Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1399084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2970 dnia: Kwiecień 22, 2016, 02:29:19 pm »
Zgadza się, ale i tak lubię ten komiks. Mam wydania zeszytowe, TBP a teraz HC  :lol:


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

mgnesium

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2971 dnia: Kwiecień 22, 2016, 02:39:54 pm »
a jak prezentują się wydania od boom pod względem jakościowym (na przykładzie powyższego) ?

Offline Ryba2111

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2972 dnia: Kwiecień 22, 2016, 02:49:29 pm »
Sam o to pytałem w innym temacie a teraz odpowiem. Komiks jest szyty, papier znacznie lepszy niż w wydaniach Marvela czy DC. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. W środku brak jakichkolwiek dodatków w postaci posłowia czy galerii okładek. Tym akurat jestem zdziwiony. To moje pierwsze wydanie HC od Boom Studios! i jestem zadowolony. Na pewno jeszcze sięgnę po coś zbiorczego z tego wydawnictwa.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2973 dnia: Kwiecień 22, 2016, 08:29:41 pm »
Sam o to pytałem w innym temacie a teraz odpowiem. Komiks jest szyty, papier znacznie lepszy niż w wydaniach Marvela czy DC. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. W środku brak jakichkolwiek dodatków w postaci posłowia czy galerii okładek. Tym akurat jestem zdziwiony. To moje pierwsze wydanie HC od Boom Studios! i jestem zadowolony. Na pewno jeszcze sięgnę po coś zbiorczego z tego wydawnictwa.

Z Boom! mam tylko TPB serii na licencji seriali animowanych - każdy ma dodatki w postaci obszernych galerii okładek alternatywnych. Jakość papieru faktycznie zdecydowanie lepsza.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

mgnesium

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2974 dnia: Kwiecień 22, 2016, 09:59:16 pm »
dzięki za odpowiedź. sam mam tylko parę hc-ków z archai, ale jestem pewien że zostały wydane przed wykupieniem wydawnictwa przez boom.

Offline Netzach

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2975 dnia: Kwiecień 22, 2016, 10:36:51 pm »



Zbiorczo kilka zakupów w sklepie inbook.pl. Wszystkie egzemplarze, oprócz 3. tomu Lazarusa (lekko obity róg), w stanie wzorcowym. Dzięki promocji można podgonić trochę w zaległościach i skusić się na coś nowego, np. przekonały mnie rysunki w GC do kupna Lazarusa, a do BS trochę się już przymierzałem, a lepszej okazji już chyba nie będzie.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2976 dnia: Kwiecień 23, 2016, 07:57:56 am »



Zbiorczo kilka zakupów w sklepie inbook.pl. Wszystkie egzemplarze, oprócz 3. tomu Lazarusa (lekko obity róg), w stanie wzorcowym. Dzięki promocji można podgonić trochę w zaległościach i skusić się na coś nowego, np. przekonały mnie rysunki w GC do kupna Lazarusa, a do BS trochę się już przymierzałem, a lepszej okazji już chyba nie będzie.
Fajnie, że kupiłeś "Berlin" Marvano. Mam wrażenie, że to niedoceniany u nas komiks...

Offline radef

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2977 dnia: Kwiecień 23, 2016, 08:48:58 am »
Fajnie, że kupiłeś "Berlin" Marvano. Mam wrażenie, że to niedoceniany u nas komiks...
Ja przymierzam się do zakupu od trzech lat i jakoś do tej pory nie kupiłem.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2978 dnia: Kwiecień 23, 2016, 08:54:32 am »
Fajnie, że kupiłeś "Berlin" Marvano. Mam wrażenie, że to niedoceniany u nas komiks...

A o czym to jest? Bo tytuł jakiś zbyt niemiecki jak na mój gust. :)

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2979 dnia: Kwiecień 23, 2016, 08:59:31 am »
A o czym to jest? Bo tytuł jakiś zbyt niemiecki jak na mój gust. :smile:

też nie wiedziałem...

ale okazało się że... {nie uwierzysz}...
Na gildii jest opis!!!! I nawet... {szok}... Przykładowe Plansze!!!!!

Tak mi się to spodobało, że kupiłem, ale jest w paczce, która czeka na Kompletny Szok Przyszłości...


Mam nadzieje, że "Berlin" będzie ciut lepszy od "Grand Prix", które podeszło mi tylko "tak se"...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2980 dnia: Kwiecień 23, 2016, 09:30:30 am »
Tutaj dyskutowaliśmy trochę z Blacksadem o "Berlinie" i nie tylko:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,30908.30.html

Zaczęli przyłączać się inni użytkownicy i warto też zajrzeć na kolejną stronę.

Edit: No może nie przyłączać, ale potem piszą m.in. o "Grand Prix". :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2016, 09:41:58 am wysłana przez Dariusz Hallmann »

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2981 dnia: Kwiecień 23, 2016, 09:49:27 am »
Brawo Bazyl !! Juz nawet Fragsel nabiera sie na Twoje "żarty "

Berlin - genialny tytuł. Zaraz po Wiecznej Wojnie najlepszy komiks Marvano.
Świetna kreska, świetna wciągająca , ciekawa trzymająca w napięciu historia. Czego chcec wiecej?
Wlasnie sie nakręciłem i wyciągam komiks na "stertę "do kolejnego przeczytania.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2982 dnia: Kwiecień 23, 2016, 09:58:56 am »
Ja to mam tyle "stert" do pierwszego przeczytania, że mogę Ci jedynie pozazdrościć, kenji... :)

Offline Corto Maltese

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2983 dnia: Kwiecień 23, 2016, 10:10:55 am »
A o czym to jest? Bo tytuł jakiś zbyt niemiecki jak na mój gust. :smile:
Podzielony na trzy części, jedna pod koniec wojny, druga trochę po wojnie się dzieje, a trzecia współcześnie. Spięte wspólnym mianownikiem. Dobry komiks, kupiłem świeżo po tym jak się ukazał w Polsce. Klasyczny zły Niemiec -
Spoiler: pokaż
aryjczyk-blondasek
też jest, więc mógłbyś czytać bez bólu.


[size=0px]@fragsel: Mam nadzieje, że "Berlin" będzie ciut lepszy od "Grand Prix", które podeszło mi tylko "tak se"...[/size]
Jest lepszy, moim zdaniem. Grand Prix jako fabuła średnie, ale jako zbiór ciekawostek czy wgląd w historię, fajne, nawet dla kogoś takiego jak ja, który nie interesuje się Formułą 1.

Offline HaVoK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #2984 dnia: Kwiecień 23, 2016, 10:39:44 am »
Berlin dużo, dużo lepszy od Grand Prix! trzeci tom tej trylogii nieco odstaje, ale pierwszy i drugi to miodzio. Szczególnie jeżeli ktoś lubi komiksy rozgrywające się w wojennych czasach.