trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1372709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 19, 2013, 07:42:43 pm »
Możesz napisać coś o tym albumie Leo? Co to za historia?
Kenia, to pierwsza podseria nowego cyklu Leo.
Zarówno budowa nowej serii jak i jej akcja - w sumie bardzo przypomina światy Aldebarana - różnica podstawowa jest taka, że cała akcja dzieje się w XX wieku na Ziemi. Dziwne zwierzęta, tajemnice, ufo itd.
"Kenia" skończyła się na 5 albumach - kontynuacja jest w serii "Namibia", która też ma 5 tomów. :smile:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Mefisto76

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 20, 2013, 07:34:18 am »
Kenia, to pierwsza podseria nowego cyklu Leo.
(...)
"Kenia" skończyła się na 5 albumach - kontynuacja jest w serii "Namibia", która też ma 5 tomów. :smile:

To znaczy rozumiem, że to nie taki nowy cykl, skoro się już skończył i wyszło 5 tomów :) 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline graves

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 20, 2013, 09:00:45 pm »
To znaczy rozumiem, że to nie taki nowy cykl, skoro się już skończył i wyszło 5 tomów :) 
Nowe w porównaniu z Aldebaranem :) Leo stworzył go po Aldebaranie w czasie Betelgezy.
Od tej pory tworzył te cykle równocześnie. W tym roku wyszedł ostatni 5 tom Antares (3 cyklu światów Aldebarana) i 4 tom Namibii - drugiego cyklu serii zapoczątkowanej przez Kenię.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 22, 2013, 10:12:44 pm »
Pięknie to przedstawiłeś.

Z tym, że Antares, z tego co wiem, ma składać się docelowo z 7 tomów.

No i jest jeszcze cykl Survivants, który również można tu podpiąć.

Ja czekam właśnie na to i na Namibę, do których prawa wykupił Epsilon (mowa oczywiście o rynku niemieckim) i dozuje niestety do tego stopnia, że nie wyszedł jeszcze żaden tom z tych dwóch serii :-/

Najgorsze co może się przydarzyć, to wydawca, który "zabunkruje" jakąś serię, sam nie potrafiąc wydać innym nie pozwoli :-/


« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2013, 10:33:10 pm wysłana przez Thorgal24 »

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 23, 2013, 08:47:39 pm »


A tu świeża dostawa :-)



hosting

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 23, 2013, 08:56:18 pm »
To ja znów poproszę coś więcej o tych dwóch w lewym dolnym rogu :-)



(emeryt: sugerowanie się okładką od 1990roku)

Yedyny

  • Gość
Oryginalne plansze komiksowe
« Odpowiedź #336 dnia: Grudzień 01, 2013, 05:37:00 pm »
Chyba czas zaczac nowy wątek, gdyz o sprzedazy takich plansz dowiedzialem sie doslownie kilka miesiecy temu. Od czasu do czasu na aukcjach pojawiaja sie szkice w tuszu, nawet w niewielkich cenach. Zdania na ich temat sa podzielone; niektorzy uwazaja, ze to bezsensowny zakup, inni cenia je bardziej niz posiadane kolekcje albumow.
Zapraszam do wrzuty. Oczywiscie samym tworcom dziekuje (chyba, ze maja cos nie-swojego), bo zaraz zrobi sie z tego watek kupna-sprzedazy :wink: na żywo. Na pierwszy ogien pojda dziela Christy.










Yedyny

  • Gość
Odp: Oryginalne plansze komiksowe
« Odpowiedź #337 dnia: Grudzień 03, 2013, 03:14:07 pm »
Tym razem Polkowski i Baranowski.











Maciej Pałka, "Oryginalna niepublikowana plansza do komiksu Benedykt Dampc: Strange Places"



...i jego "Laleczki":
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 05:09:49 pm wysłana przez Yedyny »

Offline BOUNCER

Odp: Oryginalne plansze komiksowe
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:40:03 pm »
Czy mógłbyś sprecyzować o co chodzi z tym postem????
Czy prezentujesz w nim swoją prywatną kolekcję???

Yedyny

  • Gość
Odp: Oryginalne plansze komiksowe
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 04, 2013, 08:49:07 am »
Precyzuje - wrzucam plansze z mojej kolekcji.

Offline BOUNCER

Odp: Oryginalne plansze komiksowe
« Odpowiedź #340 dnia: Grudzień 04, 2013, 09:37:30 am »
Super masz te plansze i sam również staram się je zbierać. Christia wręcz kozak.

Ale jak wejdziesz na forum ogólne o komiksami tam jest wątek, zdjęcia Waszych komiksów (kolekcji) czy jakokoś tak i wydaje mi się że byłby to stosowniejszy wątek.


Przeniesione.
graves
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 07:18:52 pm wysłana przez graves »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Oryginalne plansze komiksowe
« Odpowiedź #341 dnia: Grudzień 04, 2013, 09:41:31 am »
Precyzuje - wrzucam plansze z mojej kolekcji.

a nie lepiej sobie bloga założyć lub coś żeby takie rzeczy wrzucać? na forum w oddzielnym wątku wyglada to dosyć.... dziwnie.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Yedyny

  • Gość
Odp: Oryginalne plansze komiksowe
« Odpowiedź #342 dnia: Grudzień 04, 2013, 09:54:40 am »
Pewnie masz racje... ale po co pisac o Rewolucjach, Tytusie czy innych pozycjach na Forum Komiksowym - mozna sobie blogi pozakladac :smile: Plansze sa czescia komiksu, sa KOMIKSAMI, wiec wiem (zauwazcie, ze nie "myślę że", tylko "wiem"), iz to dla nich odpowiednie miejsce. Jesli nie - mozna usunac caly watek, dla mnie jest to obojetne.

Cytuj
Ale jak wejdziesz na forum ogólne o komiksami tam jest wątek, zdjęcia Waszych komiksów (kolekcji) czy jakokoś tak i wydaje mi się że byłby to stosowniejszy wątek.[/size] :smile:
Dzieki za namiar, na pewno cos tam wrzuce :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 09:58:13 am wysłana przez Yedyny »

Yedyny

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #343 dnia: Grudzień 04, 2013, 10:23:44 am »
Moje limitowane "Laleczki" z recznie rysowana (przez autora) okladka + wnetrze.












Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 07, 2013, 04:00:18 pm »

Co mogę powiedzieć o  "Die Geißeln von Enharma" - świetna seria o ekipie żołdaków podszywających się pod sławną grupę najemników sławną w całym świecie Cesarstwa Aspech a zwaną właśnie "Geißeln von Enharma".
Ekipa ta, już jako "sławni" zabójcy, podejmuje się walki z nieśmiertelnym czarnoksiężnikiem, przebudzonym z tysiącletniego snu. Zadanie okazuje się oczywiście niezbyt łatwym ;-)

Świetna historia, super rysunki i spora dawka humoru - to tak w absolutnym skrócie :-)


To ja znów poproszę coś więcej o tych dwóch w lewym dolnym rogu :smile:



(emeryt: sugerowanie się okładką od 1990roku)