trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1392807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3930 dnia: Wrzesień 08, 2016, 05:27:54 pm »
Dzisiaj mogłem wreszcie odebrać z poczty ostatnią przesyłkę i mogę podziękować forumowiczom za ich wysiłek włożony w polecanie poniższych komiksów...


Dziękuję!!!! Jestem pewien, że się nie zawiodę...



Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3931 dnia: Wrzesień 08, 2016, 07:15:46 pm »
Nigdy nie rozumialem dlaczego niektorzy kupuja komiksy w oryginale dopiero po zapowiedzi / wydaniu wersji PL.
 ;-)

Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3932 dnia: Wrzesień 08, 2016, 07:20:55 pm »
Nigdy nie rozumialem dlaczego niektorzy kupuja komiksy w oryginale dopiero po zapowiedzi / wydaniu wersji PL.
 :wink:

To moderacja robi z ludźmi. :)

@Blaskowitz
Daaaaaaaa - pisałem to na forum już w maju. Kryzys jest świetny. Dobrze, że Ola "Mroczne Odbicie" cię wreszcie przekonała. :)

@szulig
Po pierwsze - burżuj z ciebie, że na zagraniczne wycieczki jeździsz.  :razz:
Po drugie - wpadłem w depresję. Ja rozumiem, że Turcja ma 90 mln mieszkańców i jest rynkiem ponad dwa razy większym od Polski. Ale żeby nawet oni mieli normalne,fajne wydania komiksów, w ich języków, a nam się drobi Marvel Now i N52. No to jest kurde skandal, że jesteśmy 100 lat za Turcją.  :doubt:

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3933 dnia: Wrzesień 08, 2016, 07:40:46 pm »
Nigdy nie rozumialem dlaczego niektorzy kupuja komiksy w oryginale dopiero po zapowiedzi / wydaniu wersji PL.
 ;-)

bo wishlistę mam tylko na gildii, a drażni mnie jak wiszą tak komiksy jeszcze lub już niedostępne w sprzedaży ;)

a o czymś takim jak ABC Warriors i UW1 na oczy nie słyszałem zanim jedni nie wydali a drudzy zapowiedzieli...

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3934 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:04:16 pm »
Ten UW1 to calosc? Ile tomow wchodzi w sklad tego integrala? Na amazonie figuruje jako vol.1. Wiem, ze ktos ma to wydac, ale chyba nie bardzo po koleji. Ten integral (jesli to calosc) to niezla alternatywa  :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

fragsel

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3935 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:14:33 pm »
Ten UW1 to całość, 6 tomów
Mój plan jest taki, że UW2 kupię od "kogoś" ale jak podzielą UW1 na dwa to na pewno nie będzie taniej niż te 13 funtów + wysyłka...
I jeszcze te zabawy z kolejnością...

Już dosyć, że Animę kupiłem i leże nieczytana, czekając na wszystkie inne części Drunny najpierw, to drugi raz mi się nie chce w takie cuś bawić...

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3936 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:15:39 pm »
Otoz to. Dziekuje slicznie i dodaje do wishlisty.
 :wink:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3937 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:18:46 pm »
Ten UW1 to całość, 6 tomów
Mój plan jest taki, że UW2 kupię od "kogoś" ale jak podzielą UW1 na dwa to na pewno nie będzie taniej niż te 13 funtów + wysyłka...
I jeszcze te zabawy z kolejnością...

Już dosyć, że Animę kupiłem i leże nieczytana, czekając na wszystkie inne części Drunny najpierw, to drugi raz mi się nie chce w takie cuś bawić...

Ciii, bo Taurus znów strzeli focha, że nie bijemy pokłonów nad ich genialną strategią wydawania komiksów w randomowej kolejności...

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3938 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:20:37 pm »
Ale to chyba nie Taurus ma wydac...
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Bobo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3939 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:34:44 pm »
Ciii, bo Taurus znów strzeli focha, że nie bijemy pokłonów nad ich genialną strategią wydawania komiksów w randomowej kolejności...
Po pierwsze - nie Taurus tylko Elemental
Po drugie - nie w randomowej tylko jako kontynuacja tomów wydanych wcześniej przez Egmont
Po trzecie - swoje zdanie na ten temat wypowiedziałeś już chyba kilkanaście razy - naprawdę nie musisz go powtarzać
Po czwarte - zapowiedź UW1 na chwilę obecną zniknęła ze strony http://elemental.pl/pl/zapowiedzi/ także chyba nic jeszcze nie jest przesądzone (dobrze, że Jeremiah i Durango nie zniknęli :) )

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3940 dnia: Wrzesień 08, 2016, 08:54:44 pm »
Po pierwsze - jak niektórzy tutaj pisali, Elemental to podobno Taurus pod przykrywką
Po drugie -  na pewno nie kilkanaście

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3941 dnia: Wrzesień 08, 2016, 09:44:05 pm »
Niestety nie będzie to zdjęcie nowego tomu Wielkiej Kolekcji Komiksów DC, za co przepraszam i posypuję głowę popiołem. Takie dwa maleństwa zdarzyło mi się przygarnąć. Mam nadzieję, że będzie im przytulnie.



Ach, byłbym zapomniał o zdjęciu, które rzuca absolutnie nowe światło na klasykę DC. Ola bardzo poleca Kryzys na Nieskończonych Ziemiach! :biggrin:

Gdzie dorwales Echo w HC?
Zapisz

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3942 dnia: Wrzesień 08, 2016, 09:51:03 pm »
Pobuszowałem trochę w MVM i oto efekt. Nie do końca to co chciałem(inni byli szybsi i sprawniejsi) ale i tak jestem zadowolony :biggrin:
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3943 dnia: Wrzesień 08, 2016, 09:53:03 pm »
@raskoks
A to zabawna historia.
Po przeczytaniu Rachel Rising (Jedna z najlepszych rzeczy jaką czytałem w życiu. Serio. Terry Moore to geniusz. Rzucajcie te swoje Locke&Keye i inne Sagi i czytać kurde!) zacząłem szukać gdzie by kupić coś więcej. Echo HC powinno być RACZEJ ciężkie do zdobycia, ale napisałem do atomcomics.

"Echo jest dostępne" - z linkiem do produktu.

A dzisiaj się dowiedziałem, że to w ogóle biały kruk i tylko 425 egzemplarzy na cały świat.


@Wolf85
Jeżeli jeszcze nie czytałeś Planetary, przed Tobą wspaniała przygoda. To jest właśnie to co chciałeś, zaufaj mi! :D

Offline Wolf85

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3944 dnia: Wrzesień 08, 2016, 09:58:58 pm »
@Blaskowitz: Nie czytałem, żadnego z tych komiksów, poza dwoma czy trzema TP Sin City, ale wczasach jak wyszedł pierwszy film, więc pamiętam słabo. Ale myślę, że się nie zawiodę, wiem co lubię. Tak sobie myślę, że mogłem jeszcze parę rzeczy kupić, ale co się odwlecze itd.
A jeśli chodzi o to "Big Damn...", to powinni jeszcze dodać "F**king Heavy" ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2016, 10:03:05 pm wysłana przez Wolf85 »
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech