Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4410 dnia: Listopad 18, 2016, 04:49:22 pm »
Dales czadu z tymi obwolutami, ile Cie to kosztowalo?

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4411 dnia: Listopad 18, 2016, 04:51:24 pm »
Wygląda świetnie. Coś czuje, że wszystkie tomy byś chętnie przerobił w ten sposób :)

Offline AntekSocjalny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4412 dnia: Listopad 18, 2016, 04:52:37 pm »





RE-WE-LA-CJA!!! Nie pogardzę takimi obwolutami :wink:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4413 dnia: Listopad 18, 2016, 05:53:03 pm »
Bardzo ładnie wygląda. Świetne, precyzyjne wykonanie.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4414 dnia: Listopad 18, 2016, 05:58:41 pm »
Dolaczam sie do glosow pochwalnych. Wyglada to super. Gdybym te kolekcje kupowal, chcialbym to miec w takiej badz podobnej formie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4415 dnia: Listopad 18, 2016, 06:45:26 pm »
Ok, nabrałem ochoty na kupienie paru rzeczy w kolekcji...  :shock: Mogę nawet jakąś dotację przelać za udostępnienie materiałów do druku.  :smile:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4416 dnia: Listopad 18, 2016, 07:08:26 pm »
Dziękuje Panowie za bardzo miłe słowa. Nosiłem się z tym pomysłem odkąd z drugiej sześcdziesiątki WKKM biorę tylko wybrane tytuły, a takie grzbiety z kawałkami panoramy i bez tytułów wyglądają makabrycznie źle.

Pomysł na okładki był mój, projekt i wykonanie to Ola. Choć tu było małe starcie. Ola chciałaby zaprojektować coś sama, ja wybrałem klasyczne okładki, stanęło na moim. :wink: Drukowane w drukarni, koszt 5zł za sztukę. Nawet w moim niewielkim mieście znalazłem trzy drukarnie, które wykonują zamówienia już od jednego egzemplarza, więc z tym problemu nie ma.
Cytat: Ola
Możesz napisać że były przygotowywane w Adobe Photoshop.
Że przy oddawaniu plików do druku trzeba zwrócić uwagę na CMYK, spady i sam rozmiar pliku.
I że w sumie żadna filozofia.

@isteklistek
Faktycznie, nabrałem ochotę na przerobienie całej kolekcji na ten sposób, bo wygląda bardzo estetycznie. Trochę to kosztuje, ale jakbym się pozbył 20-30 tomów, które mam w sumie Bóg wie po co, to by się zwróciło ze spora nadwyżką. Jednak bardziej mnie interesuje zastosowanie tego do WKKDC, które planuję kupować bardzo wybiórczo.

PS. Różne czcionki to efekt tego, że projektów było kilka i w sumie nie patrzę co akceptuję. Choć Ola mówi, że tak miało być. :biggrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4417 dnia: Listopad 18, 2016, 07:15:17 pm »
Dolaczam sie do glosow pochwalnych. Wyglada to super. Gdybym te kolekcje kupowal, chcialbym to miec w takiej badz podobnej formie.
Ok, nabrałem ochoty na kupienie paru rzeczy w kolekcji...  :shock: Mogę nawet jakąś dotację przelać za udostępnienie materiałów do druku.  :smile:

Ale serio pozostali panowie - tak trudno było wpaść na ten pomysł? Przecież to się samo narzuca dla kogoś kto kupuje tylko eventy i inne głośniejsze tytuły, a sam jest estetą i poszatkowanych grzbietów nie zniesie.
Blaskowitz się zebrał i zrobił i wyszło super (może by tu wrzucił te pliki z tymi okładkami? Chyba że chce opłaty) Czekam na jego obwolutę ze "Śmiercią w Rodzinie", "Wieżą Babel", "Kree/Skrull War" itp.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4418 dnia: Listopad 18, 2016, 08:38:26 pm »
Nie kupuje dlatego, ze 90% tytulow z tych kolekcji mnie nie interesuje. Pozostale 10% mam w innej formie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4419 dnia: Listopad 18, 2016, 09:17:28 pm »
A nie przypadkiem z powodu tego, że drugi omyłkowo nie był skrzywiony i się zamienił na Verdanę w drukarni? ;)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4420 dnia: Listopad 18, 2016, 09:47:27 pm »
@up
Mam te pliki i faktycznie jest różnica w czcionkach. Może przy następnej partii ujednolicę.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4421 dnia: Listopad 19, 2016, 01:33:36 pm »
BlaskowitzPartTwo.rar

Świetnie to wygląda! Może kiedyś ktoś zdolny ogarnie tak całą kolekcję i się podzieli, nawet odpłatnie. Chętnie pozakładałbym na swoje wydanie takie piękne rzeczy  :shock:
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2016, 01:47:39 pm wysłana przez gabor2 »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4422 dnia: Listopad 19, 2016, 02:34:00 pm »
Do Życie i Śmierć Kapitana Marvela cz. 1 wybrałeś źle wyśrodkowaną okładkę - napis MARVEL COMICS GROUP chowa się pod grafiką grzbietu.

Offline nori

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4423 dnia: Listopad 20, 2016, 07:38:05 pm »
Jako że skrótowo opisywałem co tam w Egmoncie w temacie Superhero piszczy, nie mogło zabraknąć kompletu fotek:

Stare czasy:



Początki Superhero od E, Batman:













i inni:













Lektura obowiązkowa:





i mniej obowiązkowa:



Mimo to, to choćby warto:



Nowe DC Comics:























Marvel Now:









DC Deluxe:









i inne:





a ma być tego jeszcze więcej...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4424 dnia: Listopad 20, 2016, 07:51:11 pm »
Stare czasy:

Zazdroszczę. Bardzo lubiłem te komiksy, a mam swoje może ze trzy numery. One były takie trochę creepy jak te kreskówki z Adelaide Productions na Polsacie z lat 90. o Facetach w czerni, Jumanji, Pogromcach duchów i Godzilli. Mam komiks z potworami morskimi i są właśnie takie creepy. Takie brzydkie. Fajne klimaty, choć okładki dość bajkowe i pstrokate.
Swoją drogą te creepy kreskówki też były świetne.