Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1388101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline beacon

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:34:06 pm »
Ja staram się trzymać komiksy w foliach, ale nie na wszystkie mi wystarcza, bo polskie sklepy nie mają raczej maniery wysyłania komiksów w takich gustownych folijkach.

I większy lans jest jak masz komiks w protektorze (nie wiem jak inaczej nazywać te folijki z wejściem na górze).

Wiecie może gdzie tanio można zdobyć takie folie na komiksy?

N.N.

  • Gość
Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:35:56 pm »
Cytat: "beacon"


Wiecie może gdzie tanio można zdobyć takie folie na komiksy?


W każdym sklepie z komiksami w Berlinie. Kosztują grosze

Offline beacon

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:37:37 pm »
Akurat się nie wybieram do Berlina... Chyba że mi wskażesz możliwość zakupu przez internet, wysyłkowo, o ile nie zmiażdżą mnie koszty wysyłki.

Widzisz, to trochę niemądra odpowiedź. Jakbyś się lansował, że byłeś w Berlinie ;D

Offline yurek1

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 07, 2008, 06:55:25 am »
no dobra, skoro już tak zbiorowo ejakulujemy się nad swoimi półkami, dołączę i ja z moim skromnym zbiorem, który w porównaniu z niektórymi wypada niczym mrówka przy mrówkojadzie.

oto więc 8 półek z Europą i Ameryką:

http://img100.imageshack.us/img100/4853/s73r1484cs2.jpg
http://img100.imageshack.us/img100/7001/s73r1485qo6.jpg
http://img100.imageshack.us/img100/7909/s73r1486rm5.jpg
http://img81.imageshack.us/img81/1676/s73r1487fl4.jpg

i jedna, niezwykle biedna półeczka z Japonią:

http://img81.imageshack.us/img81/4718/s73r1483ru5.jpg

trzy najgórniejsze półki to moi personalni faworyci ułożeni subiektywnie podług ważności dla mnie, pozostałe zaś rzeczy ułożone alfabetycznie według tytułu (tom lub serii). polsko i anglojęzyczne przemieszane.

zbiór, jak wspomniałem, skromny, ale ja mam tak, że zostawiam sobie tylko to, co jest dla mnie naprawdę ciekawe i ważne. często kupuję komiksy, przeczytam je i szybko sprzedaję.


W kwestii technicznej. Proszę zamieszczać mniejsze zdjęcia niż yurek, a najlepiej miniatury albo linki. Te są ciut za duże. wilk
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline norbs

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 07, 2008, 01:46:41 pm »
Cytat: "beacon"
Mangi mają taki mały głupi format, że zostawiają strasznie dużo miejsca nie do zagospodarowania...


Moze i tak ale jak w innym formacie nie wyobrażam tego czytać. (Nie wiem jak japonczycy wytrzymują z shonen jumpem wydrukowanym na papierze toaletowym co tydzień. Wiadomo teraz czemu tomiki idza ta dobrze :D) W moim przypadku jak bym dokupił 2 polki i sam dowiercił dziurki to by by nawet jakoś by to wyglądało.  

Temat nawet ciekawy, widać bardzo wiele innych stylów układania i tak dalej. Np ja staram się nie mieszać mangi z komiksami wydanych w Polsce  i komiksami angielsko języcznych ale czasami po prostu się nie da. Szczególnie mnie dziwi układanie pod własne upodabnia ulubionych autorów lub serii. Jak mam ochotę na to to łapię za to i tyle. Np Cromwella czy Blankets jeszcze tylko raz czytałem od kiedy kupiłem i na razie sobie leży. Ale widzicie, każdy ma swoje upodobania!

Offline metzen

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 11, 2008, 12:03:25 am »
Nic to w porównaniu do półek prezentowanych przez coniektórych, ale mam tu kilka rzeczy, z których osobiście dumny jestem ; )
(jakość jest, jaka jest, ale dopatrzyć się chyba można większości tytułów.)







Za Stray Bullets i Little Nemo muszę się dopiero zabrać, tak samo, jak za kilka mniejszych tytułów.
You know, there's a million fine looking women in the world, dude. But they don't all bring you lasagna at work. Most of 'em just cheat on you."
Silent Bob

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 11, 2008, 09:35:04 am »
Metzen czy Ty na pewno masz 16 lat. Bo w tak mlodym wieku miec tyle i takie komiksy to niezle  8)

dispe

  • Gość
Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 11, 2008, 11:07:49 am »
Bardzo fajny temat, patrzę tak na te wasze kolekcje i myślę że moja wypada nienajgorzej, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt że zbieram komiksy dopiero od 5 lat (czytam od dziecka) wkrótce dorzucę fotki  p.s. spoko folie na komiksy można kupić na allegro!

Offline metzen

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 11, 2008, 11:32:22 am »
Cytat: "Spider_Jerusalem"
Metzen czy Ty na pewno masz 16 lat. Bo w tak mlodym wieku miec tyle i takie komiksy to niezle  8)

Starszy brat zawsze komiksy zbierał, więc miałem od małego z nimi stały kontakt : )
Teraz osobno mieszkamy i osobno swoje kolekcje powiększamy.
You know, there's a million fine looking women in the world, dude. But they don't all bring you lasagna at work. Most of 'em just cheat on you."
Silent Bob

Offline Ziemniakento

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 11, 2008, 03:46:16 pm »
Cytat: "Spider_Jerusalem"
Metzen czy Ty na pewno masz 16 lat. Bo w tak mlodym wieku miec tyle i takie komiksy to niezle  8)


uwierz mi, że są od niego młodsi z jeszcze pokaźniejszą kolekcją :)

Offline norbs

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 11, 2008, 04:44:52 pm »
Cytat: "Ziemniakento"

uwierz mi, że są od niego młodsi z jeszcze pokaźniejszą kolekcją :)


Mam rozumieć ze chodzi o ciebie?  :D

Offline Ziemniakento

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 11, 2008, 06:47:27 pm »
Cytat: "norbs"
Cytat: "Ziemniakento"

uwierz mi, że są od niego młodsi z jeszcze pokaźniejszą kolekcją :)


Mam rozumieć ze chodzi o ciebie?  :D


Na przykład ^^

Offline Anonimowy Grzybiarz

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 11, 2008, 08:34:06 pm »
Cytat: Ziemniakento
Cytat: norbs
Cytat: Ziemniakento
uwierz mi, że są od niego młodsi z jeszcze pokaźniejszą kolekcją :)

Mam rozumieć ze chodzi o ciebie?  :D

Na przykład ^^

Jakoś po zdjęciach Twoich komiksów tego nie widać... ;)  :p

Jeśli chodzi o mnie to mam dużo zeszytów, a mało wydań zbiorczych więc zbiory gorzej sie prezentują. No dobra - moja kolekcja wygląda ciut ubogo przy waszych.... Ale chyba nie mam się czym przejmować. Mam 15 lat i zbieram nie tak długo, bo między rokiem 1997 a 2004 miałem przerwę w zbieraniu. Tylko jakies pojedyncze sztuki wpadały.
A zresztą połowy tego co Wy macie to bym nie kupił bo mnie np. taki komiks nie interesuje...  ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2008, 04:45:13 pm wysłana przez Anonimowy Grzybiarz »

Offline spidey

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 11, 2008, 09:09:43 pm »
co wy wszyscy tak z tym Little Nemo? :D

Offline Ziemniakento

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 11, 2008, 09:24:35 pm »
Oj grzybiarz bo ty małą część widziałeś.
I nie wiem po co się usprawiedliwiasz :)

 

anything