Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1397347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolk

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 12, 2008, 11:38:12 am »

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 12, 2008, 11:54:44 am »
Cytat: "karolk"
tutaj
tutaj2
tutaj3
tutaj4

tutaj5
tutaj6
tutaj7


nowości czekajace na ułożenie gdzieś na półkach



zauważyłem na jednej z półek parę albumów z zebranymi odcinkami Love and Rockets Hernandezów :) czy mógłbyś w osobnym temacie napisać coś o nich (chyba, że taki temat już był), bo od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zamówieniem?? z góry dzięki.
pozdrawiam!

Offline beacon

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:08:14 pm »
karolk,
powiesz coś o From Hell? Będzie niedługo to wydanie polskie i na pewno je kupię, ale chciałbym coś się dowiedzieć na temat tego komiksu. To synteza dwóch rzeczy, które lubię: Moore'a i Rozpruwacza.

Offline metzen

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:31:02 pm »
To ja sugeruję założenie nowego tematu, gdzie karolk i inni właściciele bibliotek komiksowych będą wyjaśniali, co stoi na ich półkach ; )

CHUDY -> Historie z archives aż tak słabe mi się nie wydały, ale później jakoś nie widziałem w żadnym sklepie tych Grendelów, które mnie interesowały. Przeczuwam, że ponownie skorzystam z Amazon, bo kilka rzeczy i tak zakupić chciałem.
You know, there's a million fine looking women in the world, dude. But they don't all bring you lasagna at work. Most of 'em just cheat on you."
Silent Bob

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:38:42 pm »
Cytat: "metzen"
To ja sugeruję założenie nowego tematu, gdzie karolk i inni właściciele bibliotek komiksowych będą wyjaśniali, co stoi na ich półkach ; ).


hehe dobry pomysl bo i ja bym sie spytal o Art School Confidential  ;)

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:56:38 pm »
Cytat: "metzen"
To ja sugeruję założenie nowego tematu, gdzie karolk i inni właściciele bibliotek komiksowych będą wyjaśniali, co stoi na ich półkach ; ).


a czy ktos sugeruję, żeby karolk pisał w tym temacie?? :)
Metzen: twój opis to z Clerksów I ?? szacun-zajebisty film :)

Offline Ziemniakento

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 12, 2008, 02:00:07 pm »
No to teraz opadły emocje, a jedno-dwupółkowe pytki zmalały.

 :badgrin:

Offline turucorp

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 12, 2008, 02:12:12 pm »
Cytat: "karolk"
Specjalnie dla turu
nawet promienie z dupy ująłem!


a teraz bedziesz musial zalozyc specjalny temat o tym co masz na polkach i jeszcze tlumaczyc bekonowi, ze "From Hell" to nie synteza scenarzysty z bohaterem negatywnym, tylko z rysownikiem (i to niekoniecznie podpadajacym pod "mainstream") :badgrin:

Offline karolk

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 12, 2008, 02:29:27 pm »
odpowiadając love and rockets - męczę od dłuższego czasu, zdecydowanie bardziej polecam solowy występ jednego z braci - Sloth
ale o L&R więcej powiedzieć jest w stanie N.N

art school confidential- to scenariusz do filmu:)

turu a co ja mam beconowi tłumaczyć?
syntezy to ja pamiętam z chemii

a w kwestii pytongów komiksowych to ja nie podskoczę ani timofowi ani (tym bardziej)N.N

N.N.

  • Gość
Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 12, 2008, 03:03:43 pm »
Cytat: "karolk"
odpowiadając love and rockets - męczę od dłuższego czasu, zdecydowanie bardziej polecam solowy występ jednego z braci - Sloth
ale o L&R więcej powiedzieć jest w stanie N.N

L&R dzieli się na cykle całkowicie odrebne: zebrane w tomie "Locas" opowiadają o dziewczynach z Los Angeles zakładających zespół punk rockowy. Rysuje Jaime Hernandez. Drugi cykl rozgrywa się w wioseczce Palomar - około 600 mieszkańców. Rysuje ten drugi. Czytanie za jednym zamachem może być męczące, bo to historie tkane przez lata.


Cytuj

a w kwestii pytongów komiksowych to ja nie podskoczę ani timofowi ani (tym bardziej)N.N


Patrząc na te wasze zdjęcia muszę przyznać, że nie mam nawet połowy tego, co wy. W porównaniu z wami to ja w ogóle nie mam komiksów.

Offline graves

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 12, 2008, 03:15:50 pm »
Skoro Karol i Turu wrzucili swoje pytki... znaczy półki i regały itd, to postanowiłem też wrzucić swoje.
Ja mam tylko polskie (wydane w Polsce), no może z 10 zagranicznych się zbierze...

Problem w tym, że ja je upycham gdzie się da i jak się da. Kiedyś stały dumnie na półkach w całym pokoju - kilka metrów bieżących półek.
Teraz upycham. Garderoba, piwnica - byle miały miejsce.

Na chwilę obecną mam 2954 komiksy. Jako kolekcjoner mam je dokładnie skatalogowane i spisane gdzie są upchane (musze bo inaczej nic bym nie znalazł).

Dobra przechodzę do sedna:
Półka gdzie dostawiam jeszcze komiksy (ostatnio wygospodarowana) :)

Pólka z Thorgalem.

Półka w szafce - KiK oraz Pegasusy, Orbity i sporo 80-tych lat - dużych.

półka w szafce - tylko polskie. Stare. Głównie lata 70-80 (Żbiki itd)

garderoba 1 - środek półki

garderoba 2 - góra półki

garderoba 3 - dół półki

Ta półka jest dosyć szeroka (tak sobie ją zaprojektowałem), więc komiksy stoją w dwóch rzędach (zresztą na wszystkich półkach w głębi są komiksy jeszcze upchane) - tutaj przykład Essentiali ukrytych w drugiej warstwie (stoją sobie tam po 3) :)

Piwnica - na półce stoją w drugiej warstwie komiksy Semica (całość), a w pierwszym rzędzie jak widać mangi. Ponieważ to jednak piwnica - są owinięte folią spożywczą, która doskonale się do tego nadaje.

Półka środek.

półka dół.

Zabrakło jednej półki w piwnicy - baterie mi się wyczerpały w aparacie, więc sobie już darowałem. Zresztą jest mało interesująca. Stoją na niej magazyny komiksowe zebrane w 8 dużych segregatorach kartonowych.

I to wszystko.  :oops:

Biorąc pod uwagę "upychanie" po półkach pokazuję bardziej jak je trzymam, a nie co mam (i jak ich można zmieścić dużo na małej powierzchni ;) )...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline metzen

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 12, 2008, 04:22:29 pm »
Cytat: "wujekmaciej"

Metzen: twój opis to z Clerksów I ?? szacun-zajebisty film :)

Ogólnie filmy Smitha są zajebiste : )) A pierwsi Clerksi to genialny geniusz. Dwójka już nie tak udana, ale i tak zaskakująco dobra.

Tak patrzę na te niektóre Wasze kolekcje i się zastanawiam, co ja bym zrobił z taką ilością. (A zapewne kiedyś do takiego poziomu dojdę również. brr.) Już w tej chwili potrafię siedzieć pół godziny przy swoich i przeglądać ciagle co lepsze rzeczy, co dopiero, jak też zaczne w tysiącach liczyć..
You know, there's a million fine looking women in the world, dude. But they don't all bring you lasagna at work. Most of 'em just cheat on you."
Silent Bob

Offline norbs

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 12, 2008, 04:26:05 pm »
Wow, Jeremi. Malo kto się z tym pokazuje. A fajna seria to jest, szkoda ze przestali ja wydawać.  

Zdziwiłem się dlaczego trzymasz mangi w foli ale ze są w piwnicy to wiadomo.  8)

Widać ze nie zbierasz od wczoraj  :D

Offline graves

Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 12, 2008, 06:51:00 pm »
Cytat: "norbs"
Widać ze nie zbierasz od wczoraj  :D

25 lat mija w tym roku, odkąd śwadomie zacząłem zbierać komiksy. Przedtem je miałem, czytałem, kupowałem, sprzedawałem w "książka za książkę" lub antykwariacie, ale nie podjąłem jeszcze decyzji o kolekcjonowaniu. A od 5 lat zaledwie rozmawiam o nich z ludźmi, którzy tak jak ja je czytają. Jeżdżę na konwenty i spotkania, piszę... Przez 20 lat byłem osamotniony całkiem z moją pasją.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Julek_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 28, 2008, 02:06:29 pm »




Porządki przez wakacje robie w komiksach
i tak mam obecnie barłożek w pokoju

W sumie myślałem, że mam więcej tych komiksików.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2008, 02:19:29 pm wysłana przez xDrugiejSzansy »

 

anything