Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1372858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 20, 2009, 09:40:27 pm »

A moge spytac o pozycje - Andreas - Various Stories? Cos wlasnorecznie oprawione u introligatora?


A prosze Cie bardzo ;-)
Zbiorek zawiera wylowione tu i owdzie, w wiekszosci nieme, krotkie opowiesci jak El Regresso, Monster, Le 8 prisoneur czy Chats. No i oczywiscie Fantalia - absolutne mistrzostwo swiata.
Czyli:
"Wydanie Klubowe"
Oprawa twarda
Stron 60 kilka
Naklad 1 egz.
Cena 102,50 zl
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 20, 2009, 10:13:29 pm »
Ale super! Fantalie mam w takim wielkim wydaniu, ale reszty nie. Rozumiem, ze drukowales i dales do oprawy. Druk w kolorze? Po jednej stronie, czy po dwoch?

Pytam, bo chce sobie zrobic take wydanie klubowe komiksow Beziana zebranych z roznych antologii i magazynow.

EDIT: sorki - Monster tez mam - wydanie holenderskie.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline kas1

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 20, 2009, 10:42:41 pm »
Ja też poproszę o więcej szczegółów...

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 21, 2009, 10:45:49 am »
Druk w kolorze, w najwyzszej jakosci.
Po jednej planszy na kartke (+ 2,5cm marginesy), bo zabraklo niestety czasu na zabawe i umieszczenie plansz na kazdej stronie.
Oprawa u introligatora + litery na okladce i grzbiecie.
 :D
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kas1

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 21, 2009, 11:02:48 am »
Jakiego papieru użyłeś? Druk na atramentówce czy laserem? Czy jesteś zadowolony z jakości wydruku?

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 21, 2009, 11:11:51 am »
O Geee, kas!
Nie wiem!
Po prostu poszedlem do punktu ksero i powiedzialem, ze chce to w najlepszej jakosci. Tyle.
Na moje oko wyglada to na laser, a papier tez jakby nieco lepszy od standardowego papieru do ksero, anyway jestem bardzo zadowolony.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline kas1

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 21, 2009, 11:33:50 am »
Aha. Myślałem, że wydruk robiłeś sam.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 21, 2009, 04:39:06 pm »
O Geee, kas!
Nie wiem!
Po prostu poszedlem do punktu ksero i powiedzialem, ze chce to w najlepszej jakosci. Tyle.
Na moje oko wyglada to na laser, a papier tez jakby nieco lepszy od standardowego papieru do ksero, anyway jestem bardzo zadowolony.

Ale w wersji elektronicznej miales materialy? Ja bym je musial dopiero skanowac, bo to wszystko papier. W dodatku, chce oprocz komiksow wykorzystac tez materialy dodatkowe (przedmowy, artykuly, etc). Wiec jakosc musi byc taka, zeby dalo sie przeczyatc drobny druk.

Skanowac z albumu jest trudno, bo to przeciez nie luzne kartki, tylko solidne tomisko. Ale jestes dowodem, ze takie akcje maja sens. :)

Ps. Moze sie zastanowie nad podobnym albumem Andreasa tez, tylko musze dobrze wybrac co tam umiescic (Entre Chats np. jest w sprzedazy, tylko nie wiem czy chce to kupic, to wlasciwie takie opowiadanie z ilustracjami, nawet nie komiks).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Koro

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 12, 2009, 01:59:38 pm »
Z powodu wielkiej chęci przygotowywania się do egzaminu z podstaw automatyzacji przejrzałem sobie od początku ten temat. I widzę, że kolekcjonowanie komiksów przez parę dobrych lat stwarza wiele problemów. Myślałem, że ja mogę mieć niedługo problem gdzie to wszystko upychać ale widzę, że niektórzy to mają istną bibliotekę w domu :D
Mam pytanie do Was. Jak sobie radzicie z płcią piękna a propos komiksów? Bo ja już od dawna słyszę komentarze "jak Ty masz już dużo tych komiksów" , "niedługo nie będziesz miał gdzie ich chować " etc etc :lol:
Nie wiem jaką bym musiał mieć przeprawę, gdybym miał takie kolekcje jak co niektórzy forumowicze :D

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 13, 2009, 01:02:48 am »
Ja mojej dziewczynie podsunąłem Fistaszki, Mausa, Baśnie i teraz mam sojusznika w kupowaniu. ;)
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline graves

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 13, 2009, 11:51:25 am »
"niedługo nie będziesz miał gdzie ich chować " etc etc :lol:
Już dawno nie mam gdzie ich chować. Z każdym zakupionym komiksem mam już problem. Jedyna opcja wynosić po mału do piwnicy szczelnie zapakowane w folię, a na ich miejsce - kopie elektorniczne, które trzymam w kompie z backupem na innym dysku.
Mam zapowiedziane, że już żadnej półki na komiksy w domu nie dostanę, więc - mogę zagospodarowywać tylko to co jest. Do piwnicy trafiło już 1200 komiksów. Większa reszta jest więc jeszcze w domu (zamieszczałem zdjęcia). W piwnicy mam kulturalny regał (ze starego mieszkania), gdzie popakowane po kilkanaście sztuk w folię spożywczą prężą się dumnie po ciemku. Zalanie im nie grozi, bo niżej są garaże ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2009, 11:55:10 am wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mackey

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 14, 2009, 09:53:05 pm »
Odświerzę troche temat, bo niedawno udało mi się wywalczyć ścianę w "salonie" i stolarz po zrobieniu połek poprosił mnie o zdjęcia - to przy okazji wrzuce tutaj.
Na zdjęcia załapał sie Sukcesor :)

http://www.kaluszka.pl/komiksy/1.JPG
http://www.kaluszka.pl/komiksy/2.JPG
http://www.kaluszka.pl/komiksy/3.JPG
http://www.kaluszka.pl/komiksy/4.JPG
http://www.kaluszka.pl/komiksy/5.JPG

Zdjęcia są dość duże (~3MB), bo nie zmnieniałem wielkości - moze ktoś bedzie chciał sobie jakiś tytuł doczytać.
Jak komuś nie nie chce doczytywać, to wystarczy pierwsze.
Na półki juz sie niestety nie zmieściły komiksy dziecięce i większość komiksów z Mandragory + kilka z KG i Postu. Są w innym pokoju, ale juz mi się nie chciało robić zdjęc.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline badday

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 15, 2009, 09:27:59 am »
Pięknie to wygląda. To salon jest? Jak goście reagują w takim razie jak jedna ściana w salonie to komiksy?   :D

Ps. Fajnego masz Szkraba. Pewnie jeszcze nie do końca docenia jakie ma skarby za sobą:) Ale jak trochę podrośnie to będzie w raju. Ech, w jego wieku moja kolekcja to było kilka tytusów, KiKów i Thorgali :]

Offline mackey

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 18, 2009, 09:27:40 am »
(Nie)stety jestem na wakacjach z kiepskim dostepem do netu, wiec nie moge sie rozpisywac. Na razie malo osob widziało, bo to nowa sprawa. Wstepnie ludzie nie są nawet swiadomi, ze jest tyle komiksów na rynku - choc tez nie do konca wiedzą, ze polowa z nich jest ze Stanów. Są tez pytania o wartosc calosci i zgadywane kwoty jakie padają są mocno zaniżone :)

Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:47:09 am »
...

mackey, spodziewałem się dużo większej kolekcji po Tobie ;)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....