Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1373238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 15, 2013, 03:27:16 pm »
Fajne są te grzbiety komiksów z Mroja Press. Lincoln 1 obrazek nisko, Lincoln 2 obrazek na samej górze. RG 1 grzbiet prosty, RG 2 grzbiet okrągły + napisy w innym miejscu.  :biggrin: 
Jak dodamy do tego pikselozę w Profesorze 2 i małe pikselozowe zakażenie w Zagubionych, to zadziwiająca liczba komiksów z MP cierpi na jakąś chorobę.  :wink: A szkoda, bo tytuły mają w większości bezbłędne.

Offline graves

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 15, 2013, 04:08:16 pm »
Jak chcesz zobaczyć jak bardzo można "spieprzyć" serię, to obejrzyj sobie drugi tom komiksowego "Millenium". Pierwszy tom HC, drugi tom okładka płócienna z miękką obwolutą :) W dodatku na grzbiecie jest zupełnie co innego :) Jedyne co się zgadza to tytuł "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet".

"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline peta18

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 15, 2013, 04:22:41 pm »
Jak chcesz zobaczyć jak bardzo można "spieprzyć" serię, to obejrzyj sobie drugi tom komiksowego "Millenium". Pierwszy tom HC, drugi tom okładka płócienna z miękką obwolutą :smile: W dodatku na grzbiecie jest zupełnie co innego :smile: Jedyne co się zgadza to tytuł "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet".
Ni jestem "okladkowym purysta" ale Czarna Owca przegiela. W zestawieniu wyglada to fatalnie, chetnie bym wymienil tom 1 na nowe wydanie w obwolucie z niewielka doplata - np. zwrot kosztow przesylki :(
Ale dobra najwazniejszy jest srodek.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline kickic

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 15, 2013, 04:25:52 pm »
Fajne są te grzbiety komiksów z Mroja Press. Lincoln 1 obrazek nisko, Lincoln 2 obrazek na samej górze. RG 1 grzbiet prosty, RG 2 grzbiet okrągły + napisy w innym miejscu.  :biggrin: 
Jak dodamy do tego pikselozę w Profesorze 2 i małe pikselozowe zakażenie w Zagubionych, to zadziwiająca liczba komiksów z MP cierpi na jakąś chorobę.  :wink: A szkoda, bo tytuły mają w większości bezbłędne.


to choroba zakaźna, przyjrzyj się rysunkom na okładce Dzienników ukraińskich

Offline Robertos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 15, 2013, 06:16:28 pm »
To moja kolekcja:

























Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 15, 2013, 06:30:35 pm »
Skąd masz te Akiry? Takie wydanie nie było chyba przeznaczone do sprzedaży?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Robertos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 15, 2013, 06:39:54 pm »
Skąd masz te Akiry? Takie wydanie nie było chyba przeznaczone do sprzedaży?
Udało mi się kupić na allegro już jakiś czas temu :biggrin:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 15, 2013, 06:44:11 pm »
można podpytać o cenę?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Robertos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 15, 2013, 07:05:52 pm »
można podpytać o cenę?
Coś koło 200 zł jeśli dobrze pamietam , ale to nie jest żadne specjalne wydanie tylko takie specjalne tekturowe pudełka i w nich po trzy albo cztery tomy Akiry

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 15, 2013, 07:20:43 pm »
Coś koło 200 zł jeśli dobrze pamietam , ale to nie jest żadne specjalne wydanie tylko takie specjalne tekturowe pudełka i w nich po trzy albo cztery tomy Akiry

tak, tak wiem. Widziałem je w Incalu kiedyś, ale nie zapytałem wtedy o cenę. Pamiętam, że było tam napisane nie na sprzedaż, stąd moje zapytanie.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 15, 2013, 07:21:07 pm »
Ni jestem "okladkowym purysta" ale Czarna Owca przegiela. W zestawieniu wyglada to fatalnie, chetnie bym wymienil tom 1 na nowe wydanie w obwolucie z niewielka doplata - np. zwrot kosztow przesylki :sad:
Ale dobra najwazniejszy jest srodek.
Jak chcesz zobaczyć jak bardzo można "spieprzyć" serię, to obejrzyj sobie drugi tom komiksowego "Millenium". Pierwszy tom HC, drugi tom okładka płócienna z miękką obwolutą :smile: W dodatku na grzbiecie jest zupełnie co innego :smile: Jedyne co się zgadza to tytuł "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet".
Panowie, tak miedzy nami... Jak dowiedziałem się, że 2 tom Millenium ma mieć takie wydanie, a pierwsze rozkleiło mi się jeszcze przed czytaniem, napisałem do Czarnej Owcy z prośbą o wymianę, najchętniej na to drugie, solidniejsze wydanie i bez problemu mi wymienili.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 15, 2013, 07:55:17 pm »
tak, tak wiem. Widziałem je w Incalu kiedyś, ale nie zapytałem wtedy o cenę. Pamiętam, że było tam napisane nie na sprzedaż, stąd moje zapytanie.

Jeśli dobrze pamiętam JPF dodawało je jako gratis swego czasu. Sam mam 4 sztuki na półce, brak tylko jednego albo dwóch.

Offline hans

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 15, 2013, 07:57:38 pm »
tak, tak wiem. Widziałem je w Incalu kiedyś, ale nie zapytałem wtedy o cenę. Pamiętam, że było tam napisane nie na sprzedaż, stąd moje zapytanie.

Jeśli chodzi Ci o "oprawę" na "Akirę", to JPF dodawał ją do prenumeraty, co trzy tomy. To jest karton, który należało sobie skleić (ja to zrobiłem taśmą samoprzylepną :wink: ). Po sklejeniu mieści trzy tomy.

O, YohnJossarian mnie ubiegł :)

Offline Grzegorio

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 15, 2013, 08:35:50 pm »
Hmm, szczerze, nie jestem do końca przekonany, że to fałszywka.

Wezmę po prostu do Łodzi i zapytam osobiście autora :smile:

To 100% falszywka. Falsyfikat. Potwierdzony już jakiś czas temu przez Piotra Rosińskiego, syna Grzegorza. Lepiej mu tego nie pokazuj Łodzi , nie wyjdziesz na znawcę i fana tematu i kreski mistrza tylko na naiwnego zbieracza  :wink:  Nie kupuj więcej na jebayu, a jak będziesz miał wątpliwości śmiało zapytaj nastepnym razem na priv.

Offline Mefisto76

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 15, 2013, 10:03:07 pm »
...Lepiej mu tego nie pokazuj Łodzi , nie wyjdziesz na znawcę i fana tematu i kreski mistrza tylko na naiwnego zbieracza  ...

Dokładnie, ja bym się nie wypuszczał z pokazywaniem czegoś takiego, bo to się dobrze może nie skończyć :) Tzn. nie, żeby była jakaś wielka afera, ale niesmak pozostanie...
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!