Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1380532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #420 dnia: Luty 04, 2014, 11:49:33 am »
Integral "Piotrusia Pana" ma piękną okładkę, taka imitacja krokodylej skóry. Niezły smaczek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #421 dnia: Luty 04, 2014, 11:56:28 am »
A tutaj nie-Batmanowe albumy. Czyli wszystko pozostałe, włącznie z komiksem polskim.





Widzę Profanum, widzę Kolektyw, widzę nawet komiks od Ilony Myszkowskiej, a nie widzę żadnego Bicepsa.... boli :wink: za to jest Szkicownik (po grubości widać, że Śledzia)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline BOUNCER

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #422 dnia: Luty 04, 2014, 12:17:46 pm »
Thorgal, widzialem tam jakieś figurki komiksowe. Mógłbyś nieco przybliżyć temat?? Lepsze zdjęcia i przybliżone ceny. Dzięki!

Offline dagobert

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #423 dnia: Luty 04, 2014, 01:15:55 pm »
Ja tam widzę też niekomiksowe figsy do Confrontation, ach te wspomnienia:D

Offline Paciolino

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #424 dnia: Luty 04, 2014, 04:26:49 pm »
Thorgal24


Piękna kolekcja, chciałbym sie zapytac gdzie oprawiałeś komiksy i ile to kosztował jeden taki album?

Offline kelen

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #425 dnia: Luty 04, 2014, 05:36:02 pm »
Widzę Profanum, widzę Kolektyw, widzę nawet komiks od Ilony Myszkowskiej, a nie widzę żadnego Bicepsa.... boli :wink: za to jest Szkicownik (po grubości widać, że Śledzia)

Nie ma Bicepsa i wielu jeszcze innych rzeczy, które bym chciał mieć, ale fundusze nie zawsze pozwalają. Też mnie to boli. :D

Tak, Szkicownik Śledzia. Nawet są w nim dwie prace, które do niego nadesłałem.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #426 dnia: Luty 05, 2014, 06:07:56 pm »

No to po kolei :wink:

BOUNCER:  Kiedyś miałem ochotę skompletować całą wioskę Asterixa ale jak widać figurki są dość wielkie więc zajęłyby sporo miejsca :-/  Kolekcję zakończyłem więc na tych widocznych na zdjęciu

hosting


dagobert: Był czas gdy miałem korbę na punkcie Konfrontacji i figurek ogólnie (w sumie to trwa to nadal :smile: ) No i trochę się tego nazbierało:

hosting

hosting



Paciolino: Komiksy oprawiałem sporo czasu temu (płaciłem chyba 40zł za sztukę). Z ciekawości zadzwoniłem dziś do mojego introligatora i okazało się, że kilka tygodni temu zamknął interes ... :sad:  Mało zleceń.

No i na koniec jak zwykle mała tym razem porcja zakupów - m.in. seria Siegfried - oparta na sadze Nibelungów a namalowana przez autora świetnego "Trzeciego Testamentu"

hosting

hosting
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2014, 08:25:01 pm wysłana przez Thorgal24 »

Offline Paciolino

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #427 dnia: Luty 05, 2014, 06:58:41 pm »
Ja to mam szczescie, a moze mógłbyś podać namiar do tego introligatora, moze by prywatnie mi oprawił?
Bo musze powiedzieć ze naprawde ładną masz oprawę.
Ja do tej pory oprawiłem tylko 100naboi na próbę i nie jest to jakis powalajacy efekt.
Niestety nie moge wrzucic zdjecia bo komiksy sa w Polsce a ja we Włoszech

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #428 dnia: Luty 10, 2014, 07:56:37 am »
No niestety, dzwoniłem do introligatora i okazuje się, że to raczej nieodwołalna decyzja - ze sprzedażą narzędzi i maszyn włącznie :-/

Ale mam już namiar na innego - mam parę rzeczy, które chcę tam zanieść. Sprawdzę co i jak i się odezwę.

Offline nx87

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #429 dnia: Luty 11, 2014, 10:28:08 am »
Do mojej kolekcji dołączyło:





Kilka zdjęć z zapakowania przesyłki wstawiłem tutaj.

Offline AvengerGT

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #430 dnia: Luty 17, 2014, 09:28:55 pm »
Na górze same semiki, od Supermana, Batmana po Mega Marvel i Wydania Specjlalne. Na dole jest jeszcze nieco X-Men, Green Lantern, Punisher itp. Połowa z nich jest z czasów gdy kupowałem je na bieżąco w latach '90, reszta uzupełniana poprzez allegro.








Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #431 dnia: Luty 25, 2014, 02:55:09 pm »
Najnowsze zbiory:



Jeszcze nie mam imponującej kolekcji, ale powoli mam nadzieję się uda. Co jakiś czas mam zamiar coś wstawiać.


Jako uzupełnienie numery 3D do których nie byłem jakoś przekonany, ale jak je mam na żywo, to raczej nie żałuje.




Z tyłu każdego numery jest zdjęcie z Arrow, pod kątem widać bez maski, pod innym w masce. Najbardziej jednak jestem zadowolony z Batmana TAS


PS.  Wielkie dzięki za pomoc Blaskowitz i Koalar. Mam nadzieję, że teraz wszystko gra.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2014, 12:00:38 pm wysłana przez isteklistek »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #432 dnia: Luty 25, 2014, 04:48:26 pm »
Ta Power Girl dobra?  W sensie - fajna postać? sexy rysunki?

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #433 dnia: Luty 25, 2014, 05:11:01 pm »
Mi się postać podoba. Trochę komedii, trochę powagi - taki żeński rozemocjonowany Superman. Historia nie jest porywająca, jak i rysunki. Wydaje mi się, że wydarzenia w całym vol. 2 nie mają żadnego przełożenia na świat DC, po prostu zamknięta całość - dla mnie to duży plus. Po przeczytaniu całości napiszę może coś więcej.
Jeżeli odnieść np. do Batwoman to Power Girl może okazać się straszną ścierką. Na postać Kary trafiłem czytając "Huntress" Levitza i dalej jego "Worlds Finest" 2 tomy do tej pory się ukazały. Wartość tylko i wyłącznie rozrywkowa, gdy chcesz się oderwać od długich, ciężkich narracji innych komiksów.


Offline wookasch

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #434 dnia: Luty 25, 2014, 06:35:50 pm »
Całości nie znam, ale run Graya, Palmiottiego i Amandy Conner to ekstraklasa lekko humorystycznego superhero. Dalej ponoć jest gorzej, ale tak jak mówię, już nie czytałem.

 

anything