trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1383170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #615 dnia: Sierpień 03, 2014, 07:22:55 pm »
natkną się na wasze 'żarciki'

Jak "wasze żarciki"? Nawet nie wiedziałem, że żartowałem...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #616 dnia: Sierpień 03, 2014, 07:26:55 pm »
Jak "wasze żarciki"? Nawet nie wiedziałem, że żartowałem...
już zmieniłem, wybacz...
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #617 dnia: Sierpień 03, 2014, 07:29:31 pm »
a ja myślę, że robicie "kuku" (nie na darmo ten nick, co...?) jednej z najlepszych powieści graficznych wydanych w polsce. myślę tu o 'blankets' - i wcale nie przesadzam! szkoda mi ludzi, którzy przeliczając swoje ciężko zarobione pieniądze, chcąc przed zakupem sprawdzić w necie, czy warto, natkną się na wasze 'żarciki' i zrezygnują (bo, nie ma co ukrywać, tanio nie jest).


zapewniam i (nie wdając się w szczegóły) powtarzam jeszcze raz WARTO!
A ja uważam, że Blankets pod względem scenariuszowym to nudny chłam o niczym i warto go przeczytać tylko po to, aby zobaczyć, że w komiksie talent rysowniczy to nie wszystko. Co nie umniejsza mojego podziwu dla Twojej troski o ciężko zarobione pieniądze innych ludzi,

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #618 dnia: Sierpień 03, 2014, 07:34:35 pm »
A ja uważam, że Blankets pod względem scenariuszowym to nudny chłam o niczym i warto go przeczytać tylko po to, aby zobaczyć, że w komiksie talent rysowniczy to nie wszystko. Co nie umniejsza mojego podziwu dla Twojej troski o ciężko zarobione pieniądze innych ludzi,
wiesz, jak to mówią opinia jest jak dziura w dupie - każdy ma swoją.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpień 03, 2014, 10:23:30 pm »
wiesz, jak to mówią opinia jest jak dziura w dupie - każdy ma swoją.
Pierwszy aksjomat proktologii: "Każdy ma swoją dziurę w dupie", powołany przez Ciebie jako argument świadczący o rzekomej wspaniałości "Blankets", niestety nie spełnia przypisanej mu przez Ciebie roli. Może on co najwyżej budzić dreszczyk emocji w stosunkowo niewielkiej grupie osób, bowiem nie jest niczym odkrywczym, jest to fakt powszechnie znany, i dlatego nie ma potrzeby o tym pisać. Podobnie jest z "Blankets". W myśl zasady dostosowania języka dyskursu do kompetencji werbalnych rozmówcy, pozwolę sobie użyć zaproponowanej przez Ciebie terminologii proktologicznej i napiszę, że "Blankets" nie jest niczym szczególnym jako powieść graficzna, ponieważ tematem tego komiksu jest "dziura w dupie" Thompsona, która nie dość, że niczym nie wyróżnia się od "dziur w dupach" innych osób, to na dodatek nie jest interesująca ze względu na postać właściciela. 

Offline tomek_p9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #620 dnia: Sierpień 12, 2014, 07:20:15 pm »
Wracając do głównego tematu:
Idąc za przykładem również chciałem pochwalić się moją skromną (w porównaniu do poprzedników) kolekcją.

PIERWSZA PÓŁKA:


DRUGA PÓŁKA :


TRZECIA PÓŁKA:


CZWARTA PÓŁKA:


Zeszytówki to głównie Batmany i Spider-many w amerykańskich wydaniach, polska seria Biały Orzeł, kilka wydań specjalnych oraz Batmanów z Tm-Semic. (Ostatnio zacząłem kompletować  :smile: )

KILKA MOICH ULUBIONYCH ZESZYTÓWEK :


« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2014, 07:27:11 pm wysłana przez tomek_p9 »

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #621 dnia: Sierpień 12, 2014, 07:35:59 pm »
Kolekcja, w której są komiksy Dona Rosy i albumy z IPN-u może być skromna, ale z pewnością jest wartościowa. Koniecznie dokup do Strażników V jak Vendettę.  :smile:

Offline Kickass

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #622 dnia: Sierpień 14, 2014, 04:14:17 pm »
skąd masz takie pudło na białego orła ?!?  :shock:

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #623 dnia: Sierpień 21, 2014, 11:50:00 am »
Zakupy komiksowe i okołokomiksowe (w końcu jest komiks Gears of War, nieprawdaż?). Teraz czas szukać większego mieszkania...  :lol:

Offline perek82

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #624 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:05:34 pm »
A oto moja skromna "kolekcja". Mam nadzieję, że jakość zdjęć będzie ok, bo nie mam doświadczenia z forum.
Półka z HC-kami i większymi formatami:



oraz półka z superhero, swampthing:





W najbliższym czasie przybędą m.in.: Bilal, V jak vendetta, Yansy
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:10:07 pm »
Zakupy komiksowe i okołokomiksowe (w końcu jest komiks Gears of War, nieprawdaż?). Teraz czas szukać większego mieszkania...  :lol:

Wow, Marcus Fenix jak żywy. Niestety nie moglbym sobie takiego trzymać w domu, bo bym się caly czas czuł jak w pracy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2014, 09:53:21 am wysłana przez KukiOktopus »

Offline dagobert

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:31:44 pm »
@perek82 - przesadzasz, że skromnością, bo kolekcja jest bardzo przyjemna.
Same tytuły wpasowujące się w mój gust również;)

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:33:55 pm »
@perek82
Bardzo fajna kolekcja! Do tych Swamp Thingów dołączy zapowiedziane niedawno wydanie zbiorcze runu Morrisona/Millara?

@Kuki
Aż boje się zapytać, gdzie pracujesz...  :wink:

Offline perek82

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:41:32 pm »
Jak zobaczyłem zdjęcia zrobione przez niektórych forumowiczów to aż się za głowę złapałem. Można wpaść w kompleksy;)


@Blaskowitz - szczerze mówiąc, to nie śledzę za bardzo nowszych przygód swamp thinga. Wciągnął mnie klimat komiksów sprzed 30-40 lat, który moim zdaniem świetnie się uzupełnia z tematyką (bagna, potwory, itd.). Nie jestem pewny, czy swamp w nowoczesnej formie by mi przypadł do gustu. Ale dzięki za zwrócenie uwagi na tą pozycję, bo o niej nie wiedziałem.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 27, 2014, 10:04:08 pm »
@Blaskowitz - szczerze mówiąc, to nie śledzę za bardzo nowszych przygód swamp thinga. Wciągnął mnie klimat komiksów sprzed 30-40 lat, który moim zdaniem świetnie się uzupełnia z tematyką (bagna, potwory, itd.). Nie jestem pewny, czy swamp w nowoczesnej formie by mi przypadł do gustu. Ale dzięki za zwrócenie uwagi na tą pozycję, bo o niej nie wiedziałem.
Morrison/Millar to właśnie kontynuacja tamtego Swamp Thinga (1994) - to nie jest nowy run. Z tego co się orientuję (bo sam go jeszcze nie czytałem) kontynuuje i domyka wątki Moore'a. Sam czatuję na to wydanie zbiorcze. :smile:

 

anything