trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1383378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #720 dnia: Październik 30, 2014, 06:10:32 pm »
Mam i ja.
I zarąbiście. Ja jestem na razie na początku (bo spowolniło mnie ponowne czytanie Daredevila Millera - absolutnie przegenialnej serii swoją drogą, lepszej niż Born Again imho), ale już mogę stwierdzić, że to jedna z najlepszych rzeczy jakie czytałem. Ever.
Marvel oszczędza na papierze.
I to jak bardzo. Nie wiem, czy coś widać, bo mam ciulowy aparat. :razz: Jak coś, to te dymki są na drugiej stronie, ale na żywo da się je przeczytać i z tej.


Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #721 dnia: Październik 30, 2014, 06:24:12 pm »
już mogę stwierdzić, że to jedna z najlepszych rzeczy jakie czytałem. Ever.

"Animal Man" też jest spoko. Jak będę miał nadwyżkę kasy to zainwestuję chyba jeszcze w "Invisibles" i pakiet najlepszych komiksów Morrisona będzie można uznać za skompletowany  :smile:

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #722 dnia: Październik 30, 2014, 06:29:08 pm »
"Animal Man" też jest spoko. Jak będę miał nadwyżkę kasy to zainwestuję chyba jeszcze w "Invisibles" i pakiet najlepszych komiksów Morrisona będzie można uznać za skompletowany  :smile:
"Animal Man" = prezent na święta. :biggrin: A "Invisibles" na razie muszą zaczekać, bo to coś pojawiło się znienacka (przynajmniej dla mnie, nie śledziłem zapowiedzi Valiant). A kcem, kcem, bardzo kcem. :lol:

Offline adro

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #723 dnia: Październik 30, 2014, 08:29:34 pm »
A propos morrisona czytal ktos zenith, dobre?
pzdr

tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #724 dnia: Październik 30, 2014, 10:54:37 pm »
Animal Man jest fajny ale jak to z Morrisonem - stwierdzasz to na koncu jak wszystko sie wyjasnia. Ale poczatek Omnibusa jest bardzo sredni :>

Co to jest ten quantum i woody? wogole tematu nie kojarze :)

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #725 dnia: Październik 31, 2014, 12:22:18 am »
Co to jest ten quantum i woody? wogole tematu nie kojarze :smile:
Ja wiedziałem tylko tyle, że jest jakaś nowa seria Q&W wydawana przez Valiant. Nie miałem pojęcia, że była jakaś starsza. Dopiero jak zauważyłem tego omni w katalogach zainteresowałm sie tematem.
Wydawca o komiksie mówi tyle:
Cytuj
Sometimes the best friends make the worst partners. Once inseparable, childhood friends Eric Henderson and Woody Van Chelton haven’t seen each other in years. Reunited by the mysterious deaths of their research scientist fathers, the unlikely duo find themselves stuck together all over again when a catastrophic lab accident transforms their bodies into pure energy – energy that will completely dissipate if they don’t “klang!” their control bands together every 24 hours!

Now, armed with an array of high tech gadgets…and two horribly mismatched personalities…and a goat for a sidekick…this pair of misfits has has decided to set the world straight as the world’s worst superhero team, Quantum and Woody…if they can manage to quit fighting each other first.
Opinii na Internecie jest mało (te które są, są raczej pozytywne), więc żeby wyrobić sobie własną przeczytałem pierwszy zeszyt (żadne tam "johoho i butelka rumu" - pierwszy zeszyt jest dostępny za free na comiXology.com). I wygląda na to, że to dobra seria jest. Żadne arcydzieło, graficznie nie powala, ale ma typ humoru który lubię i czytało mi się bardzo przyjemnie. Chcę więcej. :smile:

Offline brzon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #726 dnia: Październik 31, 2014, 08:07:14 am »
To prawda ale wolę chyba żeby mi oprawa puściła niż widzieć co jest narysowane po drugiej stronie. Poza tym znajomemu zdarzyło się, że w omnibusie Marvela oprawa poszła już po jednym przeczytaniu, także nie jest to regułą.

Potwierdzam - oprawy Marvela puszczają po 1 przeczytaniu. Od tego czasu boję się kupować Omnibusy, i w ogólę twardą oprawę.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #727 dnia: Październik 31, 2014, 08:39:00 am »
@Blaskowitz dzieki za info :)

A co do opraw MArvela - co to znaczy ze puszczaja? mam kilka omni, duzo ohc - nic mi nigdzie nie puscilo jak na razie :)

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #728 dnia: Październik 31, 2014, 11:32:39 am »
Mam kilka zaczytanych omnibusów Marvela i też mi nic nie puściło.

Offline brzon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #729 dnia: Październik 31, 2014, 12:00:38 pm »
Mam kilka zaczytanych omnibusów Marvela i też mi nic nie puściło.
Ja mam kilka omnibusów i puścił mi jeden, tzn. grzbiet w całości się odkleił i 1200 stron trzyma się tylko na szyciu (w trakcie czytania). To samo stało mi się z jednym z tomów Punishera Max. Będe próbował to jeszcze kleić jakimś klejem introligatorskim (który na tym forum mi polecano), ale nie wiem czy poskutkuje. W drukarni mi powiedzili, że musieliby wywalić oprawę i wtedy to zrobią od nowa, ale to odpara raczej. Generalnie problem.


Nie oznacza to, że rozwala się każde takie wydanie (osobiście uważam, że Omnibusy Marvela robione są najlepiej - strony nie zamykają się), ale wystarczy raz się naciąć i potem jest strach.




Offline peta18

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #730 dnia: Październik 31, 2014, 12:52:21 pm »
puścił mi jeden, tzn. grzbiet w całości się odkleił i 1200 stron trzyma się tylko na szyciu (w trakcie czytania).
Mam to samo, probowalem klejem introligatorskim i nie dalo rady, znow sie rozkleilo. Chyba trzeba nawalic tam sporo tego kleju, zeby to w koncu zlapalo.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline [robak]

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #731 dnia: Październik 31, 2014, 12:53:27 pm »
No ja właśnie nie mam żadnego omnibusa. Żyję w strachu, że przeczytam raz i się toto rozleci w pył.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #732 dnia: Październik 31, 2014, 01:09:21 pm »
@[robak]
Nic mi się nie rozkleja, nie rozlatuje, nie rozpada. Większość omnibusów jest świetna pod względem jakości wydania, a w promocjach wychodzą często taniej niż inne wydania.


Offline Tom926

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #733 dnia: Październik 31, 2014, 04:46:51 pm »
Październikowe zakupy  :wink:





Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #734 dnia: Listopad 02, 2014, 12:44:48 am »
Taka moja zdobycz




« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2014, 01:08:25 am wysłana przez Funny »