Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #855 dnia: Grudzień 08, 2014, 11:34:02 am »
Spoiler: pokaż

Najnowsza dostawa - przyszla mi paczka z Barnes&Nobles. Cale szczescie wszystkie omni cale - bo slyszalem duzo zlego o ich pakowaniu.

Offline radef

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #856 dnia: Grudzień 08, 2014, 02:43:58 pm »
przepiękny slipcase
Dużo powiedziane, ale trudno nazwać przepięknym kawałek kartonu i tą samą ilustracją z przodu i z tyłu. Już łatwiej to powiedzieć o pakietach z tomami Gottfredsona (które mają ładnie zaprojektowany i przód i tył).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #857 dnia: Grudzień 08, 2014, 03:32:27 pm »
Już łatwiej to powiedzieć o pakietach z tomami Gottfredsona (które mają ładnie zaprojektowany i przód i tył).

Potwierdzam. Pięknie się prezentują.

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #858 dnia: Grudzień 08, 2014, 08:24:28 pm »
Dużo powiedziane, ale trudno nazwać przepięknym kawałek kartonu i tą samą ilustracją z przodu i z tyłu. Już łatwiej to powiedzieć o pakietach z tomami Gottfredsona (które mają ładnie zaprojektowany i przód i tył).
W porównaniu ze slipcase do Habibi od Timofa jest naprawdę piękne. :)

Offline misio141

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #859 dnia: Grudzień 08, 2014, 09:17:59 pm »
W porównaniu ze slipcase do Habibi od Timofa jest naprawdę piękne. :)
mam porównanie jedynie do Lost Girls (od Timofa) i jest dużo lepiej (choć to żaden wyczyn), i do Absolute V for Vendetta (trochę lepiej). Głównie urzekło mnie to że jest bardzo kolorowo i w klimacie kaczek. Po prostu moje subiektywne odczucie.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #860 dnia: Grudzień 08, 2014, 09:54:30 pm »
@misio141
Mi się zarąbiście ten slipcase podoba! :smile:

@raskoks
Zazdroszczę przyjemności czytania tego Daredevila po raz pierwszy.Ten komiks to jeden z powodów dla których trzymam kciuki za listę Aniona - byłoby super, jakby więcej osób mogło przeczytać Elektra Saga w PL.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #861 dnia: Grudzień 08, 2014, 11:10:45 pm »
@raskoks
Zazdroszczę przyjemności czytania tego Daredevila po raz pierwszy.Ten komiks to jeden z powodów dla których trzymam kciuki za listę Aniona - byłoby super, jakby więcej osób mogło przeczytać Elektra Saga w PL.
Zdaje sie ze cos z tego czytalem - bylo takie przedpotopowe wydanie w Polsce w amlym formacie ale to chyba tylko jakas mala czesc tego :)

Co do pakowania to hmmm - omnibusy byly w wielkim pudle (ale naprawde wielkim - takim jak piekarnik albo cos) - z wrzuconymi luzno wypelneiniami powietrznymi (te worki) ale bardzo zle spakowane i troche lataly. Cud ze dotarly w dobrym stanie :)

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #862 dnia: Grudzień 08, 2014, 11:12:44 pm »
Zdaje sie ze cos z tego czytalem - bylo takie przedpotopowe wydanie w Polsce w amlym formacie ale to chyba tylko jakas mala czesc tego :smile:

To było to http://www.alejakomiksu.com/komiks/4767/Elektra-1-Sciana/
Bardzo fajne wydanie.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #863 dnia: Grudzień 09, 2014, 09:59:57 am »

Lokus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #864 dnia: Grudzień 17, 2014, 08:56:55 am »
Dawno nic nie wrzucałem. Lenistwo - poziom Lokus. Ostatni update niewielki, ale się pochwalę.



ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #865 dnia: Grudzień 19, 2014, 10:42:16 am »
Z ostatnich tygodni:



Ostatnie komiksy zakupione w tym roku  :sad:

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #866 dnia: Grudzień 19, 2014, 01:27:24 pm »
No, a co byś jeszcze chciał kupić w tym roku, skoro masz na tej focie wszystkie najnowsze, typu Wampir, Yans 2, Palestyna i nawet jaskółki? :)

Offline badday

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #867 dnia: Grudzień 19, 2014, 01:33:29 pm »
No, a co byś jeszcze chciał kupić w tym roku, skoro masz na tej focie wszystkie najnowsze, typu Wampir, Yans 2, Palestyna i nawet jaskółki? :)
Np. Filutka:)

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #868 dnia: Grudzień 19, 2014, 01:39:58 pm »
Profesora i Profesorka z Ongrysa już zostawiłem na styczeń.

Offline Spheres

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #869 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:17:35 pm »
też dostałem dzisiaj między innymi prosto z piekła w końcu :smile:
zdjęć nie chce mi się w sumie robić, ale muszę powiedzieć że jak zobaczyłem wspomniane from hell czy umowę z bogiem to sie podjarałem jak małe dziecko widząc takie cegły :smile: (może dlatego że to pierwsze takie grubasy, największe do tej pory miałem batmany od muchy )
też się nie dziwię jak ludzie jarają się OMNIBUSAMI które są jeszcze bardziej obszerne :smile: muszę sobie w końcu jakiś sprawić

 

anything