Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #885 dnia: Grudzień 25, 2014, 07:35:26 pm »
Tego typu "złote myśli" skutecznie odwodzą mnie od wrzucania fotek.
Już nawet pożartować nie można bo ludzie tacy drażliwi na swoim punkcie się stali.

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #886 dnia: Grudzień 25, 2014, 07:42:59 pm »
Już nawet pożartować nie można bo ludzie tacy drażliwi na swoim punkcie się stali.

Ja to odebrałem bardziej jako sarkazm niż próbę żartu. Ale w necie ciężko jest wychwycić rzeczywiste intencje więc może przesadziłem.

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #887 dnia: Grudzień 25, 2014, 08:07:26 pm »
eskos, nie lepiej było wziąć to?

Nie było, bo to jest wypaśne wydanie (więcej niż A4, nie mieści mi się na półki, tak jak library edition) z na prawda fajnym designem i zapłaciłem za nie tylko 344,40 PLN (cena z okładki 125$)). Bez porównania. Polecam.

Offline Midian

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #888 dnia: Grudzień 26, 2014, 02:20:51 pm »
Nie mam okazji żeby tu częsciej pisać bo skutecznie odstrasza mnie od tego każdorazowa weryfikacja postu :biggrin: Niemniej na forum zaglądam i jako fan komiksu chciałbym też zaprezentować co przez 2 lata udało mi się zebrać :smile:















Wiem, że straszny bałagan ale staram się to upychać tak żeby zmiesciło się na półce :smile: . Jest też kilka dubli + całe WKKM

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #889 dnia: Grudzień 26, 2014, 02:29:44 pm »
Bardzo fajna kolekcja. Widzę, że Masz 2 omniaki Claremonta. Jeszcze "Inferno Prologue" i będzie komplet.

Możesz coś powiedzieć o tym wydaniu "Muse" z Humanoids? To jest może to http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/sny/1
plus kontynuacja?

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #890 dnia: Grudzień 26, 2014, 02:46:13 pm »
Nie mam okazji żeby tu częsciej pisać bo skutecznie odstrasza mnie od tego każdorazowa weryfikacja postu :biggrin: Niemniej na forum zaglądam i jako fan komiksu chciałbym też zaprezentować co przez 2 lata udało mi się zebrać :smile:
Wiem, że straszny bałagan ale staram się to upychać tak żeby zmiesciło się na półce :smile: . Jest też kilka dubli + całe WKKM


Mega Marvele  :biggrin:  Kompendium Secret Service  :biggrin:  Widzę, że jesteś fanem Thanosa  :cool:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2014, 09:31:16 pm wysłana przez graves »

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #891 dnia: Grudzień 26, 2014, 02:56:50 pm »
@Midian
Bardzo, bardzo fajna kolekcja. Komplet Swamp Thinga Moore'a, trzy Daredevile Waida, same dobre omnibusy... Widzę, że masz "Fury Max: My war gone by" Ennisa - mógłbyś coś napisać o tym tytule?

Offline Midian

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #892 dnia: Grudzień 26, 2014, 03:51:11 pm »
Dzięki chłopaki :)

@maximumcarnage - tak, to jest częsć tej serii: http://www.bookdepository.com/Muse-D-P-Filippi/9781594650383 Niemniej, uważam że nie warto. Chyba, że dla szaty graficznej bo ta jest naprawdę ładna zaś cały komiks określiłbym mianem "erotycznego Disneya" ;)

@Gr8respomsibility - fanem Thanosa byłem kiedyś bo to co teraz wychodzi to już tylko odcinanie kuponów :)

@Blazkowitz - Fury MAX mogę naprawdę polecić. To konkretny mocny tytuł, miejscami ciężki jak Punisher z tej samej serii więc jesli podobają Ci się takie klimaty z pewnością się nie zawiedziesz.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 26, 2014, 05:02:57 pm »
Ciekawe te integrale: Kasta metabaronów, Technokapłani (jesli dobrze widzę) i Incal. Szkoda że mniejszy format.
Możesz wrzucić ilustrację z Incala? Interesuje mnie kolorystyka.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline burberry

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 26, 2014, 05:20:46 pm »
Kolego, super kolekcja jak na dwa lata zbierania. Powiedz co Cię skłoniło do kupna dwóch wersji jednego komiksu? Np. masz V4V po angielsku i po polsku.

Omnibusy i wszystkie grubasy wyglądają pięknie. Pozazdrościć.
Bóg Cię kocha

Offline Midian

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #895 dnia: Grudzień 26, 2014, 05:45:46 pm »
@Archelon - Oświetlenie u mnie niestety nie jest za dobre, więc zdjęcie wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że jakieś kolory na nim zobaczysz

@burberry - dzięki. V4V po angielsku kupiłem po naprawdę okazyjnej cenie. Jednak zawarty w nim tu i ówdzie slang okazał się dla mnie przeszkodą nie do przeskoczenia a bardzo chciałem w pełni zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli chodzi o inne duble np Essentiali to od razu wyjaśnię, że bookdepository było tak dobre, że po miesiącu oczekiwania na przesyłkę wysłali mi drugą paczkę. Po tym wszystkim dostałem awizo z poczty datowane na kilka tygodni wstecz o posiadaniu przez nich pierwszej przesyłki...

Co do omnibusów to X-Men Claremonta/Lee vol 2 ma już strasznie "połamany" grzbiet, coś czego nie zaobserwowałem w innych wydaniach (pech). Ja sobie raczej więcej już nie kupię bo ceny są teraz zatrważające (czy to w PL, czy to koszta wysyłek za granicę).

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #896 dnia: Grudzień 26, 2014, 06:03:22 pm »
Dziękuję. Incal ma 2 wersje kolorystyki: pierwotna z akwarelami, późniejsze zmodyfikowane z kolorem nałożonym programami komputerowymi.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #897 dnia: Grudzień 26, 2014, 06:12:38 pm »
Dziękuję. Incal ma 2 wersje kolorystyki: pierwotna z akwarelami, późniejsze zmodyfikowane z kolorem nałożonym programami komputerowymi.

Jest szansa, że Egmont zdecyduje się na wznowienie Incala w oryginalnych kolorach. We wrześniu pisali "Rozważamy, ale raczej nie w 2015", ja tam się łudzę.

Offline maximumcarnage

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #898 dnia: Grudzień 26, 2014, 06:16:41 pm »
Co do omnibusów to X-Men Claremonta/Lee vol 2 ma już strasznie "połamany" grzbiet, coś czego nie zaobserwowałem w innych wydaniach (pech). Ja sobie raczej więcej już nie kupię bo ceny są teraz zatrważające (czy to w PL, czy to koszta wysyłek za granicę).

Mnie się właśnie wydaje że ceny omnibusów są świetne w porównaniu z wydaniami TPB czy HC. Dlatego coraz więcej w nie inwestuję. A jak jest jakaś promocja, to już w ogóle można kupić za bezcen.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #899 dnia: Grudzień 26, 2014, 06:43:16 pm »
Mnie się właśnie wydaje że ceny omnibusów są świetne w porównaniu z wydaniami TPB czy HC. Dlatego coraz więcej w nie inwestuję. A jak jest jakaś promocja, to już w ogóle można kupić za bezcen.
Ale musisz przyznać, że ceny poszły w górę i to znacznie, a promocji typu "przelicznik 1.5" w tym roku nie uświadczyliśmy. Za przykład niech posłuży F4 Hickmana. Pierwszy omnibus można było bez większego problemu kupić w Polsce za 220 zł. A tymczasem za tom drugi nawet w promocji trzeba zapłacić ponad 300 zł. Jak weźmiemy pod lupę Hawkeye Ułamka to korzystniej wychodzą 2 OHC. Drugi tom JSA Geoffa Johnsa też bardziej trzepnie po kieszeni. I tak dalej i tym podobne. Oczywiście sam dalej zamierzam kupować omnibusy, bo to i tak wychodzi lepiej niż trejdy, ale sytuacja nie jest już tak piękna jak wtedy kiedy od ręki można było wziąć New Avengers czy X-statix za grosze...

 

anything