trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1382657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1050 dnia: Marzec 13, 2015, 09:54:20 am »
Gr8responsibility jeszcze długa droga przed Tobą

Też tak mi się wydaje.

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1051 dnia: Marzec 13, 2015, 02:31:43 pm »
Tutaj pochwałę się naszą kolekcją od KAS-a



























Offline Murazor

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1052 dnia: Marzec 13, 2015, 09:59:27 pm »
Tutaj pochwałę się naszą kolekcją od KAS-a

Chce!
Piękna kolekcja :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1053 dnia: Marzec 13, 2015, 10:05:48 pm »
Tutaj pochwałę się naszą kolekcją od KAS-a

Piękne rzeczy!

Wystane w kolejkach, czy na cwaniaka?  8)

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1054 dnia: Marzec 14, 2015, 02:07:40 pm »
Piękne rzeczy!

Wystane w kolejkach, czy na cwaniaka?  :cool:


Poruszamy po raz kolejny temat Łodzi?    :biggrin:  Wystane i to od godziny o której nikogo nie było. Ci co nas znają , wiedzą o której byliśmy :biggrin: 
Pozdrawiamy wszystkich znajomych z kolejek i nie tylko  :smile:

Offline Death

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1055 dnia: Marzec 14, 2015, 02:19:00 pm »
Tutaj pochwałę się naszą kolekcją od KAS-a
To najładniejszy rysunek-autograf Kasa, jaki kiedykolwiek widziałem.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1056 dnia: Marzec 14, 2015, 02:26:57 pm »

Poruszamy po raz kolejny temat Łodzi?    :biggrin:  Wystane i to od godziny o której nikogo nie było.

Ok. Tak pytałem, bez złośliwości, nawiązując do opisywanych tu nieraz sytuacji z kolejek.

Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1057 dnia: Marzec 14, 2015, 04:04:04 pm »
Ok. Tak pytałem, bez złośliwości, nawiązując do opisywanych tu nieraz sytuacji z kolejek.


To powiem dokladnie jak bylo. Większość z ludzi, którzy nawet byli w środku, było przed Halą duuużo przed godziną 8 czy 9. Dlatego jak czytam te informacje, że ktoś stał od 8 itd to mnie to po prostu śmieszy. Niezależnie od systemu kolejek jaki będzie zastosowany w każdym kolejnym roku festiwalu, jestem pewien że prawdziwi wielbiciele komiksu i kolekcjonerzy, przyjdą o godzinie która umożliwi im otrzymanie wymarzonego autografu.
A i wtedy nawet znajdą się maruderzy i zazdrośnicy, którzy w zawistny sposób będą się doszukiwali teorii spiskowych. My akurat nie mamy nic do ukrycia i większość osób stojących w kolejkach nas zna. Dlatego nawet nie zasłaniałem dedykacji .
Tak jak wspomniałem wcześniej, pozdrawiamy wszystkich niezwykle sympatycznych przyjaciół i znajomych z którymi stojąc w wielogodzinnych kolejkach mogliśmy razem cieszyć się wspólnym hobby.
Ewelina i Krzysiek


Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1058 dnia: Marzec 20, 2015, 05:52:59 pm »
A tutaj część kolekcji jednego z moich ulubionych rysowników  :biggrin:



Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1059 dnia: Marzec 21, 2015, 11:05:09 am »
To i ja coś tam wrzucę Kasprzaka:








Odwzajemniam pozdrowienia Krzychu.

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1060 dnia: Marzec 21, 2015, 11:09:06 am »
Mój ulubieniec:


Offline Funny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1061 dnia: Marzec 21, 2015, 02:40:01 pm »
Zawsze Ci zadzrościłem kolekcji  :biggrin:
Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu - super rysunki  :biggrin:

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1062 dnia: Marzec 22, 2015, 09:58:23 am »
Zawsze Ci zadzrościłem kolekcji  :biggrin:
Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu - super rysunki  :biggrin:
Jestem przekonany, że zbierzecie razem z Eweliną piękną kolekcję.
Obecnie, moim zdaniem, łatwiej jest zebrać kolekcję szkiców czy plansz ponieważ są one do kupienia w internecie. Jak ktoś ma nadmiar gotówki to może sobie stworzyć przyzwoity zbiór. Dla mnie osobiście ten sposób zbieractwa jest pozbawiony swoistego uroku jaki ma w sobie możliwość bycia świadkiem tworzenia danego rysografu. W momencie kiedy autor wręcza ukończoną pracę człowiek czuje się normalnie wniebowzięty. 
Gdy zaczynałem zbierać autografy/rysografy kilkanaście lat temu kolejek właściwie nie było. To znaczy były, ale nie musiałeś się zrywać bladym świtem. Po spotkaniu z twórcą po prostu się do niego podchodziło z albumem i tyle. Nie było żadnych przepychanek. Pamiętam jak na spotkanie z Grzegorzem Rosińskim w Empiku zjawiło się może z 30 osób. Mniej więcej połowa to byli dziennikarze i inni twórcy, m.in. Piotr Kowalski, od którego dostałem wtedy śliczny szkic. Po spotkaniu każdy chętny dostał rysunek od pana Grzegorza. Nikt nie został odprawiony z kwitkiem. Chętnych żeby rysownikowi podsunąć kartkę na szkic też raczej się nie widywało. Był to raczej widok niecodzienny a i sami rysownicy albo nie dawali rysografów na kartkach albo byli mocno zdziwieni, że ktoś chce szkic nie w albumie. Ja kartki po raz pierwszy wziąłem na WSKę w 2006 roku. Były to okładki do bindowania, których zresztą używam do dzisiaj i osobiście polecam je do szkiców. Po latach nadal wyglądają ładnie.

Offline eskos

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1063 dnia: Marzec 22, 2015, 10:23:50 am »
To i ja wrzucę szkice otrzymane od Grzegorza Rosińskiego.














Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1064 dnia: Marzec 22, 2015, 01:46:24 pm »

Gdy zaczynałem zbierać autografy/rysografy kilkanaście lat temu kolejek właściwie nie było.
Obecnie, moim zdaniem, łatwiej jest zebrać kolekcję szkiców czy plansz ponieważ są one do kupienia w internecie. .
 
.
I właśnie o to chodzi niektórym. O podniesienie 10x wartości pojedyńczego komiksu. Przypomina mi się niedawno aukcja kompletu Klossa z autografem Mikulskiego zaraz po jego śmierci za mocno wygórowaną cenę. Trochę była niesmaczna bo między wierszami przebijała aluzja, że takiego autografu już nie zdobędziesz bo aktor zmarł.

 

anything