trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1383315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1080 dnia: Kwiecień 06, 2015, 10:33:34 pm »
Moj GL trzyma sie co ciekawe dobrze wiec to jednak nie caly naklad tak ma :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1081 dnia: Kwiecień 06, 2015, 10:54:15 pm »
Moj GL trzyma sie co ciekawe dobrze wiec to jednak nie caly naklad tak ma :smile:
Jak otwierasz, to grzbiet z żadnej strony nie odstaje? No to super, moja grupa kontrolna to dokładnie trzy egzemplarze, więc możliwe że miałem pecha. :smile:

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1082 dnia: Kwiecień 07, 2015, 01:07:15 pm »



Z urodzin Aros  :biggrin: :biggrin:

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1083 dnia: Kwiecień 07, 2015, 01:32:09 pm »
Moj GL trzyma sie co ciekawe dobrze wiec to jednak nie caly naklad tak ma :)
Mój egzemplarz wciąż w drodze z amazona, ale sporo różnych recenzji w sieci widziałem/czytałem i oprócz trzeszczącej oprawy nikomu się on tam nie rozpada...
Swoją drogą na kanale yt Hardcover Reviews jest odcinek jak "rozdziewiczać" takie cegły, żeby się nic z nimi później nie działo, polecam!
A swoją drogą - jak ta usługa introligatorska się prezentuje po wszystkim? Może ktoś zapodać zdjęcia gotowego omniaka? Ile to kosztowało? Pytam tak w razie czego (po cichu liczę, że jednak będzie ok), ale jestem też ciekaw estetyki takiej usługi.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1084 dnia: Kwiecień 07, 2015, 01:41:46 pm »
Mój egzemplarz wciąż w drodze z amazona, ale sporo różnych recenzji w sieci widziałem/czytałem i oprócz trzeszczącej oprawy nikomu się on tam nie rozpada...
Swoją drogą na kanale yt Hardcover Reviews jest odcinek jak "rozdziewiczać" takie cegły, żeby się nic z nimi później nie działo, polecam!
A swoją drogą - jak ta usługa introligatorska się prezentuje po wszystkim? Może ktoś zapodać zdjęcia gotowego omniaka? Ile to kosztowało? Pytam tak w razie czego (po cichu liczę, że jednak będzie ok), ale jestem też ciekaw estetyki takiej usługi.
Wiem jak rozdziewiczać, więc to nie w tym problem. Problem jest taki jak u tego pana (swoją droga polecam jego filmiki, zwłaszcza że to fan Morrisona  :cool: ):
Naprawa kosztowała 10 zeta i wygląda to tak, jakby nic nie było robione, tylko że teraz jest dobrze. :wink: Oczywiście efekty mogą różnić się w zależności od pracowni introligatorskiej. W sumie przyszedł mi do głowy pomysł na nowy odcinek Usterki: "Introligatorzy".

Offline amsterdream

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1085 dnia: Kwiecień 07, 2015, 01:59:28 pm »



Z urodzin Aros  :biggrin: :biggrin:

Tajną Wojnę trzeba było brać z WKKM. Ta musza jest wybrakowana (wycięto z niej 20-30 stron dodatków, które są integralną częścią fabuły i zmieniają trochę odbiór historii).

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1086 dnia: Kwiecień 07, 2015, 06:52:51 pm »
Ostatnio coś tu wrzuciłem w styczniu czy w lutym, ale wreszcie coś się u mnie ruszyło. ;) Większe zamówienie kompletuje się na literackiej, ale pochwalę się innymi rzeczami na razie.

Udało mi się zakupić za jednym "strzałem" omnibus Uncanny X-Force i komplet Astonishing X-Men od Muchy. Wszystkie pozycje długo przeze mnie wypatrywane. Teraz mogę pozbyć się kilku tomów w miękkiej oprawie tej świetnej serii Remendera.





Komplet G.I.Joe który wpadł mi już chyba w marcu trochę po znajomości, stan mnie osobiście nie do końca satysfakcjonuje (a potrzebuje też kasy bo leci do mnie sporo Batmanów) więc chętnie sprzedam jakby ktoś był chętny.


KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1087 dnia: Kwiecień 07, 2015, 07:39:55 pm »
No ładnie, Florek. Muszę przyznać, że tym Remenderem popsułeś mi humor. Swego czasu się zagapiłem i teraz jedynie się modlę o new ptg.

Offline FloreK9

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1088 dnia: Kwiecień 07, 2015, 08:33:28 pm »
Trafiłem też bardzo dobrze cenowo (a przynajmniej tak mi się wydaje). ;) Teraz do szczęścia brakuje mi tylko Claremont and Lee Omnibus vol.2.  :cool:

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1089 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:32:50 am »
Tajną Wojnę trzeba było brać z WKKM. Ta musza jest wybrakowana (wycięto z niej 20-30 stron dodatków, które są integralną częścią fabuły i zmieniają trochę odbiór historii).


:/ Szkoda bo kupilem ja wlasnie ze wzgledu na niezle wydanie a WKKM staram sie unikac. Kupie moze w takim razie jak bedzie okazja Tajna Wojne od WKKM. A tych Astonishing X-men zazdroszcze, mialem kiedys pierwsze dwa tomy ale jako ze komplet bylo ciezko dostac to sprzedalem :/

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1090 dnia: Kwiecień 08, 2015, 02:17:14 pm »
Wiem jak rozdziewiczać, więc to nie w tym problem. Problem jest taki jak u tego pana (swoją droga polecam jego filmiki, zwłaszcza że to fan Morrisona  :cool: ):
https://www.youtube.com/watch?v=zuhRx3xfPVc
Naprawa kosztowała 10 zeta i wygląda to tak, jakby nic nie było robione, tylko że teraz jest dobrze. :wink: Oczywiście efekty mogą różnić się w zależności od pracowni introligatorskiej. W sumie przyszedł mi do głowy pomysł na nowy odcinek Usterki: "Introligatorzy".
Ogolnie moja sie trzyma - ale z tego co czytalem wlasnie u Ryleymo - roznie z tym bywa - duzo osob narzekalo ze im sie rozpada. Tez go polecam - chociaz to zdradliwe bo jak zaczniecie go czytac/sluchac - wasza kieszen wam tego nie wybaczy :)

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1091 dnia: Kwiecień 08, 2015, 02:20:06 pm »
Ogolnie moja sie trzyma - ale z tego co czytalem wlasnie u Ryleymo - roznie z tym bywa - duzo osob narzekalo ze im sie rozpada. Tez go polecam - chociaz to zdradliwe bo jak zaczniecie go czytac/sluchac - wasza kieszen wam tego nie wybaczy :smile:
Faktycznie, nie patrzyłem wcześniej w komentarze, a tam stoi jak byk:
Cytuj
I do think it's like half of the copies produced that have issues like this. I've recieved messages from people all over the board- some very positive, and others so negative as to say the book block actually ripped from the cover when they opened it for the first time. It's a very strange occurrence as it's not anything I've seen happen before. Hopefully it's not the same for the second volume.

Offline isteklistek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1092 dnia: Kwiecień 08, 2015, 02:21:38 pm »
Czasem go oglądam. Udało mu się zniechęcić do kupienia Hawkman Omnibus ze względu na złe wydanie, które jest zbyt mocno sklejone i ciężko się czyta. Może jednak warto kupić i do introligatora dać.

Offline milos3

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1093 dnia: Kwiecień 11, 2015, 04:40:17 pm »



dopiero poczatek kwietnia, troche zaległości , troche nowości... przynajmniej dla mnie :P

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1094 dnia: Kwiecień 27, 2015, 01:03:21 pm »



:)

 

anything