Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1384241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1335 dnia: Czerwiec 28, 2015, 09:31:44 pm »
raskoks szacun za szelf. Jak podobało ci się Unanny Avengers Remendera w omnibusie? bo ja właśnie skończyłem i jestem mega zawiedziony...

Jeszcze nie czytałem szczerze mówiąc - czekam troche na reszte runu hickmana w OHC - zeby to wszystko machnac za jednym razem. Ale pierwsze 6 numerow czytalem kiedys juz - i hmm szczerze mowiac nie porwaly mnie wtedy ...

Offline Usi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1336 dnia: Czerwiec 29, 2015, 10:01:36 am »
Przepraszam byłem po za komputerem ;)
Blackwater - staram się układać komiksy wydawnictwami->seriami->formatami - w tej właśnie kolejności.
Czasami jednak robię wyjątki, wtedy trzymam się formatów. Np. Rorka mam koło Dona Rosy :)
Semici to już inna bajka. Ale pewnie większość osób tak ma: seria, rocznik, numer w obrębie rocznika.
Pozdrawiam

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1337 dnia: Czerwiec 29, 2015, 10:15:45 am »
Semici to już inna bajka. Ale pewnie większość osób tak ma: seria, rocznik, numer w obrębie rocznika.
Pozdrawiam


Pewnie większość tak trzyma, ja też kiedyś tak trzymałem, Mega Marvele razem, Wydania Specjalne razem, ale ostatnio je też rozbiłem wychodząc z założenia, że Mega Marvel: Daredevil to jednak bardziej Daredevil niż Mega Marvel na półce. Ot, zmiana priorytetu, choć nie wiem czy to przetrwa.
perły przed wieprze

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1338 dnia: Czerwiec 29, 2015, 11:00:49 am »

Offline rymski

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1339 dnia: Czerwiec 29, 2015, 06:39:40 pm »
Już od jakiegoś czasu nosiłem się ze wrzuceniem zdjęć mojej kolekcji. W końcu udało mi się cyknąć fotki. Rozwiązanie przypomina trochę to u Usi, tyle, że u mnie na środku stoi kanapa a sam regał (i pokój) jest zdecydowanie mniejszy.

Widok z progu pokoju:


Cała lewa część jest/będzie poświęcona komiksom. Środkowa cześć to trochę komiksów, trochę gier na xboxa, notatki ze studiów, pierdoły. Prawa część to książki, instrukcje do sprzętu domowego i różne prywatne
papiery.

Ustawienie komiksów jest tymczasowe (niektóre serie są jeszcze niekompletne i zmienią miejsce, omnibusy mają stać na samym dole, itd.) Nie zwracajcie uwagi na kufle/dzbanki. To tylko przytrzymywacze, żeby komiksy się nie przewróciły.


No to lecąc od dołu:


Dwie wolne półki nie licząc encyklopedii Marvela i Spider-Mana. Wyżej mieszanka: Batmany, Daredevil Żółty (obok innych Loebów/Sale'ów), komplet Sin City, prawie komplet Sandmana, Severed, dwie Mroczne Wieże i 3 komiksy Moore'a (Strażników brak na zdjęciu).

Trochę wyżej:


Zomnibus, Żywe Trupy, Captain America Brubakera, Winter Soldier tego samego autora, X-Force by Remender, Daredevil by Bendis/Brubaker (będzie wymieniony na polską wersję), Spider-Many: Vengeance of Venom, Torment, Maximum Carnage, Kraven's First Hunt, Grim Hunt, Big Time 1 i 2, Hobgoblin Lives, Death of Jean DeWolff, UMS Omnibus
wyżej:
Niebo nad Brukselą, Wiedźmin, dwa Fatale, dwie Sagi, trzy Locke&Key, pierwszy Hellboy, Avengers: Endless Wartime, WKKMy na sprzedaż

Jeszcze wyżej:


dziurawe WKKM (od Secret Invasion kupuję tylko wybrane numery), wyżej trzy Parkery i pięć Monsterów, po prawej (to już środkowa, "nadłóżkowa" część) Piotruś Pan, Rork w integralach, dziesięć (póki co) Thorgali opartych o karton z niekomiksową zawartością, a pod nim Naruto (do Shippuudena, potem przestało mi się podobać)


takie tam, niby nic specjalnego (zwłaszcza widząc niektóre Wasze kolekcje) ale jestem z tego całkiem dumny (czego nie można powiedzieć o małżonce  :roll: )

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1340 dnia: Czerwiec 29, 2015, 09:16:35 pm »
Dalsze łatanie dziur w kolekcjach i obowiązkowe okołokomiksowe czytadło:


perły przed wieprze

Offline Usi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1341 dnia: Czerwiec 30, 2015, 08:30:29 am »
Rymski - jeszcze mnie prześcigniesz ;) Kwestia czasu.
Ładna kolekcja. Mogę zapytać jak długo zbierasz?
Fajny patent z tą kanapą - sięgasz po komiks i od razu do czytania.

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1342 dnia: Czerwiec 30, 2015, 11:19:14 am »
Jak na męski pokój...to dość "odważne kolory" :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Offline rymski

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1343 dnia: Czerwiec 30, 2015, 02:39:24 pm »
A oto i najnowszy nabytek:


Kolejna część układanki jaką jest run Brubakera. Niestety Man With No Face w miękkiej zdaje się być wyprzedany (na amazonie ceny zaczynają się od 35 USD za używkę i 70 USD za nówkę). Kilka dni temu dorwałem używkę na allegro za niecałe 30 zeta. Stan dobry+ (wg opisu na allegro), na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu.


*Usi
Komiksy zbieram od prawie 3 lat, to jest od kiedy w Polsce wystartowała WKKM (za dzieciaka zbierałem zeszyty od TM-Semic, no ale tego nie liczę). Na początku ograniczałem się wyłącznie do WKKM, ale "well, that escalated quickly"

*bosssu
Bardzo udany komentarz, naprawdę mnie rozbawiłeś :smile: Na żywo kolory prezentują się trochę inaczej, są ciemniejsze i bardziej stonowane. Na trzech ścianach jest bordo (Dulux: Wino z Cordoby) a na jednej (tej z oknem) szary (Dulux: Szarość Zen). No i nie do końca "męski pokój", to taki pokój rozrywek dla każdego domownika, a kiedyś pewnie pokój dla dziecka (tylko co ja wtedy z kolekcją komiksów zrobię)

Offline Holsten

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1344 dnia: Czerwiec 30, 2015, 07:52:52 pm »
Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Ci podarować jeden egzemplarz i wysłać pocztą (po wpłacie na konto 7,50 zł za list polecony ekonomiczny). Mam cztery egzemplarze więc jak ktoś jeszcze chętny (ale nie chętny natychmiast wystawić na allegro :smile: ) to pisać na priv.

edit:  rozdane wszystkie

Trochę off top, ale muszę podziękować koledze kickic na forum. Dzisiaj otrzymałem od kolegi Skarb z Fortu Gerharda - Tajemnice stryja Bonawentury. Komiks był bardzo profesjonalnie zapakowany. Wydanie prezentuje się bardzo dobrze. Dzięki.

Offline marceli

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1345 dnia: Lipiec 01, 2015, 11:18:49 pm »
Podbijam. Też otrzymałem swój egzemplarz. Pakowanie pierwsza klasa. Dotarł cały i w jednym kawałku  :biggrin:
Dziękuję bardzo.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline donTomaszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1346 dnia: Lipiec 02, 2015, 03:22:24 pm »
Majowo - czerwcowe zakupy  :wink:

www.testmywork.net/komiksy/june15.jpg
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gmork

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1347 dnia: Lipiec 03, 2015, 10:07:36 am »

Offline weiter

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1348 dnia: Lipiec 03, 2015, 10:12:09 am »
Conan Barbar Kolosáál.  :lol:

http://www.jpeg.cz/images/2015/07/03/uF0YC.jpg

 :shock:
Ło matko!
Chcę TO!
Niech ktoś TO u Nas wyda!
Proszę!

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1349 dnia: Lipiec 03, 2015, 10:46:34 am »
Ta jasne, już widzę kolejkę chętnych wydawnictw :lol:

 

anything