trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1385097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1395 dnia: Lipiec 20, 2015, 06:51:18 pm »
Ładnie się to prezentuje, szczególnie dolna półka, bo miejsca na wyciągnięcie albumu jest "na palec" czyli idealnie. W dodatku jakoś ogarnąłeś te nieszczęsne Thorgale, a to niełatwa sztuka.

Offline Holsten

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1396 dnia: Lipiec 20, 2015, 07:08:13 pm »
Ostatnie przemeblowanie- brak Christy, Asteriksów, XIII, Eisnera, Tytusa, całego starego KAW, Żbika.....itp...itd...śpią w kartonach :sad:



Ja tam chyba widzę Kajka i Kokosza.

Offline misiokles

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1397 dnia: Lipiec 20, 2015, 07:12:39 pm »
Trochę offtop: Ten Elemelementarz Christy to coś ciekawego?

Offline Kris1982

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1398 dnia: Lipiec 20, 2015, 07:20:25 pm »
Teraz przyszła pora na mnie aby pokazać swoją kolekcję. Najciekawszą rzeczą w niej jest chyba to, że rok temu nie wiedziałem że takie komiksy istnieją  Wszystko zaczeło się tak zwyczajnie od wyboru komiksu na prezent dla przyjaciela a że jestem osobą która przed zakupem odrabia lekcję to zacząłem czytać o komiksach i to był początek końca. Rok później jestem osobą uzależnioną oraz chorą psychicznie. Próbowałem różnych psychiatrów i psychotropów ale nic nie pomaga , Kuki napisał kiedyś że też się leczy ale żadnych efektów nie widać także pocieszam się że nie jestem sam  :smile:
http://zapodaj.net/e055a684c6c5d.jpg.html
http://zapodaj.net/627acd8a8ea09.jpg.html
http://zapodaj.net/00f205d388729.jpg.html
http://zapodaj.net/7e734f50f8e4b.jpg.html
http://zapodaj.net/a7a961afd7060.jpg.html
http://zapodaj.net/ac1f0a77e9f03.jpg.html
http://zapodaj.net/edb63bf387748.jpg.html
Sporo przeczytanych komiksów mam u przyjaciela bo z miejscem tragedia no i serie które są w zeszytach mam w pudłach , nie chciało mi sie wyciągać.

Offline adro

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1399 dnia: Lipiec 20, 2015, 07:29:05 pm »
Uwierz mi nie jestes sam, na tym forku siedza w wiekszosci niezle komiksowe swiry :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kenji

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1400 dnia: Lipiec 20, 2015, 07:42:37 pm »
Kris- chyba kupiłeś wszystko co było do kupienia...

Nieźle. Szacun

Offline pokia

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1401 dnia: Lipiec 20, 2015, 08:23:17 pm »
Teraz przyszła pora na mnie aby pokazać swoją kolekcję. Najciekawszą rzeczą w niej jest chyba to, że rok temu nie wiedziałem że takie komiksy istnieją.

Jeśli skompletowanie takiego zestawu zabrało Ci tylko rok czasu, to szczerze gratuluję. Mi po powrocie do komiksów rok zajęło ogarnięcie się w tym całym światku, a dopiero po dwóch - trzech latach mogłem zacząć kupować na bieżąco, po odrobieniu zaległości.

Kolekcja bardzo fajna. Oczywiście bosssu, też ma ładne półki, w moim guście, ale przyznam, że spodziewałem się więcej komiksów.

Offline Kris1982

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1402 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:34:07 pm »
Jeśli skompletowanie takiego zestawu zabrało Ci tylko rok czasu, to szczerze gratuluję. Mi po powrocie do komiksów rok zajęło ogarnięcie się w tym całym światku, a dopiero po dwóch - trzech latach mogłem zacząć kupować na bieżąco, po odrobieniu zaległości.

Kolekcja bardzo fajna. Oczywiście bosssu, też ma ładne półki, w moim guście, ale przyznam, że spodziewałem się więcej komiksów.


Rok minął na początku lipca i masz rację ogarnięcie tego wszystkiego zajeło bardzo dużo czasu ale tego jednego właśnie mam pod dostatkiem bo jestem po dość poważnym wypadku samochodowym.

Offline bosssu

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1403 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:34:41 pm »


Kolekcja bardzo fajna. Oczywiście bosssu, też ma ładne półki, w moim guście, ale przyznam, że spodziewałem się więcej komiksów.
Sumarycznie będzie pewnie jeszcze z drugie tyle z braku półek nie eksponuję ale przymierzam się do regału.
Wystawione są same A4-ki a jeszcze została kupa komiksów z mniejszych formatów
Co do ilości- odpadają "trykoty" i "japońce" bo gustuję prawie wyłącznie w rynku europejskim więc nie ma jak rozbudować kolekcji.
 -Baranowskiego posiadam wszystkie stare wydania- chcę sobie zrobić ładny integral w oprawie introligatorskiej.
- Z Christy nie widać całej kolekcji Kajtek i Koko.
-dużo staroci, które chcę popakować integralami w oprawy - jeszcze dużo zabawy a cały czas coś nowego dochodzi, jak ma się rodzinę to już człowiek tak nie szasta kasą jak za młodu :wink:

Co do kolegi z roczną kolekcją- Wygrałeś w totka? Czy może pracujesz za granicą? :roll: ładnie to kasy kosztowało jak było w rok złożone. :smile: SZACUN.

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1404 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:43:16 pm »
Rok minął na początku lipca i masz rację ogarnięcie tego wszystkiego zajeło bardzo dużo czasu ale tego jednego właśnie mam pod dostatkiem bo jestem po dość poważnym wypadku samochodowym.

Zazdroszczę wolnego czasu, ale zarazem życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia! Oj spore musiało być to odszkodowanie!

Offline Kris1982

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1405 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:49:11 pm »
Dzięki Itachi.

Offline Itachi

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1406 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:54:02 pm »
Jak tak patrzę na jedno z Twoich zdjęć to zastanawiam się czy jakikolwiek użytkownik tegoż forum znajdzie miejsce w swoim domu na całą panoramę wkkm, bez kombinacji z jej dzieleniem :wink:

Offline blackwaterpark

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1407 dnia: Lipiec 20, 2015, 09:56:46 pm »
Rok minął na początku lipca i masz rację ogarnięcie tego wszystkiego zajeło bardzo dużo czasu ale tego jednego właśnie mam pod dostatkiem bo jestem po dość poważnym wypadku samochodowym.

Niedobrze, Kris1982. Żaden lekarz ci już nie pomoże (a ten, który spróbuje Cię leczyć, musi uważać, co by nie zostać podstępnie wprowadzony w temat ''kolekcjonowania komiksów''; to idzie niczym virus).

PS. Czy gdzieś na naszym Forum jest wątek o zakupoholiźmie:badgrin:

PS2. Uzależnienie się od narkotyków ma swoje plusy: jest tańsze niż uzależnienie się od komiksów oraz nie wymaga ciągłego kombinowania, gdzie zamocować kolejne regały/półki  :lol:

PS3. Kris1982: dostrzegłem w Twojej kolekcji kilka pozycji, które będę chyba też musiał kupić...  :roll:

 :wink:

Offline marceli

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1408 dnia: Lipiec 20, 2015, 10:40:23 pm »
Kris1982 - niezła kolekcja. Każdemu życzę zebrania takiego zbioru przez rok.








Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Kris1982

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #1409 dnia: Lipiec 20, 2015, 11:16:38 pm »
Niedobrze, Kris1982. Żaden lekarz ci już nie pomoże (a ten, który spróbuje Cię leczyć, musi uważać, co by nie zostać podstępnie wprowadzony w temat ''kolekcjonowania komiksów''; to idzie niczym virus).

PS. Czy gdzieś na naszym Forum jest wątek o zakupoholiźmie:badgrin:

PS2. Uzależnienie się od narkotyków ma swoje plusy: jest tańsze niż uzależnienie się od komiksów oraz nie wymaga ciągłego kombinowania, gdzie zamocować kolejne regały/półki  :lol:

PS3. Kris1982: dostrzegłem w Twojej kolekcji kilka pozycji, które będę chyba też musiał kupić...  :roll:

 :wink:
Żaden lekarz mi nie pomoże w moim małym problemie komiksowym do tego mało juz mają do powiedzenia odnośnie mojego wypadku. Jak Żyć  :smile:
Jakie pozycję Cie zainteresowały?
Ps. Dzięki panowie za miłe słowa.
Ps 2. Teraz bedzie chwalenie się na całego  :smile: Przede mną wszystkie najważniejsze dzieła komiksowe bo nie czytałem jeszcze żadnego jak na razie przygotowuję się do nich.

 

anything