trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1387562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3900 dnia: Wrzesień 03, 2016, 10:41:17 am »
Nowe wydanie Doom Patrol  :biggrin: Jak mi tego Egmont nie wyda to dołączam do 8azyliszkowej opozycji  :badgrin:

Dopiero co kupiłem omniaka, lepiej niech wydadzą coś innego :wink: Osobiście marzy mi się taka trójca na przyszły rok: Animal Man, invisibles, Saga of a Swamp Thing.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2016, 10:48:02 am wysłana przez arczi_ancymon »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3901 dnia: Wrzesień 03, 2016, 10:59:54 am »
Dopiero co kupiłem omniaka, lepiej niech wydadzą coś innego :wink: Osobiście marzy mi się taka trójca na przyszły rok: Animal Man, invisibles, Saga of a Swamp Thing.

Trochę OT, ale przeczytałem ostatnio ponownie Swamp Thinga Snydera. To by mogło zostać wydane w deluxie. Oczywiście nie jest to ten kosmiczny poziom dzieła Moore'a, nie ma szaleństw, komentarza społeczno-ekologiczno-kosmicznego... Ale mimo to, jest to naprawdę dobra rzecz. A jeszcze sporo tam Animal Mana i polski czytelnik mógłby się zapoznać z tą postacią.

JanT

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3902 dnia: Wrzesień 03, 2016, 12:02:07 pm »
Wolałbym "Invisibles". Też Morrison, ale nowsze, spójniejsze, stanowi zamkniętą całość i ma jeszcze wiele innych zalet.
I cięższe w odbiorze  :smile: chyba tylko The Filth jest bardziej "zakręcone". Najlepiej niech wydają wszystko z Vertigo Morrisona.

Offline Inuki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3903 dnia: Wrzesień 04, 2016, 01:46:44 pm »
Cudeńko mangowe numer 2 wreszcie dotarło. Szkoda, że trochę poobijane, ale tragedii nie ma. Na szczęście.




mkolek81

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3904 dnia: Wrzesień 04, 2016, 02:15:58 pm »
Długie Halloween: tu sprawa jest prosta, bo mam już wydanie Muchy, a dodatkowo dokupiłem sobie Mroczne Zwycięstwo i Catwoman (muszę powiedzieć, że przepięknie to wygląda na półce obok kolorowej serii Loeba i Sale'a).
Jeśli masz na myśli coś takiego to sie zgadzam w 100% :biggrin:

 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2016, 10:07:19 am wysłana przez mkolek81 »

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3905 dnia: Wrzesień 04, 2016, 06:57:39 pm »
Cudeńko mangowe numer 2 wreszcie dotarło. Szkoda, że trochę poobijane, ale tragedii nie ma. Na szczęście.
Gdzie poobijane? Bo na tej fotce to wyglada na stan igła.

Offline mappy

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3906 dnia: Wrzesień 04, 2016, 08:00:06 pm »
Da radę jeszcze gdzieś dostać pierwszy tom w twardej?

Offline Dembol_

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3907 dnia: Wrzesień 04, 2016, 08:16:39 pm »
Da radę jeszcze gdzieś dostać pierwszy tom w twardej?
Tylko na rynku wtórnym.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3908 dnia: Wrzesień 05, 2016, 08:20:04 am »
Moje zakupy na koniec wakacji:
Skusiłem się na pierwszy tytuł z Marvel Now. I się nie zawiodłem, czekam na ciąg dalszy.
Ciąg dalszy nie zawiedzie, ale z całego Marvel Now nic chyba nie jest w stanie podskoczyć Thorowi Aarona.

Offline Inuki

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3909 dnia: Wrzesień 05, 2016, 10:02:39 am »
Gdzie poobijane? Bo na tej fotce to wyglada na stan igła.

Głównie oberwał grzbiet i jeden z tylnych rogów. Na fotce tego specjalnie nie widać, bo okładka biała, ale drobne wgniecenie grzbietu jest na tym poziomie, co nazwisko autora. Jak się postawi na półce to tego nie widać, więc tragedii nie ma. Zauważyłem też, że drugi tom jest rochę inaczej wykonany. Mianowicie grzbiet jest lekko wypukły/zaokrąglony (jak np. w "All Star Batman i Robin" od Egmontu), gdzie pierwszy tom miał grzbiet płaski. No i składanie jest też chyba inne. Pierwszy tom, to było coś w rodzaju "Velvet" od Muchy (węższy grzbiet), a w drugim już jest wszystko równiutko. Nie wiem jak dokładnie się to nazywa od strony technicznej, ale drobne różnice są widoczne. No i drugi tom jest minimalnie wyższy (1-2mm). Nie wiem czy wszystkie egzemplarze tak mają. W każdym razie na półce wygląda OK, a to najważniejsze. W drugim tomie znajdziemy też kilka kolorowych stron jak co. Szkoda, że 3 tom dopiero w przyszłym roku, bo całość ładnie się rozkręca.

Offline vision2001

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3910 dnia: Wrzesień 05, 2016, 05:37:32 pm »
Co by tutaj dziś poczytać...





inbook.pl tym razem postarał się - ładnie wszystko spakowane w taką gąbczastą folię (owinięte ze 3 razy), standardowy karton + czarna folia na wierzchu (co by nie zamokło). Mają u mnie plusa :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2016, 05:55:37 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline pucek_miszcz

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3911 dnia: Wrzesień 07, 2016, 06:50:10 pm »
Ostatni miesiąc w moim wykonaniu. Praktycznie nadgoniłem komiks amerykański więc coraz więcej komiksów europejskich. Udało mi się już zebrać całość serii W poszukiwaniu ptaka czasu i Incal, teraz trzeba zbierać Pasażerów Wiatru, Blueberry i Koziorożce :D Zamówione w bonito na promocji i w nieprzeczytane (przyszły nienaruszone) :)



Jeszcze Hush i mój egzemplarz - jakość wykonania duuużo gorsza niż WKKM (nawet kartki wewnątrz są pogniecione). Dobrze, że dwójka chociaż mniej śmierdzi:




Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3912 dnia: Wrzesień 07, 2016, 08:02:07 pm »
@UP
Ale ubitego Husha 2 wziąłeś z półki kioskowej. Nie było innych egzemplarzy?

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3913 dnia: Wrzesień 07, 2016, 08:13:43 pm »
@UP


Dlatego to całe dogadywanie się z kioskarzem żeby zostawiał 1 egzemplarz nie ma najmniejszego sensu bo jak będzie ostatnia kopia to musisz wziąć ( teoretycznie bo nie wypada przecież ). A tak to se możesz jeździć po sklepach i wyszukiwać stanu igła  :smile:

 


edit : zawsze też można kupić na allegro od Bazyliszka z niezagiętymi rogami  :smile:

Offline pucek_miszcz

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #3914 dnia: Wrzesień 07, 2016, 08:43:15 pm »
Szczególnie zapach WKKDC :D Niestety był to jedyny pozostały egzemplarz który mi odłożył Pan w kiosku razem z WKKM więc nie za bardzo miałem wybór. Na szczęście nie jestem zbyt wybredny w kwestii okładek takich budżetowych wydań więc jakoś to przetrwam.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2016, 08:47:57 pm wysłana przez pucek_miszcz »
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

 

anything