trawa

Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów  (Przeczytany 1387302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4125 dnia: Październik 05, 2016, 01:00:09 pm »

Czyli mam rozumieć, że mieszkasz w Stanach??


I gratuluję kolekcji, nie jestem fanem zeszytówek, ale jak wspomńiałem kiedyś - popieram takie hobby  :biggrin:

W Polsce :wink: Tu, miałem na myśli epokę Golden Age :wink:

Offline lsr

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4126 dnia: Październik 05, 2016, 01:05:50 pm »
lsr w końcu od kilkudziesięciu stron tematu jakiś post warty uwagi, miło oglądać takie nabytki aniżeli pojedyncze zakupy jakiś polskich egmontowskich czy też tym podobnych wydań komiksów.


Dzięki! Gdzieś wcześniej (nie jestem w stanie teraz tego odnaleźć) wrzucałem zdjęcia kolekcji z Silver Age :)
Pzdr!

Offline Thorgal24

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4127 dnia: Październik 05, 2016, 05:06:44 pm »
To ja też pokaże moje zdobycze - niestety mogłem być tylko w sobotę :-(

hosting

hosting

hosting

hosting



Bardzo chętnie wymienię się skanem Malcolma (tym w komiksie) na inny skan rysunku Charismy, Malcolma lub innej postaci narysowanej przez Ingo Roemlinga.

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4128 dnia: Październik 06, 2016, 06:33:46 pm »
Tez cos wrzucę bo kilka komiksów doszło:

ABC Warriors cos pięknego ,super ze SL zrobiło dodruk,
Relax klasa sama w sobie już po przejrzeniu wiem ze to perełka.
Kajko i Kokosz no tu nie wiem musze to przeczytac bo to mój drugi komiks z tej serii ale wydany jak należy.
Panorama WKKDC nawet daje rade  z daleka ;p
KidFlash to prezencik od Eglomossa, Batman v Superman z kubków Cinema City.

I na koniec z cyklu: Gdy kota nie ma w domu to myszy harcują:

Mój słodziak i samoobsługa(Flashpoint).

Offline 8azyliszek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4129 dnia: Październik 06, 2016, 06:39:00 pm »
A może więcej zdjęć tego Relaxu. Jak wygląda grubość, jak to wygląda w środku, ile za niego dałeś? Chyba że marian381 wrzuci swoje zdjęcia.

Brawo że przyzwyczajasz juniora od małego do dobrych rzeczy. Komiks i Koszulka z JL - tak trzymać. :)

Offline Garf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4130 dnia: Październik 06, 2016, 06:42:00 pm »
A może więcej zdjęć tego Relaxu. Jak wygląda grubość, jak to wygląda w środku, ile za niego dałeś? Chyba że marian381 wrzuci swoje zdjęcia.

Sugeruję w tym celu sprawdzić wątek o "Relaxie".
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline SawiK

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4131 dnia: Październik 06, 2016, 06:58:07 pm »
Relax teraz kosztuje wiecej niz 3tyg temu gdy go zamawiałem na sklepie gildia. Resztę możesz tam sprawdzić a fot środka to musiałbym dużo narobić bo trochę materiału w nim jest w końcu to anatologia ;] Młodzian już od małego w temacie, fakt ;]

Offline studio_lain

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4132 dnia: Październik 06, 2016, 07:45:32 pm »
przyjemnnosc po naszej stronie ;)

Offline AntekSocjalny

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4133 dnia: Październik 06, 2016, 08:26:39 pm »
Większa część październikowych zakupów, reszta w przyszłym tygodniu  :doubt:








Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4134 dnia: Październik 06, 2016, 08:45:18 pm »
@AntekSocjalny


Dwa dwukrotnie wyższe stosy zakupów z ostatnich miesięcy leżą u mnie na komodzie od pewnego czasu i są powodem do sprzeczek, bo nie mam ciągle czasu na porobienie porządków i zmieszczenie ich na regałach (jak już jest chwila to wolę czytać). A jutro do odbioru paczki z większością rzeczy które masz tu na zdjęciu plus parę innych rzeczy - czyli trzeci stosik. A i tak część zakupów odłożyłem, żeby nie przyszło wszystko na raz :smile:

Offline clarence

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4135 dnia: Październik 06, 2016, 08:51:24 pm »
@AntekSocjalny


Dwa dwukrotnie wyższe stosy zakupów z ostatnich miesięcy leżą u mnie na komodzie od pewnego czasu i są powodem do sprzeczek, bo nie mam ciągle czasu na porobienie porządków i zmieszczenie ich na regałach (jak już jest chwila to wolę czytać). A jutro do odbioru paczki z większością rzeczy które masz tu na zdjęciu plus parę innych rzeczy - czyli trzeci stosik. A i tak część zakupów odłożyłem, żeby nie przyszło wszystko na raz :smile:

Oj tam, oj tam ... u mnie leży ze sto komiksów i sto dwadzieścia książek w 9 solidnych kolumnach:) Panie, czasu strasznie brak, wogóle już nie ogaraniam co się u mnie na półkach dzieje.

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4136 dnia: Październik 06, 2016, 08:52:43 pm »
Większa część październikowych zakupów, reszta w przyszłym tygodniu  :doubt:
Relax z jakiego sklepu?
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline niebosklon

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4137 dnia: Październik 06, 2016, 08:53:02 pm »
W Polsce :wink: Tu, miałem na myśli epokę Golden Age :wink:

Tam Golden Age tu "Dobra zmiana". Wszystko rozumiem. Właśnie pozbierałem się po tym co tu wrzuciłeś

Offline Netzach

Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4138 dnia: Październik 07, 2016, 09:50:38 am »



W oczekiwaniu na jesienny pakiet kilka komiksów po włosku. Z ciekawości kupiony Manara wydany w ramach kolekcji "Maestro dell'Eros" dodawanej do Corriere della Sera i La Gazzetta dello Sport. Muszę przyznać, że bardzo solidne wydanie przy cenie okładkowej 10,99 Euro. Dużo dodatków - wywiadów, okładek, artykułów itp. Dylan Dog to Dylan Dog, fajnie że coś z nim u nas ruszyło, ale ciągle mało! I z sentymentu - Martin Tajemniczy (fajnie byłoby coś dłuższego przeczytać po polsku z tym bohaterem)

Offline Paciolino

Odp: Odp: Odp: Zdjęcia waszych Komiksów
« Odpowiedź #4139 dnia: Październik 07, 2016, 10:17:08 am »
A gdzie to mozna kupic? Zreszta ogólnie komiksy po wosku sa dostępne w Polsce?

 

anything