Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Serwis społeczności Mordheim.

<< < (2/6) > >>

Skavenblight:
Chyba obecny limit transferu zaoszczędzi Ci tej ciężkiej i bezsensownej pracy ;)

Melcior:
Mam problem z najmita.net - Otóż nie mogę się na niego dostać z następującego powodu:

You are banned from this site due to a unknown user-agent.

Nie pamiętam, żebym cokolwiek złego zrobił najmicie. Jak mogę się dostać na stronę?

Skavenblight:
Użyj innej przeglądarki ;) Najmita ma problem z Operą albo Chromem, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie np. pod FF działa bez zarzutu.

faj3r:

--- Cytat: Melcior w Sierpień 09, 2010, 02:41:48 pm ---Mam problem z najmita.net - Otóż nie mogę się na niego dostać z następującego powodu:

You are banned from this site due to a unknown user-agent.

Nie pamiętam, żebym cokolwiek złego zrobił najmicie. Jak mogę się dostać na stronę?

--- Koniec cytatu ---
mam dokładnie to samo. W Chromie i Safari (którego używam 100% czasu) mam "bana"
działa tylko w FF. W IE nie sprawdzałem, nie posiadam.

dharmozjad:
Witam.
Ostatnio wraz z kolegami zastanawiamy się nad rozpoczęciem gry w Mordheim'a. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś może mi pomóc i wskazać jakiś dobry sposób na zakup figurek? Druga sprawa czy trudno jest wykonać elementy makiety do tej gry samemu i ew. czy wiecie gdzie można w miarę tanio kupić elementy makiety? Mieszkam w Łodzi.
Pozdro
Kuba

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej