trawa

Autor Wątek: Serwis społeczności Mordheim.  (Przeczytany 36950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Serwis społeczności Mordheim.
« dnia: Marzec 31, 2008, 01:34:26 pm »
Zapraszamy na Najmita.net pierwszy polski serwis społeczności Mordheim ;)

www.najmita.net

Wkrótce rusza e-zin Mordheimowy!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 01:55:59 pm wysłana przez Inquisitor_Matematicus »

Offline ugly30

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2008, 11:07:15 pm »
fajna stronka, dobrze ze ktos pomyslal zeby zrzeszyc spolecznosc mordheima w jednym miejscu

Offline Nilgar

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2008, 08:54:35 pm »
Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.
--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.37 Server at www.najmita.net Port 80

Offline Wojtek_Krz

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2008, 09:53:02 am »
Wszędzie to wkleisz?  :-? :neutral:

Offline Nilgar

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2009, 07:55:59 pm »
Wszędzie to wkleisz?  :-? :neutral:
tym razem tylko na NG ale pod koniec stycznia macie jak w banku również Border Princes :) pod koniec lutego odgrzeję w tym celu konto na Cytadeli  :doubt: :roll: :sad: :vomit:, a pod koniec marca wydrukuję i powieszę nawet na gazetce ściennej w pracy :evil: :evil: ;-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 08:10:14 pm wysłana przez Nilgar »

Offline Skavenblight

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2009, 08:50:17 pm »
Chyba obecny limit transferu zaoszczędzi Ci tej ciężkiej i bezsensownej pracy ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Melcior

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2010, 02:41:48 pm »
Mam problem z najmita.net - Otóż nie mogę się na niego dostać z następującego powodu:

You are banned from this site due to a unknown user-agent.

Nie pamiętam, żebym cokolwiek złego zrobił najmicie. Jak mogę się dostać na stronę?

Offline Skavenblight

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2010, 09:57:45 pm »
Użyj innej przeglądarki ;) Najmita ma problem z Operą albo Chromem, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie np. pod FF działa bez zarzutu.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline faj3r

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2010, 08:26:09 pm »
Mam problem z najmita.net - Otóż nie mogę się na niego dostać z następującego powodu:

You are banned from this site due to a unknown user-agent.

Nie pamiętam, żebym cokolwiek złego zrobił najmicie. Jak mogę się dostać na stronę?
mam dokładnie to samo. W Chromie i Safari (którego używam 100% czasu) mam "bana"
działa tylko w FF. W IE nie sprawdzałem, nie posiadam.

"In a mad world, only the mad are sane." - Akira Kurosawa
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." - Albert Einstein

Offline dharmozjad

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:41:23 am »
Witam.
Ostatnio wraz z kolegami zastanawiamy się nad rozpoczęciem gry w Mordheim'a. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś może mi pomóc i wskazać jakiś dobry sposób na zakup figurek? Druga sprawa czy trudno jest wykonać elementy makiety do tej gry samemu i ew. czy wiecie gdzie można w miarę tanio kupić elementy makiety? Mieszkam w Łodzi.
Pozdro
Kuba

Offline skolo

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2010, 12:04:39 pm »
najlepiej to przez Allegro. Jezeli mozesz kupwoac za granica to sa strony przez ktore mozesz kupic takze online i zeby ci dostarczyli pod drzwi. wszystko zalezy od grubosci portfela :)
 
 

Offline Skavenblight

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2011, 01:19:09 pm »
Forum Najmita.net przestało istnieć.
Nowy świat odbudowany na jego gruzach znajduje się pod adresem: http://azylium.vot.pl/index.php?name=Forums
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 07, 2011, 01:26:40 pm »
Czemu :shock:
I czemu ja o tym nei wiem  :mad: :wink:

Offline Skavenblight

Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 07, 2011, 01:30:15 pm »
Eeee... bo tam nie wchodziłeś? :D

Powód... hm... najoględniej mówiąc, admin-założyciel miał inną koncepcję forum niż reszta forumowiczów, co poskutkowało konfliktem, a efekt... cóż, na efekt trzeba poczekać, bo Azylium dopiero zaczyna, ale jesteśmy dobrej myśli :)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Serwis społeczności Mordheim.
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 07, 2011, 01:36:04 pm »
Eeee... bo tam nie wchodziłeś? :D

Powód... hm... najoględniej mówiąc, admin-założyciel miał inną koncepcję forum niż reszta forumowiczów, co poskutkowało konfliktem, a efekt... cóż, na efekt trzeba poczekać, bo Azylium dopiero zaczyna, ale jesteśmy dobrej myśli :)

To świetnie !

Tak w ramach ciekawostki :P Zgoliłem wąsa :P

 

anything