trawa

Autor Wątek: Dwarfs  (Przeczytany 9803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dusza

Dwarfs
« dnia: Kwiecień 06, 2008, 10:33:47 am »
Wszystko co dotyczy dwarfów rozmawiamy w tym temacie!

Offline Murzyn

Dwarfs
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2008, 10:47:25 am »
Widzę, że panicz nowy. Taka mała rada najpierw pomyśl 3 razy zanim coś napiszesz.
Do mnie Synowie Sigmara Za Imperium !

Offline Supeł

Dwarfs
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2008, 10:50:28 am »
hehe, przyganiał kocioł garnkowi ;)

na forum jet już bardzo dużo tematów o dwarfach, jak chcesz poruszyć jakiś temat, znajdź odpowiedni, a jeśli nie ma takiego o co chcesz spytać lub pogadać o czyms nowym wtedy stwórz temat...
pozdrawiam

Offline Dusza

Dwarfs
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:02:56 am »
Ale ja nie rozumiem po co tyle tematów o dwarfach jak może być 1...
A poza tym po co o byle rzecz zakładać temat tak jak to ludzie robią....
No ale ok.....
Nic nie mówie ale na forum jest zajefajny burdel
Więc to już wasza sprawka..

Offline Asassello

Dwarfs
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2008, 11:17:01 am »
ale to wlasnie Ty zalozyłes kolejne tematy, ktore maja juz swoje odpowiedniki.

bo tematy Krasnoludy, Dwarfy, itp juz sa i kazdy z nich jest ogolnie o krasnalach...
gdyby tylko ludzie tacy jak Ty pisali w tych tematch a nie zakladali nowe to byłby jeden temat o krasnalach a nie 10.

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline Dusza

Dwarfs
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2008, 12:00:46 pm »
Ale po co robić 10 tematów i w każdym z nich inna rozpiska??

Offline Rakso_The_Slayer

Dwarfs
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2008, 12:44:51 pm »
ehh... zrozum, że właśnie był sobie jeden temat o dwarfach... a potem pojawiali sie tacy jak Ty, którzy zakładali kolejne "jedyne" tematy o dwarfach, które niby miały wszystko skupia w jednym a wynikiem było jedynie mnożenie sie tych tematów. I Ty teraz podtrzymujesz tradycje zakładając kolejny zbędny temat (ponieważ jest już takich kilka).

Wystarczyło pobawic sie w nekromante i ożywic którys ze starych tematów jeśli chciałeś napisac coś nowego o brodaczach...
hat's the way I like it babe... I don't want to live forever.

http://www.coolminiornot.com/artist/Rakso

www.zankaraz.republika.pl

Offline Dusza

Dwarfs
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2008, 12:52:00 pm »
Aha, bo jk wszedłem na WFB to nie widziałem tematu o żadnej armii
Więc sorry

Offline petronikus

Dwarfs
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2008, 05:00:43 pm »
dobra dobra przestaNCIE TAK PLAKAć
Dusza co chcesz wiedziec o dwarfach, bo to temat szeroki jak rzeka... moze taktyke którą sie wygrywa na 80% - tu wyjątkiem są tomb kings na 2lub 3 skorpionach:) ???
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline Grodzio

Dwarfs
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2008, 05:57:38 pm »
Cytat: "petronikus"
dobra dobra przestaNCIE TAK PLAKAć
Dusza co chcesz wiedziec o dwarfach, bo to temat szeroki jak rzeka... moze taktyke którą sie wygrywa na 80% - tu wyjątkiem są tomb kings na 2lub 3 skorpionach:) ???

oj akurat z krasnalami roznie bywa, bo dziala sa abrdzo losowe, a klocki krasnali da sie skruszyc. Pare razy udalo mi sie niezle nabic punktow na krasnalach grajac ogrami :)
othing else matters by Metallica

Offline Dusza

Dwarfs
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2008, 06:29:52 pm »
Nie wiem, możecie jakieś taktyki na lizardmenów, dark elfy i skaveny ;p
Przydałyby się!
Z góry dzięki xD

Offline Fix

krótka piłka
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2008, 10:56:45 pm »
Pierwsza sprawa poszukaj rozpiski w innych tematach bo to wszystko już było(jak pisali przed mówcy), i nie bój się próbować nowych taktyk + nie bój się ich Sam wymyślać, tym bardziej jak się zaczyna grać do głowy wpadają przeróżne pomysły (często nie tyle złe co śmieszne ale majace swój urok ;] ) na które stary wyjadacz by nie wpadł a kto wie może wymyślisz coś fajnego (i nie ma rozpy która jest skuteczna w 80% ale jest rozpa dobra i zła + liczy się to jak zagrasz +kostkologia;] )

Po drugie nie ucz się robić rozpy tylko na 1 armie bo nie dasz rady na turniejach. Rozpy które są na konkretną armie są good jak grasz 4fun z kumplem z którym się umówiłeś (np. dwarfy na piechocie na mass gobasow) ale lepiej grać na rozpie UNIWERSALNEJ bo wchodzą w krew pewne nawyki które się potem przydają.

Po trzecie przyzwyczai się do STANIA I STRZELANIA ^^ niestety Dwarfy są zrobione jako armia strzelająca w 80% a szkoda, bo mi się osobiście podobało jak "PĘDZIŁO" na Ciebie kilka klocków worriorów , breikerow i trollslayersow a za plecami latał Ci GYROCOPTER i mimo wszystko trzeba było good zaszarżować ,żeby w czymś nie utknąć albo się nie odbić a teraz… albo dojdziesz albo nie… szkoda dla mnie trochę klimat dwarfów po zmianie podupadł…
Nie powiem good ,że wzmocnili im strzelanie bo to było aż śmieszne co robiły ich organki wcześniej (może raczej mało co robiły) ale niestety ludzie w 80% myślą o dwarfach jak o armii tylko i wyłącznie strzelającej… może na turnieje to i good ale zawsze warto próbować czegoś innego do czego zachęcam


DROBNA DYGRESJA ODEMNIE
Grodzio Ty nie znasz rzutów Petronikus’a
Kiedy ja jako DE zdaje w sumie na 3 chariotach w 6 turach 18 testów na głupotę i 15nie wychodzi albo wale po organkach z bolca bo tylko to mnie boli u Niego w rozpie i zabijam mu przez cala gre 1obsluganta(z czego średnio powinno ich nie być w 3 turze) albo wale z 2bolcow po 10tundererow i 1 pada :P, a Petronikus jak przywali z katapulty i cały czas centralnie w chariota i co Mu wypada --> HIT (0 missfire) albo jak ma rzucić sava na 7tundererach na 6+;] i 6 przeżyje to On jest jedynym dwarfem kotóry ma prawo powiedzieć ,że jego rozpa ma 80% skuteczności ;]
Oczywiście to wszystko KOSTKOLOGIA ale najgorsze ,że zawsze te 80% jest na mnie ;p no ale to tylko gra :D a moje rzuty sa albo mega albo do bani ;] zawsze wolałem mieć średnie :D


hf ql gBATTLE
"...we have more exquisite ways to kill than any other."

Offline petronikus

Dwarfs
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2008, 05:51:35 pm »
siemka FIXU, jak gralismy na lidze to powiem wprost twoja rozpiska byla zabójczo szybka, balem sie jednej rzeczy od ciebie wielkiej fali Tsunami, ataku wszystkim, napewno cos by pęklo ale by cos doszlo. dobrze myslales z tymi harpiami bo mi zmulily baliste(ta walka przejdzie do historii :))) powiem ci ze jak narazie to najlepsza rozpa jaką zrobiles na mnie odkąd gramy, troche poćwiczysz z nią i az strach sie bac :)))
POZDRO

a co do rozpy na lizardmeny, jak bym wiedzial ze gram na jaszczury to bym wziol

10x strzelcy z tarczami
10x strzelcy z tarczami

katapulta z runa na przerzuty ,
8 górników
8górników - bez sztandaru i czempiona tylko muzyk

organki

bohater mistrz inrzynier z runą gromrilu strzelbą i WB
i na cos tam mi jeszcze starcza

mozna wziąść 10 wojowników tylko poto zeby odpędzac salamandry na dalej niz 15" od organek i strzelców, musisz to sobie wyliczyć matematycznie salamandry mają zasieg 15" a organki 24" musisz odganiac salamandry do tej martwej strefy i zabic je w pierwszej kolejności, no i biegacza. skąd wiem ze bedzie mial salamandry, bo zawsze biorą:(((

górnikami zajmujesz ćwiartki, wykopuj sie gdzies blisko lasu

to narazie tyle bez odbioru
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline Grodzio

Re: krótka piłka
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2008, 06:33:38 pm »
Cytat: "Fix"
DROBNA DYGRESJA ODEMNIE
Grodzio Ty nie znasz rzutów Petronikus’a
Kiedy ja jako DE zdaje w sumie na 3 chariotach w 6 turach 18 testów na głupotę i 15nie wychodzi albo wale po organkach z bolca bo tylko to mnie boli u Niego w rozpie i zabijam mu przez cala gre 1obsluganta(z czego średnio powinno ich nie być w 3 turze) albo wale z 2bolcow po 10tundererow i 1 pada :P, a Petronikus jak przywali z katapulty i cały czas centralnie w chariota i co Mu wypada --> HIT (0 missfire) albo jak ma rzucić sava na 7tundererach na 6+;] i 6 przeżyje to On jest jedynym dwarfem kotóry ma prawo powiedzieć ,że jego rozpa ma 80% skuteczności ;]
Oczywiście to wszystko KOSTKOLOGIA ale najgorsze ,że zawsze te 80% jest na mnie ;p no ale to tylko gra :D a moje rzuty sa albo mega albo do bani ;] zawsze wolałem mieć średnie :D


hf ql gBATTLE

no tak ja tez gram nie raz z farciarzami ktorzy strzelajac bolcem wielokrotnym strzalem potrafia trafic 7 razy na 6 strzal  :p  ale wszytsko da sie jakos obejsc, a z glupota to wiem jak to bywa, bo ja mam 6 testow w ciagu gry na generale (8-9Ld) i zdaje 1-2 testy moze,a jakby on nie raz wpadal to byloby po niejednym groznym przeciwniku..
othing else matters by Metallica

Offline X.Maciek

Dwarfs
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2008, 07:37:02 pm »
Ja w przeciwieństwie do Petronikusa na lizardy wziąłbym organki, 3 katapki może jednych strzelców i same klocki. Górnicy bez kowadła w walce z 10 skinkami mają 2 opcje: albo zostać honorowo rozstrzelani albo mniej honorowo uciec z paniki. Czasem warto zmienić formację warriorów żeby pozasłaniać maszynki, ale cały czas strzelać oczywiście głównie w salamandry i biegacza, ewentualnie jak ktoś ma kroxy. Na duży wynik bym nie liczył, ale przegrać nie powinieneś. Co do kostkologii to mogę zacytować tylko mojego brata, który w swoim czasie był jednym z lepszych graczy, że "dobry generał wygrywa bitwy niezależnie od szczęścia".
"Nie samym Warhammerem żyje człowiek"