Autor Wątek: Grzeszkiewicz?  (Przeczytany 28327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 06, 2008, 01:12:57 pm »
Rob:

Cytuj
Kuba - o wszystkich wiemy tylko tyle ile sami skłonni są odkryć.


Mądre słowa. I tym bardziej żałuje, że nie zainteresowałem się Grzeszkiewiczem bliżej.

Poniekąd masz rację, że nasze serwisy nie powinny brać się za takim temat, mając na uwadze jakość tychże. Nie pisze o włażeniu z buciorami w sprawy trudne i osobiste, tylko o informacji, elementarnej informacji o uznanym przecież twórcy, jakiejś notce, czymkolwiek. Nawet napisaniu, że z tym człowiekiem nie da się skontaktować! Bo jednak trochę na tych serwisach polegam.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 06, 2008, 01:25:17 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
Nawet napisaniu, że z tym człowiekiem nie da się skontaktować!

Skad w takim razie wypowiedz Daniela o jego komiksie na Polterze? Albo wspominana gdzies tu wczesniej fotografia Grzegorza rosińskiego ogladajacego prace Daniela, zamieszczona na wuwuwu Daniela? Posrednio da sie z nim skontaktowac.

Offline wilk

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 06, 2008, 01:32:22 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"


Nie masz szacunku do Daniela, jako zwykłego człowieka?

Nie mam pojęcia co zrobił więc trudno mi odpowiedzieć. Zresztą jakie to ma znaczenie?

Po raz n-ty powtarzam, że to że siedzi w więzieniu i tworzy tam komiksy nie jest samo w sobie czymś co zasługuje na uznanie (uznanie to bardziej odpowiednie słowo niż szacunek). A coś podobnego sugerował indyjr.

.zent - nie przeginaj.

W kwestii moderatury, nie ma problemu. :) Jeśli wam nie odpowiadam, odejdę. Wróciłem nie dlatego, że się prosiłem na to stanowisko, a dlatego, że mnie o to poproszono.

Jednak co do kwestii moderatury to proszę pisać w temacie "Uwagi na temat forum", a nie w tym temacie.

Offline Raf Fariszta

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 06, 2008, 02:04:16 pm »
http://www.allegro.pl/item334498981_daniel_grzeszkiewicz_bez_tytulu_.html
Takie coś był do kupienia.....Nie kupiłem bo uznałem, że i tak nie powieszę......
Ystad wyrwał.....Jak wygląda na żywo?
Nocy Matko Dnia

Offline Maciej

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 06, 2008, 02:48:50 pm »
Z Grzeszkiewiczem można nawiązać kontakt.
Już pewien czas temu pisałem u siebie na blogu o tym że Daniel teraz pracuje nad komiksem do scenariusza .zenta.

I dla przypomnienia, bo może Wilku skupiony na wlepianiu OSTRZEŻENIA Karolowi nie zauważył sedna z cytatu timofa:

Grzeszkiewicz wygrał I miejsce w kategorii profesjonalistów na MFK
DWA RAZY Z RZĘDU
- 2006 za pracę pt. „Jaś i Małgosia” (nr 20); (Łukasz Ryłko tryumfował wtedy w kategorii amatorów)
- 2007 za "dziwny sen Spielberga"

-a wcześniej wyróżnienie w 1999 roku za planszę w cz-b (i to jest chyba jedyne "jakieś tam" wyróżnienie o którym można nie pamiętać)

Ponadto dodajmy nagrodę w ComX, Antologię Piłkarską i pomniejsze publikacje (w zinach, magazynach, necie, również w galerii Gildii).  

Zważywszy na niesamowity i efektowny styl Daniela i nagrody które ciągle gdzieś zdobywa, nie mam pojęcia jak można twierdzić że się choćby nie zauważyło jego prac, czy też artystycznej obecności w komiksowym światku.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Trreker

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 06, 2008, 03:14:39 pm »
Ja się wtrące... Mało mnie obchodzi gdzie wykonuje prace, leje na to ciepłym moczem czy jest kryminalistą czy listonoszem, ale szacunek mój pełen wywołują plansze jego autorstwa.... Rzekłem;)

Offline karolk

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 06, 2008, 03:41:46 pm »
Drogi wilku
niestety miałem pilną sprawe i nie odpisałem właściwie
jestem ciut zdziwiony faktem wlepienia mi ostrzeżenia wszak nie ja wycieczkę osobistą uprawiam a niejaki timof
postać wredna z forum dawno usunieta
czy gdybym wkleił w posta stwierdzenie które padło w innej rozmowie np. "wilk ty ciuli " co jest pzykładem nie obraźliwym gestem byłbym tak samo winny?
jako młody prawnik kierujący się logiką wyznający zasadę zero szacunku dla kryminalistów uznający jedynie artystów komiksowych prawych i sprawiedliwych powinieneś zrozumieć że timof nie ja uraził cześć twą i dobra osobiste jeżeli ja dostałem ostrzeżenie równie dobrze ostrzeżenie powinien zebrać producent komputera na którym treść jawnie zbrodnicza zapisana była czyli firma IBM (link: http://www.ibm.com/pl/) a także a być może przede wszystkim firmę UPC (link:http://www.upc.pl) której to łącze chello użyte zostało w tak haniebny i niecny sposób
zatem korzystając z powyższych linków ułatwiam ci sprawę wlepienia powyższym podmiotom solidnych i rzeczowo uzasadnionych ostrzeżeń tak jak to zrobiłeś wobec mej skromnej osoby

twój na zawsze
kk

Offline Maciej

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 06, 2008, 03:53:09 pm »
Ze swojej strony dodam, że nie zdziwiłbym się gdyby xionc czy wilk nie wiedzieli na ten przykład kim jest Mateusz Liwiński.

Wtedy mógłbym ich odesłać na mojego bloga, żeby się dowiedzieli.
Bo z tego co wiem, taki Wilk mimo iż sam sobie założył blogaska, to blogów nie czyta i nie lubi :(
więc pewnie sam z siebie na mój wywiad z Liwińskim się nie napatoczył.

A szkoda.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 06, 2008, 03:56:53 pm »
Cytat: "karolk"
Drogi wilku
niestety miałem pilną sprawe i nie odpisałem właściwie
jestem ciut zdziwiony faktem wlepienia mi ostrzeżenia wszak nie ja wycieczkę osobistą uprawiam a niejaki timof
postać wredna z forum dawno usunieta
czy gdybym wkleił w posta stwierdzenie które padło w innej rozmowie np. "wilk ty ciuli " co jest pzykładem nie obraźliwym gestem byłbym tak samo winny?
jako młody prawnik kierujący się logiką wyznający zasadę zero szacunku dla kryminalistów uznający jedynie artystów komiksowych prawych i sprawiedliwych powinieneś zrozumieć że timof nie ja uraził cześć twą i dobra osobiste jeżeli ja dostałem ostrzeżenie równie dobrze ostrzeżenie powinien zebrać producent komputera na którym treść jawnie zbrodnicza zapisana była czyli firma IBM (link: http://www.ibm.com/pl/) a także a być może przede wszystkim firmę UPC (link:http://www.upc.pl) której to łącze chello użyte zostało w tak haniebny i niecny sposób
zatem korzystając z powyższych linków ułatwiam ci sprawę wlepienia powyższym podmiotom solidnych i rzeczowo uzasadnionych ostrzeżeń tak jak to zrobiłeś wobec mej skromnej osoby

twój na zawsze
kk


taaa szukaj dziury w pełnym   ;)

Ludzi sie powinno szanować za to co robią anie za to kim są
I'm a master for these cookies

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 06, 2008, 04:09:19 pm »
Cytat: "Maciej"
Ze swojej strony dodam, że nie zdziwiłbym się gdyby xionc czy wilk nie wiedzieli na ten przykład kim jest Mateusz Liwiński.


Macieju...

... wklejając linka do blogaska, właśnie jeszcze bardziej zubożyłeś forum!

Offline l_d

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 06, 2008, 04:27:41 pm »
Gdybym siedział na forum i w komiksach od "wczoraj" to czytają powyższe utwierdziłbym się tylko w obiegowej opinii, że komiks jest rozrywką dla samotnych nastolatków z niską samooceną  :lol:

Cytuj

To ja też sobie może popostuluje, zeby przestac sie bezsensownie kłocic na tym forum, bo ostatnio kiedy ja tu wchodzę dowiedziec sie czegos ciekawego widze tylko dialog pomiedzy kilkoma osobami, ktory do niczego nie prowadzi.


Spider_Jerusalem ma niestety rację, się podpisuję pod tym.

Weźcie Panowie umówcie się przy okazji jakiegoś MFK czy innego festynu na "ustawkę" za miastem, może pomoże  8)

Offline Julek_

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 06, 2008, 04:35:48 pm »
Cytat: "MrE"
taaa szukaj dziury w pełnym   ;)

Ludzi sie powinno szanować za to co robią anie za to kim są


Dziury w całym.

Offline Mysza_

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 06, 2008, 04:49:02 pm »
Cytat: "l_d"


Weźcie Panowie umówcie się przy okazji jakiegoś MFK czy innego festynu na "ustawkę" za miastem, może pomoże  8)

 na emefkach jak co do czego to się wszyscy mijają i lukają ukradkiem spod byka, hehe.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 06, 2008, 07:48:25 pm »
Cytat: "N.N."
Gdyby napisał przed przeczytaniem, to bym jeszcze był w stanie jego stanowisko zrozumieć (ale przed przeczytaniem, to on nie miał zadnego stanowiska). A w tym, że postanowił po przeczytaniu przedstawić swoje stanowisko sprzed przeczytania kryje się zalożenie, że to stanowisko sprzed przeczytania było na tyle ważne, że należało jego istnienie obwieścić światu. Żeby nie przedłużać wątku opartego na stwierdzeniach "odniosłem wrażenie", "wydaje mi się", powinniśmy zapytać Arka, o czym myślał, kiedy pisał to, co napisał i poczekać, aż nam sam wyjaśni.
Powyższym to czynię (i czekam na odpowiedź)


Alez prosze bardzo.

Przepraszam za dluga nieobecnosc, szczegolnie Karola, ktory bardzo sie stesknil, ale liczne obowiazki odciely mnie na 2 dni od netu.

Przy tej okazji dzieki dla wilka, kotry dzielnie mnie bronil przez ten okres i tez z tego powodu troche, zupelnie nieslusznie oberwal. Ale takie prawa otwartej dyskusji.

Na wstepie chcialem zaznaczyc, ze tlumaczenie o co chodzilo mi w poscie jest ostatnia rzecza na ktora mam ochote, bo to tak jakby tlumaczyc puente dowcipu ("tak, ta papuga jest martwa").

Niestety stwierdzilem, ze moje intencje nie byly jasne dla nikogo. Problem polega na tym, ze jestesmy na tym forum zbyt nastawieni na przewalanki srodowiskowe i trudno nam wsyatwic czubek nosa na swiat zewnetrzny.

Trudno wiec, puenta dowcipu jest taka - informacje umiescilem w watku 'o komiksie w mediach', bo chcialem zwrocic uwage na to, co sie dzieje w mediach. Konkretnie w wyborczej. A dzieje sie to, ze tworcy wyciagnieci z kapelusza, wokol ktorych mozna zbudowac atmosfere niezdrowej sensacji przedstawiani sa jako giganic polskiego rynku. Dzieje sie tak dlatego, ze ten rynek praktycznie nie istnieje.

Dam analogie - czy gdyby wyborcza napisala o tworcy filmowym, ktory nakrecil dwa shorty ale jest idolem na forach filmowych, ktos by uwierzyl, ze to najwybitniejszy przedstawiciel polskiej szkoly filmowej? Oczywiscie nie, bo wszyscy znaja filmy Wajdy, Zulawskiego, Kieslowskiego, itd.

Natomiast w przypadku komiksu - dowolnego tworce mozna zaprezentowac w mediach jako pogromce gatunku. Czy to w porzadku wobec takich ludzi, jak chocby wspomniani juz Gawronkiewicz, Skutnik, Fras czy Sledziu? Nie sadze.

Natomiast niektorzy uczestnicy forum odebrali moja wypowiedz jako atak na Grzeszkiewicza. To nadinterpretacja - trudno zeby, atakowal artyste, z   ktorego tworczoscia nie mialem dotad okazji sie zetknac.

Najdziwniejsze w tej dyskucji jest to, ze kilku dyskutantow poczulo moc, bo odkryli ze sa madrzejsci od kogos kto ma wiecej postow. Panowie, przyjmijcie moje gratulacje.

I na koniec uwaga do Macieja - chlopie, z calym szacunkiem dla Twojego blogu, ale nie podejmuje sie mierzyc na wiedze komiksowa z gosciem, ktory z rzeczy zagranicznych sledzi tylko crossovery Marvela. Bo przegrac wstyd, a i wygrac tez nie honor.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline karolk

Grzeszkiewicz?
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 06, 2008, 08:40:17 pm »
Maciej fanem crossoverow marvela
świat się kończy

zamiast mierzyć wielkość fajki
panowie mierzą wiedze komiksową




  :lol:

 

anything