trawa

Autor Wątek: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.  (Przeczytany 12392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lobsterandscrimp

Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« dnia: Kwiecień 08, 2008, 06:34:34 pm »
Nikt nie zalozyl dotad tematu, wiec moze zaczne. Jak dla mnie najwieksze zaskoczenie WSK w tym sensie, ze komiks jest lepszy niz myslalem ze bedzie. Kupilem troche bez przekonania, bardziej z sympatii do komiksowego sposobu myslanie Vigora i zostalem kompletnie zaskoczony, bo dostalem prawie ze mainstreamowa (w sensie bez wiekszych odjazdow) i bardzo fajna historie, fajnie opowiedziana i fajnie narysowana. Najsmieszniejesze jest to, ze przykladowe plansze w necie kompletnie nie daja obrazu o calosci komiksu.
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Offline Vigor

Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2008, 04:32:02 pm »
dzieki za mile slowa Lobster, staralismy sie z Demem.
amator kanapek.

Offline Grim Knight

Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2008, 08:36:22 pm »
A ja mam dwa egzemplarze, he he. W konkursie drugi wygrałem:D


Co racja, to racja- komiks zacny, zabawny, chociaż bez większych orgazmów. Miło się czyta, obrazki eleganckie i przejrzyste, historia zgrabna.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

godai

  • Gość


godai

  • Gość
Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2008, 09:00:23 am »
Nieważne, dobrze czy źle, ważne, że mówią.

Offline Vigor

Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2008, 10:58:14 am »
zaiste, tak mawiaja godai. ja tam dalem z siebie przy tym albumie ile moglem, wszystko inne jest subiektywne.
amator kanapek.

N.N.

  • Gość
Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 04, 2008, 11:47:12 am »
ja tam dalem z siebie przy tym albumie ile moglem, wszystko inne jest subiektywne.
Porównując rysunki w albumie z historyjką, którą pokazałeś w "kolektywie" nr 3 muszę stwierdzić, że możesz dać z siebie więcej, potrafisz lepiej i umiesz zapanować nad wszystkimi elementami opowiesci. "Kartki" to mała perełka, w której umiejętnie pokazujesz same dobre strony Twojego warsztatu.
Przepraszam za ostrość i nadmierną jednostronność mojej recenzji, ale była pisana jako druga, uzupełniająca tą, która już jest, niejako dla zrównoważenia nadmiernego zachwytu wyrażonego w tamtej. (swoją drogą, nie wiem, czym "gordon" się zachwycił).

Offline Vigor

Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 04, 2008, 01:23:19 pm »
nie zawsze wychodzi tak dobrze jak by sie chcialo.

tak czy inaczej dziekuje za opinie.
amator kanapek.

godai

  • Gość
Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2008, 03:58:08 pm »
Ja tylko odnośnie tego wywiadu - istnieje coś takiego, jak redakcja. W takiej formie to nie powinno się w ogóle pojawić. Nie będę wyliczał, bo za dużo - brak ogonków, brak wielkich liter, brak polskich liter, masowo.

Rozumiem, że to ciężka praca, a czasu mało, ale nie można takich bubli wypuszczać.

A co do wywiadu, to sympatycznie, chociaż tak trochę sztampowo - pytania raczej takie przeciętne i mało odkrywcze.

Offline Julek_

Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 09, 2008, 04:10:30 pm »
Jakiego wywiadu?

godai

  • Gość
Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 09, 2008, 07:12:59 pm »
Tego, do którego podpięty jest ten temat. Jest na stronie głównej Gildii Komiksu.

http://www.komiks.gildia.pl/news/2008/06/gordon-pyta-tworcow-bossi-i-bosso


Maciejaszek

  • Gość
Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 09, 2008, 07:41:08 pm »
Wywiad bardzo zabawny.

Offline Julek_

Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 09, 2008, 10:42:50 pm »
Dzięki za link!

Nie powiem, sympatyczny.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bossi i Bosso o jedna umowe za daleko.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 10, 2008, 12:12:05 am »
Ja tylko odnośnie tego wywiadu - istnieje coś takiego, jak redakcja. W takiej formie to nie powinno się w ogóle pojawić. Nie będę wyliczał, bo za dużo - brak ogonków, brak wielkich liter, brak polskich liter, masowo.
Rozumiem, że to ciężka praca, a czasu mało, ale nie można takich bubli wypuszczać.
Przyznaję się do wypuszczenia tekstu bez redakcji, ale już nie miałem serca trzymać go w skrzynce. Jestem od dłuższego czasu przemęczony, chory i fizycznie wycieńczony co jak widac odbija sie na aktualizacjach i poziomie pracy nad serwisem. Obiecuję jednak poprawę, tylko siły muszę zebrać.

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -