Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - WFB

o&g 2000 prosze o komentarz

<< < (2/5) > >>

Deather:
zdołałem wcisnąć trzeciego szamana i każdemu dać po dwa grzybki kosztem goblińskiego przywódcy i spider ridersow, czy 2 chukki zamienic na oddział pięciu squig hoppers? i w jaki sposob wystawic wiecej klockow? gdzie znalezc punkty na to?

Manowar:
5 hoppersów wiosny nie czyni, w piątkę nic nie zdziałają. Popatrz sobie na rozpiski innych graczy, ale jeśli nie chcesz być powergamerem  wystaw sobie figurki takie jakie Ci się podobają. Dla przykładu banda trolli bardzo ładnie wygląda, ale na tym kończy się jej piękno.

Deather:
4 auto hity ignorujace pancerz z S 5, -1 do ataku w HtH, ward save na wszystko i 3 W a do tego szybkość 7 cali poza tym że ładnie wygląda wydaje mi się że może dość mocno ugryźć, nie mówie już, że są fajne i klimatyczne ...

Manowar:
Za te 4 autohity musisz zapłacić raptem 160 punktów i kolejne 80 jeśli chcesz mieć warda LUB -1 do trafienia (nie ataku) w HTH. I jaka szybkość, najpierw trzeba przezwyciężyć głupotę.

Deather:
nie jest przypadkiem tak, że wszystkie trolle mają regenerację, która daje Ward Save, a dodatkowo River trolle mają -1 do trafienia (w nie) i AS ? A głupotę można (nie jestem na 100% pewien) zniwelować(w sensie znacznie ograniczyć) przy użyciu wysokiego morale generała?


a co do strzelających skavenów, obie armie ustawią się defensywnie i będą strzelać, mówiłeś, że twoje strzlanie jest groźniejsze, zgadza się, ale na bliższy dystans, nie miałbym zamiaru podchodzić, trolle schowałbym za czymś blisko obrony, a wobec 6 chukków vs armata(jezzaile muszą podejść, wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę, bo nie znam się i jeśli dobrze słyszałem padają od jednego wounda), mysle ze bys podszedl, a zanim jezzaile zrobilyby ze mnie mokrą plamę myślę że grad pocisków by je ściągnął, ratling gun też nie groźny gdy jest daleko. Może się mylę, jeśli tak proszę o wytknięcie błędów w moim rozumowaniu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej