Autor Wątek: Zasady forum Mordheim  (Przeczytany 33584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 28, 2005, 09:47:56 pm »
Misiu - to nie jest obóz koncentracyjny... ja tez na widok postów Kamila dostaję kręćka... naprawdę to co gośc odwala to kiłą murowana! Ale za błędy ortograficzne nie wolno karac na publicznym FORUM... Kamil do Mensy (nie wiem, czy dobrze to napisałem) nie należy i sporo mu brakuje:P... ale nie powinno się go za to karać... CO prawda nie ulega wątpliwości, ze trzeba być ostrym "xxx" aby napisac w dwóch zdaniach pod żąd to samowsłowo na dwa różne sposoby - a to mu się zdaża na non stoppie - chyba dlatego, ze chce przynajmniej 50% miec dobrze:P ahahaha... mimo wszystkich jego błędów ( i nie tylko jego) uważam, że karanie za ortografię nie powinno być możliwe na FORUM dla WSZYSTKICH! Niektórzy - tak jak JA mają już taki rozbudowane myśłenie+pisanie, ze piszą zbyt szybko... ja np: myśłe zdanie w takim samym tempie jak pisze i czasem mi sie lewa ręka spieszy, wychodzą z tego ostre motywy, bo pisząc na klawiaturze zamieniam litery miejscami:P... nie moja wina - za szybko piszę i za szybko myślę...co dowodzi tylko, ze nie trzeba byc "xxx" aby miec problemy z zawartościa postów... nie wolnio tego karać!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 29, 2005, 02:29:48 pm »
ale regulamin pozwala modom na bicie po łapach ludzi, którzy piszą, że tak to ujmę "rażąco", a jak nie dociera to ostrzeżonko powinno sprowadzić na ziemię

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 29, 2005, 04:46:34 pm »
Drachu ma bardzo duzo racji. A co do niekarania za ortografię... będąc ostatnio częstym gościem na forum W40k byłem swiadkiem ostrzeżeń/upomnień ze parmanentne łamanie zasad ortografii. Pisanie odbiegające od poprawności sytlistycznej i ortorgaficznej jest po prostu utrudnianiem korzystania z forum innym jego uzytkownikom... Oczywiscie, każdy czasem strzeli jakąś gafę. Ja jednak mówie o całych stadach grasujących ...

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 29, 2005, 05:30:36 pm »
jeśli byście chcieli za to karać to najpierw lecą Kamil i Naz a zaraz za nimi MiSiO. Więc chłopaki... darujcie sobie. Niektórzy są dyslektykami, dysortografami czy jakkolwiek się to nazywa, szkoła nie pomogła to wy tym bardziej nie pomożecie im się nauczyć ortografii i zasad gramatyki.
Sami wiecie ile trwa to wasze "sadzenie byków" i jakoś wcześniej wam to nie przeszkadzało i specjalnie się temu nie sprzeciwialiście, dopiero teraz jak misiu został moderatorem nagle stało się to wielkim problemem hmmm....

(hehe pamiętam jak na początku weszłam na forum :D to się musiałam domyślać znaczenia niektórych słów :D ale po jakimś czasie się nauczyłam rozpoznawać "forumowy język chłopaków" :D )
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 29, 2005, 05:48:25 pm »
Napisalem jasno. Kazdemu sie trafiają błędy czy zjedzenie literki. Jesli jednak ktoś nie potrafi pisac poprawnie to ma Word'a... tak jak robi Naz... pisze w Word'zie i sprawdza slownikiem. Potem wkleja... Zero wysiłku.

Wczesniej przytrafiały się błędy (i ciagle sie przewaznie literowe trafiają), ale to nie ja byłem wtedy moderatorem, wiec nie w mojej gestii było to poprawiać.

Co do pisania z błędami... Naz od dawna nie robi błędów poza tymi, jakie ma w swoich bazach Word.

Więcej nie widze powodu w tej kwestii pisać.

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 29, 2005, 07:17:29 pm »
Cytuj

Niektórzy są dyslektykami, dysortografami czy jakkolwiek się to nazywa, szkoła nie pomogła to wy tym bardziej nie pomożecie im się nauczyć ortografii i zasad gramatyki.


Ja jestem, od zawsze i zapewniam, że da się jak się chce.
Zarówno nauczyć się ortografii i interpunkcji, jak i pisać bez błędów.
Proponuję na dobry początek przed wysłaniem posta wrzucić go do worda lub innego edytora zaopatrzonego w moduł sprawdzania pisowni, po jakimś czasie stanie się to na tyle upierdliwe, że z chęcią się nauczycie pisać bez błędów.

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 29, 2005, 08:57:05 pm »
No cóż... byłem dyslektykiem, dysortografikiem, ale od kiedy czytam multum książek to leczę się z tej wady systematycznie. Do "Worda" wklejam tylko te ważne wypowiedzi, które uważam -powinny być schludne i czyste. Najczęściej odpisując nie fatyguję się z wordem - bo taka operacja spowodowała by zatracenie wątku:) Po prostu wystarczy czytać i wtedy człowiek się rozwija. Obecnie ok 90% moich błędów spowodowanych jest niestety klawiatura, do której nie moge się przyzwyczaić (czarnej po ciemku nie widać, ma tez inne odstępy:( ) oraz jak sami zauważycie najczęściej w wyniku maksymalnej szybkości pisania (którą niektórzy z was mieli okazję zobaczyć na żywo :P ) po prostu zamieniam litery miejscami - standardowe błędy w mojej pisowni, które notorycznie się zdarzają to: zę nei i takie tam, po prostu za szybko pisze, czasem lewa ręka nie nadąża, a ja już "alt" nacisnąłem, często też o ułamek sekundy przytrzymam sobie alt i wychodzi gafa ala: chciaŁĘm itd... sami rozumiecie - ale co innego literówki, a co innego błędy ala słynne " model wody do cal od krawędzi trafiony wpada" czy jak to tam szło - znaczenie ogólnie da się wyczytać, ale chyba tylko z gwiazd!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 03, 2005, 05:58:26 pm »
Czy jest możliwym anulowanie ostrzeżenia?

Jeżeli nie to dlaczego Misiu już go nie ma?
A jeżeli tak, to dlaczego Naz i Kamil nadal mają mimo iż ostatnio są wyjątkwo grzeczni..
)

Offline sir_stafford

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 03, 2005, 08:52:24 pm »
Co ty insynuujesz??!!

Myślisz, że Michał łamie regulamin??!! I, że sobie usuną ostrzeżenie a swojemu najlepszemu przyjacielowi Kamilowi nie??!! Sądzisz, że posunął się do oszustwa!!?? Jak śmiesz w ogóle tak myśleć??!! Czy widziałaś CHOCIAŻ RAZ żeby Michał kogś oszukał!!??
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 03, 2005, 09:46:43 pm »
Ja nie wiem jaki jest regulamin, ja się tylko pytam dlaczego tak a nie inaczej? I liczę na jakąś odpowiedź, albo działanie, bo takie zachowanie mi się nie podoba.
)

Offline sir_stafford

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 03, 2005, 10:10:10 pm »
Chba się nie zrozumieliśmy.... :(

Wydawał mi sie jasny wydźwiek mojej wypowiedzi, ale już trudno, kawę na ławę:  czuć to wała!!!!!
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 03, 2005, 10:28:03 pm »
eee...przecież ADMIN nie może mieć ostrzeżeń! Z chwilą, kiedy mu sie kolorek na zieleń zmienia - ostrzeżenia są anulowane;]...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline nahar

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2005, 10:43:06 pm »
Po pierwsze Misio jest modem, nie adminem.
Po drugie z takimi sprawami do adminów (teraz chyba jest ich trzech - Kret, adiego i ktoś tam jeszcze).

W Forum administracji jest tez ogólny regulamin. Jesli mod go łamie dostanie po łapach.
paweł

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 03, 2005, 10:44:57 pm »
Wiem o co Ci chodzi... i chyba każdy załapał...

Macieju... a nie jest o modem tylko, przypadkiem? I tak sobie dał to ostrzeżenie dopiero po tym jak dostał ten kolorek nicka, więc nie rozumiem anulowania tego, znudził się byciem niegrzecznym chłopcem?
)

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 03, 2005, 11:06:32 pm »
O rany - proponuje bardziej zagłębić się w jego psychikę... a nawet podpatrywać czy przypadkiem nie podciera się różowym papierem (adminowmodowi nie przystoi)... wam nikt na łapy nie patrzy - a pewnei powinien... może nie w kwestii ostrzeżeń, ale już skoro przy nich jesteśmy to misia dobra wola ( i strach przed posądzeniem go o niechęć do ciebie) powodują, ze nadal nie masz ostrzeżenia młoda damo!

:)
:0
:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

 

anything