Autor Wątek: Zasady forum Mordheim  (Przeczytany 33583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 04, 2005, 01:01:59 pm »
Pytanie brzmiało dokładnie tak:

Czy jest możliwym anulowanie ostrzeżenia?

Jeżeli nie to dlaczego Misiu już go nie ma?
A jeżeli tak, to dlaczego Naz i Kamil nadal mają mimo iż ostatnio są wyjątkwo grzeczni..
Cytuj

Trochę racji. Było coś jak "a to czemu on nie ma ostrzeżenia? Pewnie sobie sam usunął" :P

nie widzę związku.

A co do zachowania Macieja K. to już moim zdaniem dawno przeholował, czego dowodem jest jego ostrzeżenie. I moje spamowanie Nazie, nie umywa się do Twojego niejednokrotnie nasączonego chamstwem.
A jeśli idzie o moje uspokajanie spamowiczów to ono nie ma sensu bo i Ty Nazie i Misiu będziecie spamować uważając, że każde słowo z negatywną uwagą jest nasączone jadem przeciwko TH i Misiowi. Przypominam, że ja również jestestem z TH, a do klubu nie należysz tylko Ty Maćku i Misiek, ale kupa innych ludzi, których wartości nie mam zamiaru pod żadnym względem deprecjonować.

(odpowiedziałam, gdyż, [tu posłużę się sparafrazowaną wypowiedzią Misia tudzież Maćka] mam prawo do obrony, gdy się mnie atakuje)
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 04, 2005, 01:13:57 pm »
Co do twojego ostrzeżenia... niestety ty nie przyjełabyś go jako kara za spam tylko za atak na niwinną osobę... i narobiłabyś, jak to masz w zwyczaju, fermentu... wolę to olać niż się potem z tobą męczyć. Gra nie warta świeczki. I tak ostrzeżenie nic by nie zmieniło. W każdym razie ... na razie. Jak będzie nasilenie spamu to będę karał.

KONIEC TEMATU.

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 04, 2005, 01:40:39 pm »
Skoro tak twierdzisz. Nie będę się sprzeczała.
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 04, 2005, 02:42:07 pm »
Fajnie. Na razie PAX.

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 04, 2005, 02:56:34 pm »
Ja to wogole nie wiem o co chodzi:) Ktos z Was moze mi wyjasnic na priva? :)

Offline mecenasik

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 04, 2005, 03:38:29 pm »
ta dyskusja robi sie naprawde ciekawa..nagle sie okazuje ze ktos spamuje bo sie smial odezwac,ze ktos ma jakas obsesje miedzynarodowego spisku i wszedzie widzi podejrzliwe akcje,ze ktos mial ostrzezenie i sobie je usunal..rany..w kazdym temacie pojawiaja sie klotnie(od tych dotyczacych powaznych spraw po duperele totalne)..wyglada to koszmarnie
ja wiem ze na forum aktywnymi sa glownie te same osoby - najczesciej graja,maja kluby,najbardziej orientuja sie w temacie - ale miejcie litosc..to nie jest forum na ktorym Wasze wewnetrzne sprawy musza sie ciagle przewalac
Nazroth masz racje..dostarczacie radosci..naprawde jak odrywam sie od pracy i wchodze na forum to usmiech nie znika z mojej twarzy..tylko ze jest to usmiech przemieszany z przerazeniem ze ludzie moga sie tak wzajemnie niszczyc
mam nadzieje ze na Bazylu nie pozabijacie sie o 1/100000000 cala przy szarzy czy inna glupote..od razu wam odpowiem ze dla mnie liczy sie fun a nie chore akcje i stac mnie na ustepstwa(nawet kosztem tego ze nie wpisze sobie w podpis na forum "n miejsca na x turnieju")..i dlatego wole Mordke od WFB
pozdrawiam serdecznie i zycze wiecej otwartosci(i blagam..nie wyjasniajcie mi ze u Was ten ferment to ma takie a takie podklady)
..i tak wyszedl mi piekny spam
pzdr

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 04, 2005, 06:53:32 pm »
A propos ostrzeżeń, to wypatrzyłam, że mają termin ważności i mija po 3 miesiącach, czy Nazowi już nie powinno zniknąć? tak jak i co najmniej jedno Kamilowi?



p.s. mecenasik: na szczęście przy grze wygląda to inaczej.
p.p.s. i zgadzam się z wypowiedzią z innego tematu przedmówcy, że przez te wszystkie poszukiwania dziury w całym i zachowania nie fair, ten kto będzie chciał coś wartościowego znaleźć na tym forum nie znajdzie i od razu na wstępie się zrazi i do nas i do całego forum.
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 04, 2005, 08:14:58 pm »
Ludzie... ostrzeżenia TYLKO ADMIN może usunąć. Jak tego nie robi to znaczy, ze nie ma powodu. Proste.

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 04, 2005, 08:40:12 pm »
Nie umiesz kulturalniej/milej odpowiadać na pytania? Skąd mogłam wiedzieć, jakbym wiedziała to bym nie pytała, to chyba oczywiste.
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 14, 2005, 11:25:35 am »
Zrezygnowałem z MODOWANIA. Rzeźbienie w gów... to nie moja ulubiona zabawa. Jak się uspokoi to może się coś zmieni... ale na razie niech Demence męczy biednego Skola...

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 23, 2005, 08:49:49 pm »
w sprawie ostrzeżeń...

Ostrzeżenia ma usunąć ten mod, który je założył (słowa admina), jeżeli takowa osoba już nie jest modem ostrzeżenie usunie admin (po zwróceniu się do niego w tej sprawie) lub którykolwiek z moderatorów, gdyż każdy ma tą możliwość.
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 24, 2005, 08:49:53 am »
Jak kiedyś będziesz modem [oby nie] to się zorientujesz "koleżanko dość upierdliwa" [pisałem o tym w paru privach do Ciebie!!!], że MOD może jedynie ZDJĄĆ nałożonego BANA!! NIE MOŻE COFNĄĆ OSTRZEŻENIA!!! Jedyne rozwiązanie to interwencja ADMINA! NIE DA SIĘ ściągać ostrzeżeń mimo, że "wiesz lepiej". Kiedyś w tej sprawie pytałem się Dracha... i on powiedział mi to samo co sam zauważyłem... "na panelu moda nie ma takiej opcji i tylko admin może to zrobić"

Robienie fermentu to jest twój klimat [najpierw oskarżenia, podejrzenia złych intencji itp. a potem ewentualnie sprawdzenie co i jak]... ale rozumiem, że to taki atrybut CoC.

Offline Motorek

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 24, 2005, 10:41:33 am »
Czytam sobie forum mordheimowe i łapie faze , wchodzę w ten temat i mi się żygać za przeproszeniem chce - aluzja do Was obojga , ile można puki to było  zabawne, to się z tego śmiałem, ale niedługo sam sobie bana dam.
Rozumiem docinki, bo sam je czasami stosuje, mi tez czasami ludzie docinają , ale się tym specjalnie nie przejmuje, no ale bez przesady. :roll:
Jak chcecie się kłucić to proponuje - telefonicznie, PW, gg, meilowo, albo powiedzcie sobie w twarz co o sobie sądzicie i zakończcie ten temat.
Mam nadzieję , że przyszły moderator bedzie ucinał w zarodku takie kłutnie.
Feeeee ide sobie poczytać inne fora.

Offline mecenasik

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 24, 2005, 10:53:24 am »
chcialem to pozostawic bez komentarza bo mi po prostu opadlo wszystko..ludzie czy Wy naprawde uwazacie ze inni nie maja nic lepszego do roboty jak czytac Wasze zale wzgledem siebie..to juz przestalo byc dawno smieszne,straszne,zalosne..teraz to juz wylacznie swiadczy o Waszym poziomie (a w wersji live nie wygladacie tak zle)..opanujcie sie!
jeszcze chwila i serio nikt tu nie bedzie pisal,zagladal bo sie tego przetrawic nie da.
macie tyle form kontaktu..wykorzystajcie je..

tu serio jest potrzebny mod..tylko mod ktory bedzie sensowny (bo tu nie chodzi o ostrzezenia/bany itp..tylko o kontrolowanie dyskusji - nie wiem kto sie tego podejmie bo zaraz uslyszy ze jest bee bo robi tak, jest bee bo spam mozna pisac - ciekawe kto spam zdefiniuje)..takie wypowiedzi,IMO,powinno sie likwidowac z adnotacja ze zapraszmy na priv..

ech szkoda slow..

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 24, 2005, 02:54:50 pm »
hmmm...
Cytat: "graves"

Najlepiej byłoby, gdyby zrobiła to osoba, która je przyznała. Jeśli się takowa nie znajdzie - zajmę się tym.

Tego typu ostrzeżenia - może zdjąć każdy moderator (ale powinien ten - co je nadał - takie ustalenia).
)