Autor Wątek: Zasady forum Mordheim  (Przeczytany 32964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 25, 2005, 05:15:37 pm »
Nie dało się. Ściągać dało się TYLKO bany. Wiem co piszę. Zresztą z tym samym pytaniem udaj się do Dracha. Powie to samo. I skończ robić dochodzenie. Ile mogę to samo powtarzać. Koniec Tematu.

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 25, 2005, 08:04:05 pm »
Cóż... to dziwne...bo mi napisał ADMINISTRATOR w odpowiedzi na mojego priva..., że "OSTRZEŻENIE POWINIEN ZDJĄĆ MODERATOR< KTÓRY JE DAŁ" i była to osoba, która na Privie poleciła mi Demence...

Misiu - może po prostu NIE ZCZAIŁEŚ jak to zrobić...no a Drach gdyby zczaił to już dawno byśmy tych ostrz. nie mieli:P... więc też ni epomógł....:)...ale wyluzujcie...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 25, 2005, 08:41:09 pm »
Powiem tyle, że miając 4 ikony nie było tam usuwania ostrzeżeń. więcej nie będę powtarzał bo to jż nudne. Może skolo coś na ten temat powie? Jako obeccny mod...

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 26, 2005, 10:11:10 am »
Potwierdzam, w ikonkach moda nie ma ikony usuwania bana, sam nie wiem jak to zrobic

Offline mecenasik

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 26, 2005, 10:29:37 am »
skolo...a usuwanie "ostrzezenia"? bo "bana" to chyba tylko admini moga?..nie zeby to byl jakis moj problem..tak tylko pytam bo mnie to zaciekawilo - tyle sie o tym naczytalem ze warto IMO w koncu to ustalic i zakonczyc dyskusje

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 26, 2005, 03:37:31 pm »
ostrzezenia tez nie

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 26, 2005, 03:38:07 pm »
poprawka - bana mozna usunąć, ostrzezenia nie

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 26, 2005, 05:27:29 pm »
Wielkie dzięki... mówiłem to już wiele razy ale nie było wiary w moje słowa. Dzięki jeszcze raz... może to niektórym da do myślenia.

Pozdrawiam

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 26, 2005, 06:32:50 pm »
mógłbyś zachować swoje wyrzuty dla siebie? lub właśnie na pw?

Zacytowałam tylko admina a Ty sobie to poczytujesz za mój atak na Ciebie i możliwość wyżalenia się jaka to ja zła jestem i jak to ja próbuję Ciebie oczerniać. Skończ z tą dziecinadą

I no właśnie.. skoro skolo wyjaśnił (potwierdził brak "guziczka") to już nie musiałeś tego komentować, ale jak widac nie mogłeś się powstrzymać.

p.s. miło, że zmieniłeś czcionkę zanim ktokolwiek poza mną zdążył Twoją wypowiedź przeczytać.
)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 26, 2005, 06:35:19 pm »
Skoro posty i tak pójdą do kosza, to się tu z radością wypowiem.

DŻIZAS!!! TO WY ROZMAWIACIE PRZEZ TELEFON O KONFLIKTACH NA FORUM!!!???  :shock:  :shock:  :shock:

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 26, 2005, 06:35:41 pm »
Dziewczyno!!!! JA zacząlem od privów... to TY przeniosłaś tę rozmową na forum publiczne! Jednak nie chcesz odpowiedzec na konkretne pytania. Twoj zarzut o obrażanie się byłby słuszny GDYBY nie fakt, że z 10 postów privami na ten sam temat napisalem. Te same pytania. Te same odpowiedzi... jednak potem od nowa to samo na forum... nerwy można stracić od takiego gadania... człowiek wyjaśnia a potem ty i tak piszesz to samo raz jeszcze.

 Nie. To KINGA do mnie dzwoni z zarzutami. Żal mi kasy na takie rozmowy! :P

 :roll:  :?  :(  :x  :evil:  :oops:  :roll:  :?  :(  :x  :evil:  :oops:  :roll:  :?  :(  :x  :evil:  :oops:  :roll:  :?  :(  :x  :evil:  :oops:  :roll:  :?

Offline nahar

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 27, 2007, 05:34:32 pm »
Małe ogłoszenie parafialne:


Od tej chwili (17.30 27.09.2007) JAKIEKOLWIEK wulgaryzmy i odzywki powszechnie uznawane za obraźliwe skutkują OSTRZEŻENIEM.




Żeby uniknąć nieporozumień od razu napiszę że do takowych kwalifikują się ostatnie odzywki Naz:

Cytat: "Naz"
To samo punktacja... f**k prosiłem, abyś zrobił zwyczajne fair punktowanie - nie - Misio musi po swojemu jak co roku k**wa przerabiamy dokładnie ten sam problem... max 10 powinno być i klasycznie... obczaj sobie punktację, jaką dałem na turnieju one off - przecież jest dobra i sprawdzona!


oraz



Cytat: "Naz"
Panie ssij pan proszę...


Nie dopuszczam przeklinania w obcych językach jak i po polsku.
Proszę o wyeliminowanie nawet takich "łagodnych" przekleństwa jak cholera itp. Sam również podporządkowuję się zakazowi.

Moderator (czyli ja) decyduje czy odzywka była obraźliwa lub wulgarna.


Po drugie po raz enty przypominam o tym że piszemy po polsku zgodnie z zasadami ortografii.

Pozdrawiam i liczę na kooperację.
paweł

Offline wielebny Rafael

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 27, 2007, 12:18:39 pm »
nieśmiało zapytam czemu nie działa wyszukiwarka?? od ręcznego szukania tego co potrzeba można osiwieć :) ..........
pozdrawiam
img]http://images31.fotosik.pl/133/5892eb1b648b4daa.png[/img]
el Reverendo Padre Rafael
IA! IA! KUTULU ZI KUR!
IA!

Offline nahar

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 27, 2007, 05:02:43 pm »
Mhm, rzeczywiście nie działa. Cóż, pytaj na forum Administracyjnym. Ja tu tylko sprzątam ;-)
paweł

Offline Herudaio

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 27, 2007, 11:33:57 pm »
Nie działa od ... 5 miesięcy i generalnie nadal nad nią pracują po przebudowie części rzeczy na forum. Więc na razie czekać czekać czekać :)
Pozdrawiam
Herudaio
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.