Autor Wątek: Zasady forum Mordheim  (Przeczytany 33511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 23, 2005, 03:24:00 pm »
Miśczu... nie przesadzasz trochę?... myśmy tu ino radość sączyli z gęby, ze drachu przepłynął styx, a ty nas chcesz cisnąc?... właśnei wprowadźmy tu trochę luzu - Skolo ma świetne do sprawy podejście... przecież nie jesteście ss-manami, tylko graczami - dyskusje bywają potrzebne i tyle... po to jes FORUM, aby na nim kazdy swoje zdanie mógł wygłosić - choćby nie wiem jak debilne... nie róbmy z tego obozu koncentracyjnego dla milczących graczy;]... ja proponuję wprowadzić kartki a nie bany... na zasadzie możliwości napisania 3 postów dziennie:) i oczywiście kumulatywnosci tych "kartek":P
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2005, 03:32:31 pm »
że się wyrażę... ocip... ?! misiu który rzuca się o wszystko, ma pretensje do innych o byle co (samemu sobie nic nie zarzucając) i ma cudze zdanie w głębokim poważaniu ma być moderatorem?! On sam swoich wypowiedzi i siebie nie umie upilnować a co dopiero innych!

gratuluję Panom wyboru... (założę się, że teraz sam pan misio wywali tego posta).
)

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2005, 03:37:07 pm »
Mnie i tak pochłoną czeluści piekielne wiec...ale Misiu rzeczywiscie, daj chlopakom luzu, bo sobie pojda z podworka. Wywalaj tylko bluzgi i chamstwo, reszte przemilczaj wymownie :)

buziaczki. jest 17 i zmykam z roboty

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 23, 2005, 03:50:28 pm »
pierwej niech sobie da luzu, a wtedy będzie w stanie rozmawiać spokojnei z innymi i na tym forum jakoś będzie wyglądało, jeżeli nie to forum raz dwa upadnie.
)

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2005, 06:11:40 pm »
Powiem tak, dajcie misiowi szanse tak? Dostal modera forum i zobaczymy jak sobie z tym poradzi. To ze otrzymalem od was tyle mejli ze go nie chcecie to jakby inna sprawa, ale wiecie, tylko krowa nie zmienia zdania. Jestesmy wszyscy dorosli i tak radze sie zachowywac, konflikty wasze prywatne mnie nie interesują, rozwiazujcie je sobie na boku a nie na forum.

Misiek dostal modera i bede mu patrzyl na lapy i sluchal waszych opinii. Jak sie nie sprawdzi modera zdejme tak? i bede sie w piekle poniewieral ale szczerze wali mnie to.

Dajcie mu szanse przez ten tydzien dwa, a potem zobaczymy. ok?

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 23, 2005, 06:16:29 pm »
A wogole sie ciesze ze Warszafka zawitala na forum hehe, ziomale do boju! Jak macie jakies pytania to forum jest otwarte, tylko błagam, zerknijcie czy juz dany temat byl poruszany....!!!!

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 23, 2005, 06:17:13 pm »
Widze, ze radosc zapanowala. Co za klimat. Wiosna czy jak?!

Spoko. Nie chca mnie nie tylko moderatorem ale i szefem klubu itp... :D

Ja jednak wiem, ze skolo to rozsadny facet i nieuzasadnione opinie zostana zignorowane... a nie bedzie powodow coby sie czepiac... na to nie liczcie. Lista rzeczy na ktore bede zwracal uwage jest napisana. Tyle.

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 23, 2005, 06:19:12 pm »
Nie przesadzajmy... jeden, czy dwa głosy - to nie GŁOS całego klubu:) wyluuzuuj:P... to samo tyczy się moderatora... mi się to bardzo podoba:) jestem ZA... przynajmniej DR nas już nie sponiewiera:) a teraz jego "wielkie prawdy" nie są już supportowane zielonym napisem:)... więc git... ja jestem zachwycony obrotem spraw...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 23, 2005, 06:51:21 pm »
Cytat: "MiSiO"

Z mojej strony do uzytkowników:


1. Jak naprawde nie masz o czym napisać - nie odpisuj. Lepiej odpisywać zdaniami niż ich równoważnikami pozbawionymi znacznej ilości części mowy!

2. Jak wypowiadasz się na temat zasad - najpierw poszukaj "u źródła". Cytuj.

3. Jak nie wiesz jak napisać "figurka" - kup słownik.

4. Jeśli bedzie "syf", będą ostzreżenia. Potem czasowe bany. Zacznijmy z górnego "C". Jak zwalczanie przestępczości w NY. Upuścisz papierek na chodnik - 15 godzin prac społecznych!

OD DZIS NA FORUM OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE MIŁA ATMOSFERA... ATMOSFERA KONKRETNYCH DYSKUSJI. Wode lać można było na starej maturze... a ona odeszła i nie wróci.


gratuluję awansu i rzyczę powodzenia

Offline Mistrz wałków :)

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 23, 2005, 07:58:38 pm »
Widzę że wypada mi odpowiedzieć na ten zaskakujący awans naszego bossa! Tym bardziej że wyczuwam pewien zwrot (w prost) w kierunku mojej osoby! (np punkt 3)

Demence prosze Cię o zachowanie spokuj! Nie przerzucaj na działalnośc forum własnych zatargów z Misiem! Nauczmy się dorosłości!

Z swojej strony bedę się starał zwracać uwage na ortografię lecz powiem że mam nadal z tym wielkie problemy! A słowo Figórka pozostanie chyba już moim znakiem rozpoznawczym!
Za to mam prośbe do Moderatora żeby równierz zwracał uwage na własne wypowiedzi! W ostatnich trzech postach zakradły sie literówki!
Niestety chcąć wymagac od innych nalerzy wpierw samemu zdyscyplinować sie!

Ogólnie z awansu się cieszę! Choc mam wrażenie że jeszcze za Drahem zatęsknie! A propo tego tematu:

Gratuluje sumiennej i dobrze wykonywanej harówki jaką tytaj wykonywałeś Drahu-  z mojej strony nie miałem sie do czego przyczepić!


Mam nadzieje że Misiu bedzie Twoim godnym następcom!- Czego mu serdecznie zyczę.
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 23, 2005, 08:15:21 pm »
Cytat: "demence"
:Dmisiu - jesteś założycielem klubu razem z Sebą więc nie wiem kto by cię miał ściągać z tego stołka :)...


No jak to kto, JA...boss w końcu się zestarzeje i jakiś młody Big`Un go ubije, a wtedy zacznie władać Szaman :lol:


No to pozostaje pożegnać się z Drachem...mam nadzieje, że tylko forum Mordheim opuszczasz???

No i życze powodzenia nowemu moderatorowi...niech moc bedzie z Tobą ;)

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 23, 2005, 09:40:28 pm »
Cytuj

No to pozostaje pożegnać się z Drachem...mam nadzieje, że tylko forum Mordheim opuszczasz???


nie opuszczam forum, tylko przestałem być modem

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 23, 2005, 09:43:38 pm »
a już miałem szampana odkorkowywać:)... przyjdzie go wypić na inną okazję... :P żartuję oczywiście - cieszymy się ogromnie, zę jednak z nami zostałes, że masz się dobrze i że podyskutujesz z nami nadal:) witaj w domu wędrowcze... na pewno jesteś znużony - zapraszam na inne tematy - bo ten jużznacznie offtopujemy...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 24, 2005, 10:00:22 am »
:D:D:D:D:D

Miszczu :D

Jak czytalem twoj post o literowkach i ortografii to strasznie mnie rozbawil z powodu ilosci bledow ortograficznych i literowek :d hi hi hi


Drachu sie ozywil na forum. Prawda jest taka, ze nie bedac moderatorem mozna wiecej pisac bez "konsekwencji" posadzenia o spamowanie, na ktore samemu sie zwraca uwage. Oczywiscie nie mowie, ze drachu spamuje. Ciesze sie, ze bedzie brał udział w dyskusjach.

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 28, 2005, 07:28:39 pm »
PRZYPOMINAM... w wiekszosc jesteśmy ludzmi dorosłymi, z matura itp. więc oczekuje, że poprawność ortograficzna bedzie pilnowana!  Jak nie umiemy pisac, to korzystajmy ze słownika. Kazdemu sie pojedyncze bledy zdarzaja... ale permanentne olewanie tamatu bedzie karane.