Autor Wątek: Zasady forum Mordheim  (Przeczytany 33354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 03, 2005, 11:50:45 pm »
Widzę ze Michał nie potrafi sam odpowiedziec na postawione zarzuty i po raz kolejny chowa sie w cieniu swojego "adwokata".

Nie chcę nic sugerowac lecz z tego co zauwazyłem to pan maciek strasznie broni honoru kolegi.. Braterska miłość była by chyba za słabym okresleniem uczuc was wiazacych.

A co do brudnych raczek i patrzenia na łapki, proponuje najpierw się przyjzec wałsnym panie "adwokacie"..
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 04, 2005, 12:17:45 am »
kamil =- czasami jestes żałosny - Misiu wyszedł odemnie po 23...graliśmy w 40stkę, kiedy wy tu brednie wypisywaliście;]... i nie mógł zareagować... jechał do domu kiedy ja zacząłem pisac w jefgo obronie...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 04, 2005, 09:44:31 am »
Kamilu, Misiu jest w Kraku więc nie ma dostępu do netu cały czas i czekałam na jego odp, a nie waszą (żadna prócz Nahara nie zawierała odp. na moje pytanie ani w kawałku). Nazie.. spamujesz. Nie pytam się dlaczego ja nie mam ostrzeżenia i jakim papierem się podciera Misiu (hamuj) tylko dlaczego on już nie ma ostrzeżenia, a miał.
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 04, 2005, 10:00:56 am »
Cytuj
Czy jest możliwym anulowanie ostrzeżenia?

Jeżeli nie to dlaczego Misiu już go nie ma?
A jeżeli tak, to dlaczego Naz i Kamil nadal mają mimo iż ostatnio są wyjątkwo grzeczni..


Napisał do mnie [dzięki Demence - to po twojej skardze na mnie :P p.s. sprawa już została wyjaśniona] Jankiel [ADMIN ADMINÓW czyli gildiowy Bóg na forum, gracz DE w WFB, klimaciarz, doskonały malarz itp.] z pytaniem, kto mi dał ostrzeżenie coby tego osobnika ukarać. Po prostu nie mogę mieć ostrzeżeń. Usunął mi je.

P.S. Ostrzeżeń się nie cofa za dobre sprawowanie. Niestety. Jednak, jak widać, przyniosł skutek. hi hi hi


Cytuj
Widzę ze Michał nie potrafi sam odpowiedziec na postawione zarzuty i po raz kolejny chowa sie w cieniu swojego "adwokata".

Nie chcę nic sugerowac lecz z tego co zauwazyłem to pan maciek strasznie broni honoru kolegi.. Braterska miłość była by chyba za słabym okresleniem uczuc was wiazacych.

A co do brudnych raczek i patrzenia na łapki, proponuje najpierw się przyjzec wałsnym panie "adwokacie"..



Kamil... tobie nie potrzeba wyjaśnienia... ty po prostu lubisz gadać. Obrażając mnie w prostacki sposób. Oczekuję przeproszenia za te słowa. To, że Naz podobnie jak ja myśli nie znaczy, że możesz coś sugerować. A sugerujesz.

Cytuj
kamil =- czasami jestes żałosny - Misiu wyszedł odemnie po 23...graliśmy w 40stkę, kiedy wy tu brednie wypisywaliście;]... i nie mógł zareagować... jechał do domu kiedy ja zacząłem pisac w jefgo obronie...


Nie muszę się Kamilowi tłumaczyć gdzie spędzam swój czas, ale Naz napisał jak było...

Cytuj
Po pierwsze Misio jest modem, nie adminem.
Po drugie z takimi sprawami do adminów (teraz chyba jest ich trzech - Kret, adiego i ktoś tam jeszcze).

W Forum administracji jest tez ogólny regulamin. Jesli mod go łamie dostanie po łapach.


Tak jak napisał Nahar. Mod dostaje ostrzeżenia symboliczne.

DObRa. Koniec tamatu.

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 04, 2005, 11:01:42 am »
Sympatyczny ten admin, nieprawdaż?

I widzisz.. gdy nie ja nadal byś się chwalił ostrzeżeniem... ależ wredna jestem... :badgrin:  (ale nam/mi nadal nie wyjaśniłeś pewnego zniknięcia)
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 04, 2005, 11:06:55 am »
Tobie już bardziej się nie da. Bardziej nie umiem :P Jankielowi wyjaśniłem. Grałem nawet kiedyś z Jankielem w WFB na jakimś turnieju. Gobosy pognały DE do domu!!! hi hi hi

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 04, 2005, 11:33:45 am »
nie zauważyłam nigdzie wyjaśnień dlaczego zniknął cały temat "Goblikon 2005".
)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 04, 2005, 11:36:54 am »
Było w temacie o Goblikonie... i mimo ostrzeżenia spam trwał dalej.

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 04, 2005, 11:43:59 am »
spam: uwagi o oszustwach.

a co powiesz mi w takim razie o spamowaniu, które trwa od x-czasu, w temacie oMTH? dlaczego ten temat do tej pory nie poleciał skoro rozmowy o turnieju już dawno się tam zakończyły a zaczęły dywagacje, które powinny być w innych tematach. Spam.
)

Offline Mistrz wałków :)

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 04, 2005, 11:46:12 am »
Cytuj
Kamil... tobie nie potrzeba wyjaśnienia... ty po prostu lubisz gadać. Obrażając mnie w prostacki sposób. Oczekuję przeproszenia za te słowa. To, że Naz podobnie jak ja myśli nie znaczy, że możesz coś sugerować. A sugerujesz.


Nie sugeruje ani nie miałem na celu obrazania Twojej osoby, a jedynie zauwazam pewien niezbity fakt że naz (on chyba to lubi) nie daje Ci sie wypowiedzieć i uznaje że wszstkie pytania kierowane pod Twoim adresem odrazu muszą być atakami na Twoją osobę.

Kinga zadała proste pytanie-niemalrze identyczne w wydzwięku do tego dlaczego w Twoim avatarze sa kropki.
I zamast uzyskać odpowiedz otrzymuje serie spawmu z dołaczonymi pogrózkami: "Misiu wkońcu się zdenerwuje i wlepi Ci ostrzeżenie".

Tyle mojego..
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 04, 2005, 11:58:42 am »
<?>

O co chodzi z tymi ostrzeżeniami? Kinga zadała pytanie. To ty dorobiłeś teorię o moim unikaniu odpowiedzi.

Co do kropek. To pytanie było. i... ?

Offline Demence

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 04, 2005, 12:10:12 pm »
Kinga zadała pytanie i odpowiedzieć na nie powinien był tylko ten, który zna odpowiedź, a nie Naz, który się wypowiadał o różowym papierze toaletowym.

Ja rozumiem, że u Maćka takie wypowiedzi to norma, ale powinno to już przestać być normą i upomnienia powinny _również_ w jego stronę być kierowane.
)

Offline Mistrz wałków :)

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 04, 2005, 12:14:42 pm »
Ok..
Dobra zbyt ostro wypowiedziałem moje zastrzeżenia..

Chodziło mi oto ze jak tylko pada pytanie/zastrzeżenie pod Twoim adresem to jak z mgły wyjezdza samotyny jeżdzieć maciuś 1 i staje w twojej obronie jakby niemalrze krzywda Ci się działa.

Pytanie było kierowane doo Twojej osoby i powinno poczekać na na Twoją odpowiedz.. Ty byś odpowiedział i było by po sprawie.

A tak tworzy się nierzyjemny ferment i kinga staje się obiektem ataków.
Przecierz chyba sam się potrafisz bronić przed zarzutami i nie potrzebujesz do tego macka.

Zreszta zaczyna nam się robić solidny spawm i polecał bym usunąc wszelkie posty zostawiwszy Kingi pytanie i Twoja odpowiedz.
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 04, 2005, 12:28:35 pm »
eee... zadając takie a nie inne pytania na FORUM PUBLICZNYM musicie zdawać sobie sprawę, ze każdy ma prawo do zabrania głosu. Ja zabieram w "obronie" Misia, bo mierzi mnie już wasze pojeżdżanie po nim a potem wywijanie się jak piskosz... (przykładem jest wypowiedx kamila, w której NIE PRZEPROSIŁ!)... A jeśłi chcecie odpowiedzi Misia to najpierw zadajcie mu pytanie na PRIVA, bo jeśłi piszecie tu, to robicie to ku uciesze większej publiki! TO jest specjalne podważanie autorytetu jakim bez wątpienia cieszy się misio (jak tak dalej pujdzie to w końcu przestanie się nim cieszyć) dlatego pierzcie swoje brudy na priva cwaniaki, gdzie nikt nei widzi... Misiu na pewno napisze wam chętnie ESEJ o tym dlaczego nie ma już ostrzeżenia (które zresztą z tego co mi pisał dostał niesprawiedliwie)...

Kinga... zauważyłem, że często sobie spamujemy, ale obawiam się - iż tytuł królowej spamu należy na tym forum do ciebie... Misiu z pewnościa kiedys zareaguje na moje wypowiedzi (pewnie w końcu przecholuję) i da mi ostrzeżenie, ale w tym momencie należy się raczej komuś innemu...

"Kinga zadała proste pytanie-niemalrze identyczne w wydzwięku do tego dlaczego w Twoim avatarze sa kropki.
I zamast uzyskać odpowiedz otrzymuje serie spawmu z dołaczonymi pogrózkami: "Misiu wkońcu się zdenerwuje i wlepi Ci ostrzeżenie"."

To nie było proste pytanie zadane "dlaczego nei masz już ostrzeżenia" tylko pytanie zadane podejżliwie i jak zwykle podkopująco wobec osoby Michała! Gdybyśmy wszystkei takie "atakujące" pytania traktowali tak jak twierdzi kamil - to klutni na tym forum pewnie by nigdy nie było...

Uważam, ze powinniśmy zakończyć swoje wzajemne podchody - bo to już powoli wyprowadza z równowagi - no i bez wątpienia stajemy się posmiewiskiem anonimowych widzów...

Myślę, że o ile mistrz wałków nei będzie się ciagle wywyższał jakim to ni ejest wspaniałym graczem, a kinga nie będzie non stop "spamująć" zwracać uwagi "spamowiczom (bo to wygląda jak ogień zaporowy i odwracanie uwagi od siebie samej) - oraz oboje zejdziecie w końcu z TH i Michała... to my w zamian tez przestaniemy w waszym kierunku rózne bzdury pisać... i pożyjemy sobie w zgodzie i symbiozie - jak gracze mordheim POWINNI na tym forum:) JA - KRÓL ZATAJONYCH WYZWISK I WIECZNY BERSERKER KLAWIATURY - proponuję rozejm... mozemy chociaż spróbować...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 04, 2005, 12:35:44 pm »
Trochę racji. Było coś jak "a to czemu on nie ma ostrzeżenia? Pewnie sobie sam usunął" :P

Spoko. Temat wyjaśniony. Nie odpisujcie już. Co? Spamu się nazbiera i znowu będę musiał wywalać.

 

anything