Autor Wątek: Zasady forum Mordheim  (Przeczytany 33533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« dnia: Czerwiec 17, 2003, 09:14:33 pm »
Nie specialnie chciałem rozpisywać się na temat moderacji, ale chyba stało się to, w pewnym stopniu, konieczne, zwlaszcze że mamy wielu nowych użytkowników.

1. Bardzo proszę przejżyjcie zawartość forum, zanim zadacie pytanie.

2. Bardzo prosze nie rozpoczynać nowych tematów bez potrzeby.
Jeżeli chcecie uzyskać informacje odsyłam do punktu nr 1. jeżeli to nie pomoże piszcie w postach o pokrewnych tematach.
(tematy powtórzone będą usuwane)

3. Bardzo proszę nie przeklinać (zanadto) a przedewszystkim nie obrażać innych uczestników forum.

To tyle, ktoś chce coś dodać?

Offline LastVegas

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2003, 09:25:24 pm »
Jest problem z zadawaniem pytan bo na wiele tematow byla juz dawana odpowiedz ale nie kazdy ma szczera ochote kopac sie przez tony postow zeby dowiedziec sie czegos na jeden temat a wyszukiwarka nie zawsze w tym pomaga, jestem za tym zeby jednak pytac ale w postach zwiazanych z tematyka pytania. Thnx.
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2003, 09:27:24 pm »
A czy napisałem inaczej?

Offline LastVegas

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2003, 09:33:06 pm »
Cytuj

1. Bardzo proszę przejżyjcie zawartość forum, zanim zadacie pytanie.


Owszem napisales ok. tylko zdarza sie ze na niektore tematy napewno mozna znalexc odpowiedz tylko naprawde trzeba sie naszukac wiec lepiej zadac pytanie w jakims temacie o podobnej tematyce, tak jak napisales to w pkt. 2 tylko to tak jakby sie troche wyklucza, ale teraz zamotalem ;) spokojnie dobrze jest, to tylko moja bogata wyobraxnia..hehe
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline nahar

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2003, 10:40:32 am »
Wiekszosć pytan z zwiazanych z zasadmi jest w odpowiednim poscie.
A pytania jakie bandy radziecie, no coz....
Tez sa posty na ten temat.
Jak sie troche postarasz to zanajdziesz, naprawdze nie ma tego tak duzo.
paweł

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2003, 10:26:05 pm »
ano

Offline Heinrich Kemmler

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 02, 2003, 10:03:53 pm »
Zasadniczo staram się tworzyć nowe dyskusje tylko na tematy które nie pojawiają się zbyt często!
Noc jest nasza , powstańcie ponownie sługi moje i dokonajcie mej woli."
                     - Heinrich Kemmler Lichemaster-

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2003, 11:34:56 am »
Najpierw szukamy, potem pytamy. Takie jest motto

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2005, 06:06:46 pm »
Od dzisiaj zaczynam "osterzegac" oraz "banowac" osoby, ktore beda sie zachowywaly niekulturalnie na forum, beda uzywaly wulgaryzmow oraz uznawanych przeze mnie za obrazliwe, beda prowokowaly do klotni lub ja rozpoczynaly bez sensu.

Interpretacje zdarzenia bede ja rozstrzygac, jako szef dzialu Mordheim Nowej Gildii.

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2005, 12:06:14 pm »
trzy ostrzeżenia to automatyczny ban i faktycznie zaczniemy częściej klikać na te kolorowe guziczki

Offline Nazroth

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 22, 2005, 10:26:45 pm »
Przepraszam, ze pytam w tym miejscu, ale jak widzę powyżej zdażały się już przypadki "pogawędek"... jest to jednorazowe zachowanie... po prostu zauważyłęm dziś, że nam zniknął jeden moderator - czyżby drach odszedł na przedwczesną emeryturę?... "zniszczyliśmy mu psychikę"?...byłem przekonany, że gośc ma "feel no pain"...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline drachenfeles

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 22, 2005, 10:46:11 pm »
znudziło mu się i ma was po dziurki w nosie, a żeby zniszczyć mi psychikę trzeba czegoś mocniejszego niż wasze harce

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2005, 09:49:59 am »
hm. niepokojące jest to wszystko

Offline skolo

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 23, 2005, 03:11:00 pm »
Obowiazki moderatora i koordynatora forum Mordheim przejął w dniu dzisiejszym MiSiO. Nie chce widziec jakichkolwiek dyskusji na ten temat durnych, w stylu "czemu On a nie ja"

Offline MiSiO

Zasady forum Mordheim
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 23, 2005, 03:18:34 pm »
Z mojej strony do uzytkowników:


1. Jak naprawde nie masz o czym napisać - nie odpisuj. Lepiej odpisywać zdaniami niż ich równoważnikami pozbawionymi znacznej ilości części mowy!

2. Jak wypowiadasz się na temat zasad - najpierw poszukaj "u źródła". Cytuj.

3. Jak nie wiesz jak napisać "figurka" - kup słownik.

4. Jeśli bedzie "syf", będą ostzreżenia. Potem czasowe bany. Zacznijmy z górnego "C". Jak zwalczanie przestępczości w NY. Upuścisz papierek na chodnik - 15 godzin prac społecznych!

OD DZIS NA FORUM OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE MIŁA ATMOSFERA... ATMOSFERA KONKRETNYCH DYSKUSJI. Wode lać można było na starej maturze... a ona odeszła i nie wróci.