Autor Wątek: KOMIKSY - Ankieta  (Przeczytany 4366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Odp: KOMIKSY - Ankieta
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 30, 2008, 07:09:41 pm »
Rozwaliło mnie trzecie pytanie.  :eek:

Jako że z definicji komiks polega na opowiadaniu fabuły sekwencją obrazów to zaznaczyłem, że najbardziej interesuje mnie fabularny charakter komiksu  :D

Poza tym odnośnie czwartego pytania, to dlaczego wśród gatunków tematycznych znalazł się "komiks internetowy"? To ma być jakaś nowa tematyka - internet? Jeśli tak to chyba się jeszcze z tym nie spotkałem.  :) Proponuję to zmienić.

Offline JAPONfan

Odp: KOMIKSY - Ankieta
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 30, 2008, 07:51:09 pm »
 
A gatunek undergroudnowy? To sa komiksy tylko o zyciu pod ziemią?

Offline spinoza

Odp: KOMIKSY - Ankieta
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2008, 08:35:21 am »
jeśli ta ankieta ma w założeniu przedstawić jakieś rzetelne wyniki, to współczuję recenzentom pracy koleżanki BAsi. Wiele ankiet już widziałem, ale sorki, muszę to powiedzieć... tak głupich pytań i tak bezsensownych opcji do wyboru dawno nie widziałem. Ja rozumiem, że ktoś się nie zna. Naprawdę. Ale skoro tak, najpierw trzeba dać ankietę do opracowania komuś, kto ma chociaż mętne pojęcie o komiksach! Przykłady Myszy świetnie to ilustrują. Przecież na część pytań NIE DA się odpowiedzieć, więc co one mają udowodnić? Każdy, kto choć trochę liznął statystykę, uśmieje się po pachy, widząc taką ankietę.
Rzadko kogoś krytykuję, ale wypełnianie czegoś takiego to zwykła strata czasu, i dla autorki, i dla nas. Ale wypełniłem ;) Proponuję jednak zrobić ją po raz trzeci, bo nawet w Pułtusku promotor by się uśmiał, a co dopiero mowa o jakiejś porządnej uczelni. Chłopaki z forum na pewno pomogą.