Autor Wątek: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?  (Przeczytany 49581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir Ropuch

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 03, 2008, 10:30:09 pm »
Dalej nie dziala?  :sad:

Offline Doom

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 03, 2008, 10:33:17 pm »
Wygląda że tym razem to coś więcej :( Nie dostałem nic ani w temacie naszej partii, ani nawet pliku startowego do partii z Kethem :?
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Sir Ropuch

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 04, 2008, 10:03:04 am »
moze znow caly serwer ma przerwe. Kris machnij jakies ruchy to zobaczy sie czy info przyjdzie

Offline Doom

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:43:33 am »
No to wygląda na to że serwer znowu jest online :D Właśnie skończyłem wydawać rozkazy ruchu do 5 gier (w tym jedna w której dowodzę trzema związkami taktycznymi ;) ) i rozkazy salw na 2 kolejne :D
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Sir Ropuch

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 06, 2008, 08:28:01 pm »
Wlasnie rozegralismy 3 tury walki z Doomem.
W skrocie.
I tura - dolot na odleglosc umozliwiajaca walke.
II tura - nie uzylem rakiet, za to z laserow uszkodzilem ciezko 2 fregaty Dooma.
III tura - fregaty Dooma przeniosly sie do lepszega swiata  :badgrin:
Santiago mocno oberwal. zaczyna sie wycofywac z pola walki. Krazownik eskortowy lekko uszkodzony.
Doom uskoczyl cala flota przed salwami rakiet. choc teraz jedna salwa jest w zasiegu jego flagowego. Bardzo jestem ciekaw czy zestrzeli wszystkie rakiety, czego mu nie zycze  :p

Koniec raportu

Admiral Jet Lee Ping Win

Offline Doom

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 06, 2008, 09:15:17 pm »
Tura IV Mój flagowiec nawet nie draśnięty twój to już w sumie kawał złomu do odzysku :D

Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Sir Ropuch

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 09, 2008, 05:08:21 pm »
Rozrywke raczej przegram, ale uaktywnil sie moj skill " lucky hand". Oto dowod:
   Turn 6: Attack: Bayonne hit Ontario for ten points with a class 2 beam battery.     :badgrin:

Offline Doom

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 12, 2008, 09:47:03 am »
Na prośbę ketha scren z batali w której dowodzę 2 lotniskowcami i pancernikiem w osłonie krążowników i niszczycieli cesarskiej (? ;) ) marynarki Japonii (czerwoni) przeciwko zgrupowaniu ruskich dowodzonych przez Ketha (prawa flanka na screnie) i jeszcze dwóch gości chyba z USA. Jesteśmy po pierwszej wymianie salw:

Po mojej stronie dwa ciężej uszkodzone krazowniki i troche mniej uszkodzone niszczyciele, po stronie adwersatrzy pare mocno zdemolowanych statków (ale chyba jeszcze nic nie wybuchło) głównie w grupie dowodzonej przez Ketha (mysliwce i koncentryczny ostrzał jednej z moich grup - tej w której pancernik jest :P )
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2008, 10:07:23 am wysłana przez Doom »
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Keth

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 12, 2008, 04:35:12 pm »
(ale chyba jeszcze nic nie wybuchło)

Wybuchło, wybuchło - widzisz tę kulę ognia po lewej stronie planszy? "Koncarov" - lekki krążownik albo niszczyciel ESU (nie wiem dokładnie, bo okręt wchodził w skład grupy jednego z Amerykanów, a ja mam dość problemów na swojej flance, żeby się przejmować ich stratami). Ale mam takie przeczucie, że po następnej fazie walki pojawią się też ogniste kule po Twojej stronie - jeśli te dwa krążowniki tworzące eskortę "Kirishimy" przetrzymają następną salwę, zjem swoją klawiaturę!  :D

Hrabia, jak tam postępy z instalacją programu? Nie chcesz do nas dołączyć?

Offline Doom

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 15, 2008, 09:49:18 am »
Cytuj
jeśli te dwa krążowniki tworzące eskortę "Kirishimy" przetrzymają następną salwę, zjem swoją klawiaturę!
Smaczna była?  :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Cytuj
Ale mam takie przeczucie, że po następnej fazie walki pojawią się też ogniste kule po Twojej stronie
Ano chwilowo można powiedzieć że mamy remis w okrętach u was odstrzeliłem po jednej wołdze od amerykanów wy mi w rewanżu dwa niszczyciele, w eskadrach myśliwskich jest chyba na razie na plus dla mnie. Za to jeśli idzie o okręty zdemolowane ale w stanie "wciąż w jednym kawałku" to zdecydowanie prowadzę Jak ci się podoba karta twojego krążownika liniowego Besstrashnyy po tym jak się musiał opędzać przed myśliwcami?  :D :D :D
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Sir Ropuch

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 15, 2008, 09:59:37 am »
Oglaszam iz Doom wygral, ze stanem floty: flagowiec drasniety + jakis latajacy prawie wrak  :badgrin:

Offline Doom

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 15, 2008, 10:25:00 am »
Jeśli zdrapanie farby na jakiejś marginalnej powierzchni pancerza nazywasz draśnięciem to się zgodzę :P Szkoda że serwer najwyraźniej uznał że partia skończona po tym jak mój pancernik rozpylił twojego na atomy. Naprawdę ciekaw jestem czy
a) zdołałbym wywarpowac uszkodzony okręt
b) ile rund wytrzymały by twoje maleństwa po tym jak Konstelacja wzięłaby je na komputery celownicze
c) i w jakim stanie by z tego wyszła
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Sir Ropuch

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 16, 2008, 12:55:29 pm »
Pamietaj ze obydwa lecialy juz za " tylkiem" Konstelacji  :badgrin:. A moje statki sa 2 razy zwrotniejsze :)

Zobaczymy jak ta rozgrywka pojdzie :)

Offline Doom

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 01, 2008, 10:06:36 pm »
Hehe jednak partia się nie skończyła, zobaczymy ile bedzie mnie kosztować ubicie tych trzech małych drani :P

A teraz ponownie na prośbę Ketha kolejne dwa screny z naszych starć:

Scren 1 to efekt wymiany salw dwie tury po ostatnim screnie (czyli turę po tym jak ktoś zajadał się swoją klawiaturą :P )


A tu mamy jak wyglądała sytuacja chwilę potem:

prawie wszystkie kule ognia na obu screnach to efekt działań moich artylerzystów i dzielnych pilotów, którzy niestety swoją dzielność i skuteczność okupili koszmarnymi stratami. Zwłaszcza interceptory - padły prawie wszystkie, ale spełniły zadanie tępiąc myśliwce interceptory amerykanów dzięki czemu moje bombowce mogły siać spustoszenie w okrętach Ketha :D
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Sir Ropuch

Odp: Full Thrust - zgon absolutny czy ktoś jeszcze pogrywa?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 07, 2008, 11:05:54 am »
Doprawdy Twoj nick Doom nie wzial sie znikad  :badgrin: