Autor Wątek: GTA IV  (Przeczytany 25259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [robak]

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2008, 10:16:28 am »
Dlaczego oszukiwanie? :P Przecież się ucieka, wykazuje się sprytem i w ogóle. Hehe. Ale tak na serio to faktycznie trochę oszustwo. Nawet nie trochę. Dlatego też ja tak tego achievmenta nie wykonałem.

P.S.

Man Yoo !!!

Offline freshmaker

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 23, 2008, 10:58:54 pm »
chciałem poruszyć temat rozdzielczości gta na ps3. na pudełku widnieją 3 tryby: 720p, 1080i, 1080p. po odpaleniu gry rozdzielczość automatycznie zmniejsza się do 720p. czy starać się wymysić grę w większej rozdzielczości?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline DARKMAN

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 23, 2008, 11:08:01 pm »
Jezeli nie masz TV oblsugujacego wyzsza rozdzielczosc (no i oczywiscie odpowiednich kabli) to nic nie zrobisz...

BTW gdzies na necie widzialem artykul, ze GTAIV w wersji na PS3 dziala zdaje sie w rozdzielczosci 630p, ktore to potem jest upscalowane do HD.... Ile w tym prawdy to nie wiem...

Offline Kalasanty

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 30, 2008, 09:11:32 pm »
Gierka jest przednia.
4 godzinki dopiero grałem, ale już czuję się wciągnięty ! Grafika rzeczywiście niespecjalna (teksturki = :s), natomiast gra jako całość jest przednia. Fajne patenty z kryciem się (od czasu GoWa już chyba w każdej strzelance to jest), niezły system jazdy pojazdem (na początku ciężko się przywyczaić, ale potem idzie bardzo okej, a jazda po pijaku jest po prostu super, szkoda tylko, że każdy przejeżdżający glina zauważa stan bohatera i zaczyna go ścigać - serio, to aż dziwne, bo zdarzyło mi się rozjeżdzać przechodniów i nikt nie reagował, a będąc nawalonym praktycznie cał y czas ktoś mi siedzi na karku. Niemniej doznania fajne.). Dialogi są super, dawnbo się tqank nie uśmiałem, poza tym można się nieźle wczuć w sytuację bohatera i generalnie utożsamić z nim, chociaż jest dszują i mendą to przynajmniej sympatyczną, a w ogóle randki są batrdzo przyjemne, lubię grać w kręgle, natoiast bvilard niezbyt mi odpowiada i ten no, chgyba nigdy nie ogatrnę, jak się gra w bilard, a grałem kiedyś całkiem sporo z kolegą na zimowisku, no ale on zawsze wygrywał, a ja niestety nigdy nie radziłem sobie w tej aktywnośi polegającej na wbijaniu różnokolorowych kul do dziur. Tryudno, takie życie, za to inne rszeczy wychodzą mi całkiem nieźle.

Offline DARKMAN

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 30, 2008, 10:15:22 pm »
IMHO kregle sa najgorzej zrobione... ale to moje mniemanie :P Odnosnie bilarda -> w 99% Niko automatycznie ustawia kij tak, ze wystarczy tylko uderzyc z odpowiednia sila i wbijamy kule... Ogolnie te gierki sa bardzo proste (pobicie rekordu na automatach takze)...

Odnosnie jazdy po pijaku -> wracalem z tym irishem nawalony jak strzala, policja mnie sciga, auto lata na boki no i zdachowalem. Mi udalo sie zwiac, Packiego copy lapneli. Na drugi dzien zadzwonil do mnie czy nie moge go odwiezc ze szpitala do domu....

Offline Krova

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 07, 2008, 07:14:22 pm »
Multi - jest - po - prostu - mega  :shock: Chyba sobie sprawię tą kartę live na 13 miechów, 99 zł za ponad rok to tyle co nic, a Battlefield: Bad Company ponoć miażdży (właśnie demko mi się ściąga :P)
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Skrzydlaty

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:38:22 pm »
ej, czesc, gta4, jak tu sie ogarnai te bilardy i kregle, nie wiem jak sie rzuca - to moja pierwsza gra i nie ogarniam jeszcze tego pada, ale tez mialem problemy z klaksonsem, ale ogarnalem

Offline Krova

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:44:56 pm »
Masz samouczek kiedy grasz po raz 1szy :U
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Skrzydlaty

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:47:42 pm »
ja go nie chce :evil:

Offline BRK

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:49:54 pm »
jak nie chcesz to zaś niewiesz jak grac...

Offline Skrzydlaty

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 30, 2008, 09:55:14 pm »
ej, bo to trzeba z feelingiem, jak gangster

Offline JAPONfan

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 30, 2008, 10:49:27 pm »
ej, bo to trzeba z feelingiem, jak gangster

to badz jak gangster co strzela z beretty bez celowania. za ktoryms razem trafisz.

Offline Skrzydlaty

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 30, 2008, 11:08:44 pm »
to bardzo ciekawy pomysl, nie wiem jeszcze co z nim zrobie

Offline MENOHOBRA

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 26, 2008, 06:49:20 pm »
MOIM ZDANIEM GTA 4 ODBIERA NAJLEPIEJ NA PS3 PONIEWAŻ GRAŁEM U KOLEGI I SIĘ DO NICZEGO GRAŁO NA XBOXIE 360 WIĘC POLECAM PS3

Offline MENOHOBRA

Odp: GTA IV
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 26, 2008, 06:51:22 pm »
MOIM ZDANIEM GRA GTA 4 ODBIERA NAJLEPIEJ NA PS3 PONIEWAŻ GRAŁEM U KOLEGI I NA XBOXIE 360 ODBIERA DO NICZEGO

 

anything