Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Pegasus

<< < (2/5) > >>

Dawid N:
 "Pegazus". Moja druga konsola, jaką posiadałem. Przyznam się, że jako mały dzieciak (2 klasa podstawówki) bawiłem się z nią wyśmienicie. Do tej pory w mojej pamięci utkwiły takie gry jak: GOOAL3 (oraz inne sportówki z tej serii), Contra, Ninja Cat, MK, Micro Mchine, Senible Soocer i wiele innych tytułów, o których można bajdurzyć długimi wieczorami. Nie zapomnę też chwil, kiedy, w zimę jeździłem po nowe kartridże do sklepu, na stadion, giełda komputerowa, pobliskie targowisko. Gry na tą konsole można było dostać wszędzie, a różnicy nie było pomiędzy wersjami ze sklepu a z targu ( chyba, że cenowa). To były czasy!! Zima nie zima, ale szło się, aby tylko przykapować nowy tytuł. Dodatkowo opcja "save" była zaimpletowana w grach, ale jako mały szkrab nie wiedziałem, jak się jej używa:). A skoro nie umiałem jej aktywować to siedziałem sobie przed konsolą kilkanaście godzin dziennie tylko po to, aby zaliczyć dany tytuł (hardcore)!!
Oczywiście obecnie posiadam ową konsole. I chociaż rzadko ją podłączam (ustawianie programów etc.). To jednak czasem lubię sobie pograć w, GOOAL 3, aby zrelaksować się, po ciężkim dniu.

fin:
Save'ow to chyba nie bylo, ale wiem ze po przejsciu levelu dostawalo sie kod do kolejnego levelu.

Dawid N:
Właśnie oto mi chodzi:). Jak byłem mały nie wiedziałem, że ten kod to coś takiego jak save :).

JAPONfan:

--- Cytat: Joocker w Maj 10, 2008, 07:54:48 am ---Właśnie oto mi chodzi:). Jak byłem mały nie wiedziałem, że ten kod to coś takiego jak save :).

--- Koniec cytatu ---

tez to mialem. w szkole myslelismy ze to takie hmm bonusy za przejscie etapu i sie chwalilismy kto jaki kod ma.

Mi najbardziej przypadaly do gusty 999 in 1 gdzie 600 to byly rozne wersje mario (ktore dalo sie przejsc w lewo)

Gabriel:
Save`y były. Ale tylko na wybranych NESowych grach które zajmowały całą pojemność cartrige`a. Przykładem są chociażby 3 pierwsze części Final Fantasy (dwie z nich wydane tylko w Japonii).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej