Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Konkursy Komiksowe

Konkurs na recenzję komiksu - komentarze

<< < (2/7) > >>

Julek_:
No gdzie ta kłódeczka  :)

CD Jack:
Kłódka założona. Wdług regulaminu:
"Głosy należy oddawać poprzez wysłanie do mnie prywatnej wiadomości ze wskazaniem swojego faworyta. Uczestnicy konkursu nie biorą udziału w głosowaniu. Głosy należy oddawać do ostatniego dnia danego miesiąca."
czyli czekam na głosy bo nagroda czeka :-)

Pozdrawialski

Julek_:
Kiedy będą znane wyniki konkursu i kiedy recenzje wyladują na stronie Gildii?

CD Jack:
Serdecznie gratuluję Manisowi, autorowi recenzji komiksu Zaczarowana Altana, który zwyciężył i zdobył pierwszą nagrodę (zakupy komiksów w Sklepie Gildii na kwotę 150 zł!) w naszym forumowym konkursie na recenzję komiksu wydanego w maju 2008 roku.
Zwycięski tekst możecie przeczytać powyżej lub bezpośrednio w serwisie, a już za chwileczkę wystartuje nowa edycja, w której należy zrecenzować komiks wydany w czerwcu, do której serdecznie zapraszam bo nagrody czekają.


--- Cytat: xDrugiejSzansy w Lipiec 04, 2008, 01:13:02 pm ---Kiedy będą znane wyniki konkursu i kiedy recenzje wyladują na stronie Gildii?

--- Koniec cytatu ---

Pozostałe recenzje powinny trafiać do prezentacji w serwisie sukcesywnie, w miarę posiadania przeze mnie czasu na ich opracowanie (jak widać niestety czasu tego mam strasznie mało bo z pierwszej edycji nawet recki nie wrzuciłem, ale postaram się zabrać sobie jeszcze odrobinę snu na ten cel :-) )

Dariusz Hallmann:
Gratulacje dla Manisa!

CD Jack, ile osób wzięło udział w głosowaniu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej