Autor Wątek: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze  (Przeczytany 84763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tosiek

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2008, 08:45:07 pm »
i jak przebiega konkurs; tzn. co z głosami itd.?

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2008, 10:12:28 pm »
Za dwa dni dostanę nowy komputer, bo dotychczasowy zszedł, i zrobie podsumowanie tej edycji bo od tygodnia nie mam dostepu do wszystkich danych itp.

Co zaś się tyczy edycji kolejnej czyli recenzowania komiksów sierpniowych to zostanie ona (głównie ze względu na niewielką ilość wydanych w sierpniu komiksów) połączona z edycją obejmującą komiksy wydane we wrześniu. Z tej też okazji planuję ufundowanie dwóch nagród dla zwycięzców!

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 10:17:40 pm wysłana przez CD Jack »
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline TadeuszF

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2008, 09:30:55 pm »
Trochę nie śledzę forum, ale zdaje mi się, że wyników jeszcze nie ma - czy może szukałem w złym miejscu?? Wiadomo coś na temat sierpniowego konkursu już?

Offline beacon

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2008, 12:47:01 am »
Możecie podać przykłady nagród, które otrzymuje się zwyciężając w tym konkursie? Bo nie wiem, co to są "atrakcyjne" nagrody ;p

Gilbaert

  • Gość
Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2008, 08:06:40 am »
qwa bekon, czytaj ze zrozumieniem. Nagroda jest 150 zeta do wykorzystania w sklepie gildii. Cd Jack napisał to sześć postów wstecz temu. i W każdym poście rozpoczynającym edycję to jest napisane.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2008, 08:15:00 am wysłana przez Gilbaert »

Offline beacon

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 26, 2008, 11:39:50 am »
Musiałem przeoczyć. Przepraszam.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 27, 2008, 10:46:48 pm »
Gilbaert ma rację :-) (mam nadzieję, że już dotarły do Ciebie komiksy z wygranej puli?)

Z "drobnym" opóźnieniem podsumowuję edycję sierpniową.
Zebrane głosy były jednomyślne i wykazały zwycięzcę, którym jest użytkownik maketa.
Gratuluję serdecznie!
Szczegóły odbioru nagrody ustalimy na PW.

Zapowiedziana wcześniej kontynuacja konkursu będzie dotyczyła komiksów wydanych w sierpniu oraz wrzesniu i postaram się ją odpalić w terminie. Ponieważ jest to "kumulacja" to w nadchodzącej edycji będą dwie nagrody o wartości 100 zł każda czyli szanse dla uczestników znacznie się zwiększą :-)
Szczegóły głosowania opiszę oczywiście w regulaminie nadchodzącego konkursu.

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline maketa

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 03, 2008, 09:22:36 am »
Zebrane głosy były jednomyślne i wykazały zwycięzcę, którym jest użytkownik maketa.
Gratuluję serdecznie!

ło matko! jeszcze nigdy nic nie wygrałem!!!!!!!!!!!! wielkie dzięki!

Offline bąbielek

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 27, 2008, 10:41:50 am »
1. Konkurs polega na napisaniu jak najlepszej recenzji komiksu wydanego w Polsce w miesiącu sierpniu lub wrześniu 2008 roku.

CD Jacku, dopiero teraz zauważyłem, że ten punkt może być opacznie zrozumiany. To znaczy, że niektórzy mogą zrozumieć, że recenzja ma być jak najbardziej pozytywna, a nie jak najlepsza pod względem pisarskim itp. W sumie obserwując konkurs nie zauważyłem, żeby ktoś się specjalnie gimnastykował żeby koniecznie dać komiksowi jak najwyższą ocenę (bo myślałby, że taki jest wymóg konkursu), ale dla wszelkiego można to jakoś lepiej określić, żeby jakieś nowe osoby przypadkiem tak nie zrozumiały :). Chyba że uważasz, że nie ma takiego zagrożenia.

Klick me up, klick me down.

Offline Roy_v_beck

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 27, 2008, 09:13:30 pm »
Nie tam, sam jako nowa osoba nie mam problemu ze zrozumieniem tak sformułowanego regulaminu, a i w innych mi podobnych też wierzę.

P.S. Gratuluję zwycięzcy.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Julek_

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 01, 2008, 08:27:01 pm »
Kurcze, Graves, co takiego było w mojej recenzji, że nie dało się jej czytać, bo nie potrafię dostrzec co w edytowałeś w moim poście?

Offline Death

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 01, 2008, 10:23:58 pm »
Kurcze, Graves, co takiego było w mojej recenzji, że nie dało się jej czytać, bo nie potrafię dostrzec co w edytowałeś w moim poście?

Wcześniej miałeś inną czcionkę taka jakby starą z maszyny do pisania. Faktycznie ciężko się to czytało:)

Offline graves

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 02, 2008, 09:31:48 am »
Kurcze, Graves, co takiego było w mojej recenzji, że nie dało się jej czytać, bo nie potrafię dostrzec co w edytowałeś w moim poście?
Był tam jakiś znacznik, który sprawiał, że zniekształcało czcionkę oraz nie dzieliło linii - przynajmniej tak miałem gdy otworzyłem w IE.
Usunąłem znacznik - tylko tyle.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 02, 2008, 09:49:50 am »
Był tam jakiś znacznik, który sprawiał, że zniekształcało czcionkę oraz nie dzieliło linii - przynajmniej tak miałem gdy otworzyłem w IE.
 
Potwierdzam. Dopiero teraz mogłem przeczytać Twoją recenzję, Kubo.
Uprasza się, abyś nie lekceważył korekty. :)
Cytuj
Jest wręcz przeciwnie - autor nadał mu rysy everymena, którego frustracje i potyczki z rzeczywistością, które są bliskie chyba każdemu z nas.

Offline BRK

Odp: Konkurs na recenzję komiksu - komentarze
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 02, 2008, 10:15:27 am »
Dodatkowo ostatnia recenzja (podajże Hellsinga) chyba jednak po czasie była wysłana...