trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14  (Przeczytany 195745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:17:17 pm »
Oh Dzizas dajce spokój piłce i cieszcie się! Kubica właśnie w motrealu zdobył 1sze miejsce... tym samym obecnie jest 1szy w klasyfikacji F1... warto jeszcze zaznaczyć iż 2gi był jego kumpel z zespołu Heidfield a 3ci był David Coulthard... swoją drogą cieszą mnie te wyniki bo np uwarzam iż Coultard sobie zasłużył na podium... w końcu w F1 jeździ nie od dziś... no nie mówiąc już o wyniku Kubicy i ogólnie teamu BMW oczywista ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2008, 09:21:11 pm wysłana przez wyspa »

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:23:11 pm »
Tylko Heidfield jakiś taki smutny po tym wyścigu był. Czy może on zawsze tak wygląda?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:25:28 pm »
Smutny był bo go kolega z zespołu Kubica wyprzedził i zdjoł z 1szej pozycji... A wogóle Heidfield dłużej od Kubicy w F1 jeździ i niejako on miał być gwiazdką BMW tymczasem ostatnio słabo mu idzie i wszyscy nie tylko polacy uwarzają Kubice za ową gwiazkę... po prostu z czołowego kierowcy zespołu zaczoł stać w jego cieniu...

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:30:54 pm »
kolega czy nie kolega, każdy jedzie najlepiej jak może, bardzo mnie ten sukces kubicy cieszy, tymbardziej poparty zajęciem 1 miejsca w klasyfikacji kierowców, i wynik dzisiejszego meczu rozświetla właśnie kubica :)
Under Northern Skies

Offline Ginko

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 08, 2008, 09:46:59 pm »
No i przegraliśmy z Niemcami... A szkoda. Ale i tak Polacy strzelali bramy :lol:.
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwiec 08, 2008, 10:01:29 pm »
Przegrali, liczby się pomyliły, flagi w oknach też niespecjalnie pomogły, ale co tam, jeszcze 2 mecze :)

Kubica wygrał, Nadal wygrał, to i tak był dobry dzień.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwiec 08, 2008, 10:23:08 pm »
A wiecie, że Kubica wygrał dziś na tym samym torze, na którym rok temu cudem wyszedł cało z wypadku? To JP2 zaczarował te trzy samochody, żeby się rozbiły i tym samym umożliwił Robertowi wygraną.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwiec 08, 2008, 10:40:59 pm »
Byłem dzisiaj pierwszy dzień w robocie - rozworzenie pizzy.

Nie ide jutro już tam. Nie, bo pizza mi zbrzydnie, nie bo ten dostawczy matiz ma podobno 52KM, ale po takim przebiegu to to jest 40 góra, no i spadają na ciebie czesci samochodu co każdą dziurę.
Gra nie warta świeczki za tę kase, skoro musze tam siedziec 12h aż, i słuchać na dodatek dzisaj biadolenia "Poooolssaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!1111111111111111111111"

No, komu pizze? ...

Offline Malek

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwiec 08, 2008, 10:52:06 pm »
A coś tak myślałem w dzien że będzie 2:0, no cóż wszystko rozgrywa się teraz o chorwację, wiecie ile może bukmacherzy dawali za ten wynik.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwiec 09, 2008, 06:47:47 am »
No cóż. No to dzisiaj flagi znikają z okien.

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 09, 2008, 09:43:57 am »
Byłem dzisiaj pierwszy dzień w robocie - rozworzenie pizzy.

Nie ide jutro już tam. Nie, bo pizza mi zbrzydnie, nie bo ten dostawczy matiz ma podobno 52KM, ale po takim przebiegu to to jest 40 góra, no i spadają na ciebie czesci samochodu co każdą dziurę.
Gra nie warta świeczki za tę kase, skoro musze tam siedziec 12h aż, i słuchać na dodatek dzisaj biadolenia "Poooolssaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!1111111111111111111111"

No, komu pizze? ...

mnie! mnie! ... ale nie narzekaj... Matiz?... gdzie Ty rozwozisz tą pizze?!?!? w krakowie Maluchami/rowerami/skuterami śmigają a Ty masz matiza :O szerokiej więc drogi xD
ja aktualnie szukam pracy i jedyne co widze to pakowacz albo praca w żabce... no nic szukam dalej.

Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 09, 2008, 01:04:10 pm »
Podobno reprezentacja Polski przegrała, bo przed meczem Leo i Jego Chłopaki zajrzeli na nasze forum i te sarkastyczne komentarze i malkontenctwo spowodowały w Nich spore zwątpienie we własne możliwości... Tak - to Wasza wina!!!  :evil: ;)

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 09, 2008, 01:17:21 pm »
Hamtaro666: na forum niech winy nie zwalają. Kiedyś chyba Marcinkiewicz wszedł przed meczem do szatni czym zdekoncentrował nasze orły, przyczyn porażki doszukiwał bym się raczej w podobnej sytuacji. albo FOR MONEY :) (nawiązując do pewnej reklamy)  ;-)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 09, 2008, 03:08:40 pm »
Tak - to Wasza wina!!!  :evil: ;)

No jasne. Odpowiadamy też za deszcze meteorów i uprowadzenia przez kosmitów.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 09, 2008, 03:41:48 pm »
Tak - to Wasza wina!!!  :evil: ;)

No jasne. Odpowiadamy też za deszcze meteorów i uprowadzenia przez kosmitów.
Ile razy mam powtarzac, ze nie jestem kosmitą. Uprowadzenia przez małpy, PRZEZ MAŁPY.

 

anything