Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14  (Przeczytany 190987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:06:35 pm »
Zmieniam zdanie odnośnie biegania, bieganie jest okej :P Zaskakująco przyjemna sprawa, zwłąszcza o tej porze i godzinie, kiedy powietrze jest cieplutkie a zarazem jest czym oddychać. Tylko że trzeba sobie będzie teraz jakieś buty do raningu sprawić ;x
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwiec 12, 2008, 12:57:01 pm »
Czemu połowa osob ktore znam stwierdza nagle ze bieganie jest kul i sie bedzie biegać? Bo jest kul, ale nagle wszystkich wzieło na chudnięcie :D

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwiec 12, 2008, 01:00:09 pm »
bo zbliżają się wakacje i trzeba wyrzeźbić ciałko? ale teraz to już troche za późno :P ot psikus xD

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwiec 12, 2008, 01:07:05 pm »
Od kiedy bieganie rzeźbi ciałko? Kondycji nabierzesz, a i to nie szybko. Jak ktoś chce porzeźbić ciałko to prędzej niech spędzi wolne ciepłe dni nad jeziorem (dla wielkomiastowych polecam basen)

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwiec 12, 2008, 01:15:40 pm »
Jak to przyjaciółka stwierdziła : Bo idą studia a tam sie tyje. XD

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwiec 12, 2008, 01:21:36 pm »
Omg co za ludzie - jedni rzeźbią ciałko biegając, inni tyją na studiach - skąd Wy sie bierzecie? >_>

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwiec 12, 2008, 02:19:45 pm »
Ze słoiczków.

No u mnie też plan na wakacje: Rower->Jezioro->Rower :). Dla odmiany czasem kajak lub łódka. Trzeba zrzucić to co przybyło na studiach XD a jak się dla samego siebie gotuje i to jeszcze na dodatek smacznie, to tego się przybiera. A potem aż strach słuchać koleżanek, które zaglądają Ci na zdjęcie w Indeksie i mówią zaskoczone: O!  :shock: To ty kiedyś byłeś taki szczupły ?  Ta.... :doubt: zamierzchłe czasy przed studiami. A że i tak uwielbiam jazdę na rowerze i pływanie w jeziorach do których mam blisko a wybór ogromny, to plan na wakacje już jest :D
Under Northern Skies

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwiec 12, 2008, 02:24:54 pm »
Omg co za ludzie - jedni rzeźbią ciałko biegając, inni tyją na studiach - skąd Wy sie bierzecie? >_>
Toruń :o i Firlus.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:01:36 pm »
W opisach znajomych na gg zapanowała wyjątkowa zgodność, tylko nie wiem czy denerwują się z powodu zaliczenia przez sędziego gola ze spalonego czy może przez karnego podyktowanego w ostatniej minucie meczu.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:11:42 pm »
No, ale chociaz dzieki tym ku*** w opisach dowiedzialem sie chociaz, ze był mecz :D

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:15:00 pm »
Tak, też zerkałem.
Hmm, a może źródłem zdenerwowania było 'waleczne' przepychanie się w polu karnym w ostatniej minucie ?

bb Poland, niemiaszków zostawcie Oranje.

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:16:20 pm »
Cytuj
Czemu połowa osob ktore znam stwierdza nagle ze bieganie jest kul i sie bedzie biegać? Bo jest kul, ale nagle wszystkich wzieło na chudnięcie
Raczej podryw na pseudo spotrowca..., no wiesz się biega, się skacze, ciałko też ma się fajne... Opisze ci to zjawisko, widzisz extra dziwczynę, podciągasz rękawy,i ze spokojem biegniesz koło niej tak by cię zauważyła, ona patrzy i mysli "o jej ale fantastyczny chłop jak mogłam go nie widziec wcześniej, jest taki męski...", no to wtedy niby przypadkiem w pewnej odległości stajesz i pewnym rychem zaczesujesz czuprynę błyskasz bielą zębow i jedziesz "elo, yo baby you are amaizing!!" i jest twoja... Nie zamierzam tego robic to ponizej mojej godności.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2008, 05:43:04 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:33:08 pm »
To nie działa, one lecą tylko na koksów.

Ja ze sportów uprawiam łażenie długodystansowe (tak z 20 kilometrów dziennie). Sport to zdrowie i chwała tym, co prężą muły, ale wkurzają mnie właśnie głosy typu trzeba sobie będzie teraz jakieś buty do raningu sprawić. Zamiast biegać normalnie jak człowiek w koszulce albo z gołą klatą, przebierze się taki za pajaca, wciągnie na siebie damski jednoczęściowy strój kąpielowy, frotkę na łapę, empetrója na banię, nawet się nie spoci i już się uważa za wielkiego sportsmena. Nie trzeba żadnego uniformu, żeby uprawiać lekką atletykę. Jaskiniowcy radzili sobie jakoś bez butów Nike i wielkie były z nich chłopy.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwiec 12, 2008, 11:06:04 pm »
Jak sie chodzi przez 2 tygodnie bez butów to skóra tak twardnieje, ze nie czujesz różnicy :D

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 12, 2008, 11:33:19 pm »
No żesz k***a jebany drukarz! hwd temu zasranemu angolowi

ale wkurzają mnie właśnie głosy typu trzeba sobie będzie teraz jakieś buty do raningu sprawić. Zamiast biegać normalnie jak człowiek w koszulce albo z gołą klatą, przebierze się taki za pajaca, wciągnie na siebie damski jednoczęściowy strój kąpielowy, frotkę na łapę, empetrója na banię, nawet się nie spoci i już się uważa za wielkiego sportsmena.

 W takim razie pobiegaj sobie w butach na deskę i uniknij bąbli na stopach po 20 minutach, śmiało. po prostu potrzebuję butów do biegania - nie najków, ale butów, w których da się biegać a zresztą pisz sobie co chcesz, sotatnio i tak ograniczasz się do marudzenia.

Cytuj
Raczej podryw na pseudo spotrowca..., no wiesz się biega, się skacze, ciałko też ma się zajebiste... Opisze ci to zjawisko, widzisz extra dziwczynę, podciągasz rękawy,i ze spokojem biegniesz koło niej tak by cię zauważyła, ona patrzy i mysli "o jej ale fantastyczny chłop jak mogłam go nie widziec wcześniej, jest taki męski...", no to wtedy niby przypadkiem w pewnej odległości stajesz i pewnym rychem zaczesujesz czuprynę błyskasz bielą zębow i jedziesz "elo, yo baby you are amaizing!!" i jest twoja... Nie zamierzam tego robic to ponizej mojej godności.
No, zdrowiej jest tylko oglądać anime i grać w mmo.

/人◕ ‿‿ ◕人\