trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14  (Przeczytany 192178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 27, 2008, 07:29:17 pm »
I każdy będzie mógł sobie w profilu włączyć gwiazdki?

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 27, 2008, 08:02:47 pm »
HAAEL-CHAN, PIMP MY /NG/ PLS !
STARS EN HOMO RAINBOWS FOR EVERYONES !
lewl

Już wiem za co lubię /ng/- średnio mnie obchodzi jak wysoko stoi mój poziom wypowiedzi.
I tak, ostatnio pisałem trochę na 4chanie. Śmiesznie było.


Dziś chyba po raz pierwszy raz w życiu przyznałem że zakupy w towarzystwie płci tzw. piękniejszej to ciężka sprawa. Wcześniej mnie to nie ruszało, ale teraz...? Jestem zmęczony...
Meh, sąsiad buduje sobie park dirtowy, są już 2 skocznie, i ha, basen z gąbkami. Zacząłem żałować że nie tego nie uprawiam. Znaczy ma być jeszcze skaterowa minirampa, to może sobie pojeżdżę troszeczkę.

Może nowy monitor mnie zmotywuje ;) 20to calowa panorama to zawsze więcej miejsca niż
normalna 17tka

Noszę się z podobnym zamiarem. Jaki model wybrałes Wilku? Może i Inni by coś mi doradzili w tej materii:)

iz it big enuff ?

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2008, 10:24:57 pm »

Może nowy monitor mnie zmotywuje ;) 20to calowa panorama to zawsze więcej miejsca niż
normalna 17tka

Noszę się z podobnym zamiarem. Jaki model wybrałes Wilku? Może i Inni by coś mi doradzili w tej materii:)

iz it big enuff ?

Tahtz bettar

 Picie we wtorek i powrót do domu po 23 kiedy na jutro ma się do napisania zadane 2 tyg temu wypracowanie z historii na temat "Scharakteryzuj wpływ zagrożenia tureckiego na politykę Polski
i Węgier w XVI i XVII wieku." to fail  :shock:

Na szczęście nie zły ze mnie cwaniak
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 27, 2008, 10:49:55 pm »
Cytuj
I każdy będzie mógł sobie w profilu włączyć gwiazdki?
Tylko ci, którzy zasłużą. Inni będą mieli tęczę.

Cytuj
Dziś chyba po raz pierwszy raz w życiu przyznałem że zakupy w towarzystwie płci tzw. piękniejszej to ciężka sprawa.
Heh, sam to kiedyś przeżyłem. Łaziłem po sklepach z ciuchami z dziewczyną. Sam chciałem z nią iść, bo byłem bardzo ciekaw, jak to jest łazić po sklepach, żeby kupić sukienkę, a jakoś nigdy w życiu jeszcze tego nie robiłem. Łaziliśmy i łaziliśmy, a ona ciągle mówiła "O rany, musisz już być strasznie znudzony tym łażeniem, my dziewczyny tak mamy, nie możemy się zdecydować..." itp. Po pewnym czasie zaczęło mnie denerwować nie to, że łazimy, tylko to, że ona ciągle mówiła, że powinienem być zdenerwowany tym łażeniem.
Nie kupiliśmy sukienki. Kupiła ją następnego dnia, beze mnie. Przyznaję, że moja obecność mogła jej przeszkadzać w zakupie, bo pokazywała mi się w różnych sukienkach i pytała, jak wygląda, a ja za każdym razem odpowiadałem, że dobrze. To mogło utrudniać jej podjęcie decyzji.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline steelie

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 27, 2008, 11:30:05 pm »
Cytuj
Tylko ci, którzy zasłużą. Inni będą mieli tęczę.
Tęcze są w porządku, bo na końcu zwykle siedzi Robert Biedroń z garnkiem złota

Offline raseku

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 28, 2008, 12:26:49 am »
Witam witam !

Chcialam tylko powiedziec ze jakies pol godziny temu sie wkurzylam jak dawno-juz-nie i cos mnie tknelo zeby isc na spacer, a ze pada  to odkrylam moc mokniecia na Cieplym Deszczu o Wielkich Kroplach, zajebiaszczo przegenialne uczucie!



Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 28, 2008, 05:35:30 am »
Pod warunkiem, że możesz wrócić do domu i się wysuszyć, a nie np. idziesz właśnie do pracy/na zajęcia ;)

Czy 6.30 to jakaś zła godzina? Bo przyjaciółka mi pisze, że ją dreszcze przechodzą jak widzi na GG, o której jej odpisuję (szczególnie gdy są to wolne dni) >_>

Offline Niuniek

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 28, 2008, 08:38:21 am »
Czy 6.30 to jakaś zła godzina? Bo przyjaciółka mi pisze, że ją dreszcze przechodzą jak widzi na GG, o której jej odpisuję (szczególnie gdy są to wolne dni) >_>

Równie dobra jak każda inna. Znam osoby, które o 3 rano chodzą spać i takie, które o 3 rano to wstają, bo wolą rano coś robić a nie wieczorami.  :D

A LS jest całkiem fajny. Jak narazie 7 epków.  ;-)

Offline raseku

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 28, 2008, 09:10:27 am »
No fakt ze mialam sie gdzie wysuszyc  :eek:

a  6:30 to doskonala godzina na odpisywanie :) i nawet nie wazne czy "jeszcze" czy "juz nie" spales  :p

eee a co to jest LS? wychodze na ignorantke :roll:
nic zabieram sie za moja prace z religii  8)

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 28, 2008, 09:45:10 am »
pewnie lucky star, innego pomyslu do skrotu nie mam.

Dzisiaj polazlem spac o 4rtej, wstałem o 8 40 :)

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 28, 2008, 11:46:51 am »
Cytuj
Tylko ci, którzy zasłużą. Inni będą mieli tęczę.
Tęcze są w porządku, bo na końcu zwykle siedzi Robert Biedroń z garnkiem złota

...i dzwoni ?

Cytuj
I każdy będzie mógł sobie w profilu włączyć gwiazdki?
Tylko ci, którzy zasłużą. Inni będą mieli tęczę.

A Bere będzie rozdzielał, tak żeby się haael-sama imperatorowaniem nie przemęczył.
special rank: Tęcza z gwiazdkami !  :eek:


Cytuj
Dziś chyba po raz pierwszy raz w życiu przyznałem że zakupy w towarzystwie płci tzw. piękniejszej to ciężka sprawa.
Heh, sam to kiedyś przeżyłem. Łaziłem po sklepach z ciuchami z dziewczyną. Sam chciałem z nią iść, bo byłem bardzo ciekaw, jak to jest łazić po sklepach, żeby kupić sukienkę, a jakoś nigdy w życiu jeszcze tego nie robiłem. Łaziliśmy i łaziliśmy, a ona ciągle mówiła "O rany, musisz już być strasznie znudzony tym łażeniem, my dziewczyny tak mamy, nie możemy się zdecydować..." itp. Po pewnym czasie zaczęło mnie denerwować nie to, że łazimy, tylko to, że ona ciągle mówiła, że powinienem być zdenerwowany tym łażeniem.
Nie kupiliśmy sukienki. Kupiła ją następnego dnia, beze mnie. Przyznaję, że moja obecność mogła jej przeszkadzać w zakupie, bo pokazywała mi się w różnych sukienkach i pytała, jak wygląda, a ja za każdym razem odpowiadałem, że dobrze. To mogło utrudniać jej podjęcie decyzji.

You're doing it wrong !
Po pierwsze, bądź trochę bardziej krytyczny; po drugie, próbuj sam się dobrze bawić przymierzając jakieś głupie czapki czy okulary- inaczej po co na takie zakupy chodzić ? Myślę że wczoraj miałem dość bardziej po całym dniu niż po samych zakupach, bo zwykle jest przecież całkiem zabawnie.

Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 28, 2008, 12:36:56 pm »
Najlepiej wejdź z nią do przymierzalni i ence pence...;)

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 28, 2008, 01:48:12 pm »
Przyznaję, że moja obecność mogła jej przeszkadzać w zakupie, bo pokazywała mi się w różnych sukienkach i pytała, jak wygląda, a ja za każdym razem odpowiadałem, że dobrze. To mogło utrudniać jej podjęcie decyzji.

A to nie jest coś w stylu: jeżeli wszystko jest tak samo silne to jest tak samo słabe ? Tylko tu wszystko tak samo dobre jest tak samo złe :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 28, 2008, 02:15:50 pm »
Cytuj
Najlepiej wejdź z nią do przymierzalni i ence pence...
Nigdy w życiu nie zhańbiłbym honoru damy, poza tym ja nie uprawiam seksu przed ślubem.

Cytuj
A to nie jest coś w stylu: jeżeli wszystko jest tak samo silne to jest tak samo słabe ? Tylko tu wszystko tak samo dobre jest tak samo złe :P
Kiedy ona naprawdę podobała mi się w każdej sukience.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 28, 2008, 04:26:41 pm »
Cytuj
A to nie jest coś w stylu: jeżeli wszystko jest tak samo silne to jest tak samo słabe ? Tylko tu wszystko tak samo dobre jest tak samo złe :P
Kiedy ona naprawdę podobała mi się w każdej sukience.
Bo patrzyłeś na nią, a nie na suienkę na niej. Ale sam tak mam- ciuchy mnie mało obchodzą.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)