Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14  (Przeczytany 192375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #615 dnia: Czerwiec 26, 2008, 05:50:41 pm »
A ja kocham słuchać morza szum i patrzeć na przewalające się z rykiem białe grzywacze w świetle księżyca... Góry milczą posępnie...

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #616 dnia: Czerwiec 26, 2008, 05:58:47 pm »
Wszędzie można znaleźć zajęcie. Nawet nie trzeba się specjalnie starać.

To tak jak ja bym powiedziała że jedynym zajęciem w górach w lato jest chodzenie po górach.

A jeżeli dla kogoś spacer=zabawa, to różnica pomiędzy jego pojęciem zabawy a moim jest ogromna ;)

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #617 dnia: Czerwiec 26, 2008, 06:27:47 pm »
Morze mogłoby być ciekawe jakby się na rejs wybrać... ja co prawda na co dzień aktywny nie jestem ale właśnie po to jest lato coby sobie popływać... szkoda tylko iż jak byłem młodszy nie pomyślałem i nie zrobiłem patentu żeglarskiego a teraz na to czasu nie mogę znaleźć :/. Jak chce popływać to muszę się z kimś zabrać albo nieźle się nakombinować coby załatwić coś dla siebie... niby umiem wszystko choć przyznam się iż w praktyce bo teorii nie znam :D. Uhh muszę pomyśleć nad zapisanie się na kurs tyle że to kosztuje no i trzeba z 2 tyg wychaczyć :/ (chyba coby się dało od jakiegoś znajomego załatwić iż niby kurs przeszedłem i tylko do egzaminu przystąpić ^^)

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #618 dnia: Czerwiec 26, 2008, 07:00:19 pm »
nad morzem zabawy jest maksymalnie na cztery dni.

Pierwszego dnia idziesz w prawo
drugiego dnia idziesz w lewo
trzeciego dnia kopiesz grajdołek i gapisz się w morze
czwartego dnia nie idziesz nad morze.


Potem można tylko dublować.

Pianki, deski, żagielki, latawce i te sprawy, słyszało o takich ?

Coś mi się chyba dziś śniło, o ile dobrze pamiętam była to ekipa NG strzelająca z proc do zombie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2008, 07:02:20 pm wysłana przez Bere »

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #619 dnia: Czerwiec 26, 2008, 07:25:31 pm »
Zakupiłem dziś cały komplet Ognistookiej Shany miałem ciężki wybór bo było jeszcze Gunslinger Girl, no ale na ten tytuł musiałbym dać 200zł..., więc na razie nie. :-?
Ostatnio łykam prawie same Love Romance wiec chyba jest już lata, powiadam wam łykam odcinki jak Garfield lazanie i nawet nie czuję się źle..., źle już ze mną chyba.
Kupiłem też dziś nową klawiaturę i mysz bez kabelków taki komplet, nawet całkiem fajny.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #620 dnia: Czerwiec 26, 2008, 08:15:59 pm »
Zakupiłem dziś cały komplet Ognistookiej Shany miałem ciężki wybór bo było jeszcze Gunslinger Girl, no ale na ten tytuł musiałbym dać 200zł..., więc na razie nie. :-?
Ostatnio łykam prawie same Love Romance wiec chyba jest już lata, powiadam wam łykam odcinki jak Garfield lazanie i nawet nie czuję się źle..., źle już ze mną chyba.
Kupiłem też dziś nową klawiaturę i mysz bez kabelków taki komplet, nawet całkiem fajny.
Same with me! Mam mase "powarzniejszych" tytułów które chce zobaczyć... niektóre nawet już tylko na półce na to czekają a jakoś ciągle odciąga nie od nich ta czy inna charemówka albo romance/drama czy romace/komedyjka...

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #621 dnia: Czerwiec 27, 2008, 01:09:10 am »
Wróciłem, własnie pyrkam z kumplami na 3 gitarkach, przerwa na oddanie moczu, stwierdziłem wiec ze napisze :P

Jutro ciąg dalszy wakacji, tym razem jednak nie jezioro, a starówka, ale namiot i piwo zostają w repertuarze: Song of Songs :)

Puki co, moje idealne wakacje trwają, i są bardziej zajefajne niż mógłby ktokolwiek przypuszczać :D :D :D

Offline forlacik

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #622 dnia: Czerwiec 27, 2008, 01:40:41 am »
fajnie, że trwają, w sumie czemu nie jeszcze do końca wakacji 3 miesiące.

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #623 dnia: Czerwiec 27, 2008, 02:39:58 pm »
wypełzłem z 12 godzinnej podróży pociągiem yayyy  :D jestem w domu yayyy :D rower kajak jezioro yayyy :D


...i beznadziejne łącze internetowe, na którym nie mogę oglądać streamowanego anime z netu w czasie rzeczywistym  :evil: 30 minut ładowania na płynne obejrzenie 20 minutowego odcinka anime :<
Under Northern Skies

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #624 dnia: Czerwiec 27, 2008, 02:57:58 pm »
A ja dziś siedziałem parę godzin na drzewie... powód... zbieranie wiśni... dawno nic w tym stylu nie robiłem jako iż nie mam własnej działki, najśmieszniejsze iż nie byłem na tą ewentualność przygotowany bo z kumplem poszliśmy sączyć piwo ale okazało się iż nic za darmo i trzeba odrobić ;) (W sumie nikt mnie tam do roboty nie zaganiał ale głupio tak coby kumpel zbierał a ja sobie siedział na dole xD). Się w tym iż ubrałem stare "zwisy" których nie nosiłem od 2 lat już chyba ale nic innego w szafie nie miałem. Wyobraźcie sobie teraz wspinanie po drzewie w owych do tego jeszcze w koszuli dopiero co wyprasowanej. Ale nie narzekam po drzewach zawsze chodzić lubiłem (kiedyś to się nawet fotel na drzewo wciągnęło, zrobiło hamak z kawałka szmaty, decha zamiast stołu i był "domek" w którym się siedziało cały dzień długo nam z kumplem służył... praktycznie póki z tego nie wyrośliśmy ^^) a wymówka była niezła coby sobie w tym wieku po drzewie pośmigać :D

Offline Shalaya

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #625 dnia: Czerwiec 27, 2008, 06:04:07 pm »
A ja kocham słuchać morza szum i patrzeć na przewalające się z rykiem białe grzywacze w świetle księżyca... Góry milczą posępnie...
Dla mnie wręcz przeciwnie, szum drzew, śpiew ptaków, szum rzeki, wspaniałe kaskady, odgłosy wodospadów. Góry tętnią życiem i sa pełne dźwięków :)


Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #626 dnia: Czerwiec 27, 2008, 06:16:02 pm »
A ja dziś siedziałem parę godzin na drzewie... powód... zbieranie wiśni... dawno nic w tym stylu nie robiłem jako iż nie mam własnej działki, najśmieszniejsze iż nie byłem na tą ewentualność przygotowany bo z kumplem poszliśmy sączyć piwo ale okazało się iż nic za darmo i trzeba odrobić ;) (W sumie nikt mnie tam do roboty nie zaganiał ale głupio tak coby kumpel zbierał a ja sobie siedział na dole xD). Się w tym iż ubrałem stare "zwisy" których nie nosiłem od 2 lat już chyba ale nic innego w szafie nie miałem. Wyobraźcie sobie teraz wspinanie po drzewie w owych do tego jeszcze w koszuli dopiero co wyprasowanej. Ale nie narzekam po drzewach zawsze chodzić lubiłem (kiedyś to się nawet fotel na drzewo wciągnęło, zrobiło hamak z kawałka szmaty, decha zamiast stołu i był "domek" w którym się siedziało cały dzień długo nam z kumplem służył... praktycznie póki z tego nie wyrośliśmy ^^) a wymówka była niezła coby sobie w tym wieku po drzewie pośmigać :D

całkiem niedawno sam na drzewie czereśni siedziałem xD uwielbiam czereśnie...

co do wyjazdów wakacyjnych... to wszędzie jest dobrze, jak jest z kim lub do kogo

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #627 dnia: Czerwiec 27, 2008, 07:19:34 pm »
Wróciłem z żagli.


 Zginę na raka wątroby  :shock:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #628 dnia: Czerwiec 27, 2008, 08:16:12 pm »
Wiecie do czego jedynie dobere są chipsy?? Do zagryzania piwa. Bez nich bym go nie tknął. :neutral:

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #629 dnia: Czerwiec 28, 2008, 10:50:53 pm »
Uhuhuhuhuhu. Hahahahahahahaha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

 

anything