trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14  (Przeczytany 194444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nolifesking

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 28, 2008, 11:53:39 pm »
Cytuj
My name is noli
I live on the second floor
I live upstairs from you
Yes I think you've seen me before

If you hear something late at night
Some kind of trouble. some kind of fight
Just don't ask me what it was
Just don't ask me what it was
Just don't ask me what it was
Zonk pudło:
Spoiler: pokaż
To Nitszu mieszka 3 piętra wyżej.

Cytuj
Poza tym do yuri musiałby być ktoś jeszcze. Mam pytać, kogo proponujesz?
Jak to kogo - Mi razy trzy(x3)!!  Najlepszy wybór :)

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 29, 2008, 12:01:32 am »
Ale o co chodzi bere?

O nic kochanie, tak mi się tylko zdawało że wyczułem lekką kpinę.
Dobrze się bawiłeś ? Kupiłeś sobie jakieś cute ubranka ?

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 29, 2008, 12:13:32 am »
Nie, szukaliśmy hipisowego stroju na bibe :) Nic nie ma na 2 metry bieżące małpy, co wygląda normalniej niż pidżama XD

Offline Nitszu

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 29, 2008, 01:32:58 am »
Cytuj
Cytuj
Poza tym do yuri musiałby być ktoś jeszcze. Mam pytać, kogo proponujesz?
Jak to kogo - Mi razy trzy(x3)!!  Najlepszy wybór :)

mmm?  :D

ale tak na poważnie to faktycznie daliśmy plamy... a kiedyś miałem pisać, że widziałem klona Noliego... szkoda, że nie podbiegłem... od dziś będę, jeżeli ktoś tylko mi się znajomy wyda... chodźby nie wiem czym by się to miało skończyć... podbiegne i przeskanuje osobnika/czkę
kiedyś jeszcze Arianne widziałem... wrrrr
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2008, 01:39:15 am wysłana przez Nitszu »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 29, 2008, 12:02:01 pm »
Mnie też ale za to obchodzą moją siostrę i zawsze narzeka że nie modnie sięubieram i stara się to zmienic... Czy wszystkie siostry tak mają, no ja poprostu mam staromodny styl. :-?
Łał jeszcze się okaże, że mam z Freyem więcej wspólnego niż myślałem. :P Ale nie pomogę- nie mam siostry.

Nope, raczej coś w stylu 'to niech Cię zacznie obchodzić' ?
Jakoś nie jesteś dla mnie autorytetem w dziedzinie "co Ijona obchodzić powinno".
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 29, 2008, 09:08:51 pm »
...powiedział Iżą błyskając naokoło groźnymi refleksami poprawianych właśnie okularów. Hmph !

Resolution:
I wills glomps Maupa from behinds !

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 29, 2008, 09:22:51 pm »
lol wut? xd

Hmm, byłem na bibie w chełmnie, tanie wińsko na skarpie z widokiem , to jest to :)

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 29, 2008, 09:47:03 pm »
W merlin.pl chyba popełnili błąd przy cenie Ouran High School Host Club vol.1 (2DVD), 9 odcinków od AV za 53,5 zł gdzie 50zł za 4, a nawet 3 odcinki było typowe dla AV. Jeżeli ktoś czekał na premięrę tegu tytułu w Polsce to teraz ma dobrą okazję do zakupu ;)
http://merlin.pl/Ouran-High-School-Host-Club-vol-1-2DVD/browse/product/2,601569.html


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 29, 2008, 10:27:02 pm »
Takie ciekawe tematy mnie ominęły
Taka cena dokształcania się i odcięcia się od neta o.O
I na animce się nie ma czasu ani na dokończenie artów :<
Dowiedziałam się wczoraj że za dwa tygodnie oddanie wszystkich projektów, bo robią sesję wcześniej bo jest wystawa hahaha XD

Dostałam niemieckie wydanie Albumu Victorii Francés - Favole 1. Tränen aus Stein <3 Ale nie mam śmiałości go przyjąć bo przyjaciółka powiedziała, że ona się już nim nacieszyła to teraz moja kolej. Problem w tym że ja się artbookami i albumami tego typu nie mogę nacieszyć do końca bo zawsze mi mało XD

A jutro podejście drugie do prawka o zabójczej godzinie - 7.00
Nie przejmuje się bo i tak nie zdam jak norma w wa-wie jest 3-4 podejścia więc jeszcze mi trochę zostało XD
Ale nie, nie zamierzam go zdawać 3 lata jak mój kolega, który niedawno zapisał się na kolejny termin.

W sobotę idę na BRILLIANT?! PARTY na którym obowiązują błyszczące wdzianka oO
Nie powiem abym szła tam dla przyjemności. Robię to dla przyjaciółki. Ona w końcu wytrzymuje moje towarzystwo więc to i tak wiele

Idę w końcu spać bo jutro nie wstanę. Buziaczki :*

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 29, 2008, 10:44:10 pm »
Silent Angel: prawko najlepiej zdawać jak najwcześniej, przy późniejszych godzinach robi się nerwowo kiedy np o 14:40 czekasz na egzamin ustalony na 12:30.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 29, 2008, 10:53:05 pm »
ja swój egzamin miałem na 19 30, ale wylosowali mnie jako ostatniego, co w sumie pomogło, bo o zacząłem o 21:45, pojeździłem równo 40min, i pogratulowano mi pozytywnego wyniku :)
Minąłem 6 innych samochodów, ba, nawet jeden na skrzyżowaniu, ale i tak zrobiłem jeden błąd: przejechałem kolo autobusu 50tką, czyli nie zachowałem ostrożności niby, tralalala. I tak swoją drogą, z jak widze kogoś na warszawszych numerach, to nawet jak jade na świetle zielonym, to uważam i mam noge w gotowości, bo wy jacyś powaleni jesteście, wszędzie myslą, ze mają pierwszeństwo... Raz mi tak wymusił pan z wawy, to az miło mnie na inny pas podczas hamowania zniosło...
Pogrzało.

Shino

  • Gość
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 29, 2008, 11:10:43 pm »
A jutro podejście drugie do prawka o zabójczej godzinie - 7.00
Nie przejmuje się bo i tak nie zdam jak norma w wa-wie jest 3-4 podejścia
plotki... i uzalanie sie tych, ktorzy nie zdali za 1 razem

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 30, 2008, 07:32:58 am »
Heh żeby zdać trzeba olać... za 1szym podejściem szło mi wyśmienicie... póki sie nie okazało iż świateł nie włączyłem cholera tak to jest kiedy człowiek się uczy jak jescze nie ma wymogu "światłą non stop" a potem mu w trakcie kursu to wprowadzaja...) za 2gim byłem wkurzony po za tym klijentka z którą miałem ciągle na wszystkich krzyczała xD. A za 3cim już lałem na wszystko od góry do dołu bo miałem dość i jakoś tak od niechcenia zdałem...

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 30, 2008, 08:29:08 am »
Dostałam niemieckie wydanie Albumu Victorii Francés - Favole 1. Tränen aus Stein <3
M... mua! xD Zajrzysz w najbliższym czasie na jakiś konwent? Pozwolisz się też nacieszyć? ;)
A za egzamin i tak trzymam kciuki :]

Idę sobie Ourana zamówić 8)
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 30, 2008, 08:05:06 pm »
Zdałam ;P

Silent Angel: prawko najlepiej zdawać jak najwcześniej, przy późniejszych godzinach robi się nerwowo kiedy np o 14:40 czekasz na egzamin ustalony na 12:30.
No ja starałam się brać wszystko na rano (zarówno za pierwszym jak i drugim razem, bo później to bym już sama po ścianach chodziła :P)

I tak swoją drogą, z jak widze kogoś na warszawszych numerach, to nawet jak jade na świetle zielonym, to uważam i mam noge w gotowości, bo wy jacyś powaleni jesteście, wszędzie myslą, ze mają pierwszeństwo..
XD
No u nas to się wszędzie próbują ludzie wpychać ;/ Pewnie przez korki stąd taki nawyk, ale to i tak nie jest usprawiedliwienie. Moim zdaniem i tak najgorsi kierowcy są  z Otwocka :P

plotki... i uzalanie sie tych, ktorzy nie zdali za 1 razem
Shino ma duuuużo racji. Ja nie zdałam za pierwszym razem na swoje życzenie, to trzeba przyznać. Za mało godzin sobie wyjeździłam. Ale za drugim podejściem myślałam że obleję bo trochę małych pomyłek mi się zdarzyło, ale widać facet uznał że nie stwarzam zagrożenia na drodze więc od bidy mnie przepuści XD Trzeba się naprawdę postarać moim zdaniem aby nie zdać.

Heh żeby zdać trzeba olać...
Też święte słowa ;D Po części pewnie dlatego zdałam ;p

M... mua! xD Zajrzysz w najbliższym czasie na jakiś konwent? Pozwolisz się też nacieszyć? ;)
Bendem na Doji i Animatsuri. Ale Wam na Warszawskie konwenty z tego co widzę się nie spieszy więc pewnie na Doji się spotkamy i się pochwalę ;D