trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14  (Przeczytany 190802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 10, 2008, 04:14:42 pm »
To kup se porządną nokię z symbianem i bedziesz zadowolony :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 10, 2008, 04:31:25 pm »
A po co mi ten symbiant? Do dzwonienia/sms'ów/tapetki jest raczej zbędny.

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:36:42 pm »
Porównywanie symbiana do iPhone OS ? Dobry żart.
Zakładam że wszyscy 'krytycy' dogłębnie iPhone'a przetestowali i wiedzą o czym mówią ?
Podziękujemy w takim razie.

Generalnie rzecz biorąc stary iPhone trochę ssie, ale z takimi poprawkami i dodanymi rzeczami których wcześniej brakowało ma bardzo sporą szansę stać się naprawdę dobrą zabawką. Ja osobiście chcę coś jabłkowego do słuchania i bardzo nie lubię nosić ze sobą telefonu, a z iPhone'em nie ma takiej potrzeby. Myślę że bardzo przyda się ten ogrom aplikacji, ponadto touch screen- chyba oczywistym jest jak bardzo jest to wygodne, zwłaszcza przy wspomnianym chyba przez Wilka przeglądaniem stron- hmm, ile telefonów - nie palmtopów/jakichś hybryd -  ma touch screen ? Niezłym bajerem jest też iTunes Store- ściąganie podcastów bezpośrednio na iPhone'a ? Dla mnie bomba. Muzycznie chyba nie będziemy porównywać, bo wiemy jak to jest z życiem baterii i jakością dźwięku u reszty- wyjdzie wręcz żałośnie. Także nie wahaj się Wilku, nie ma za bardzo po co.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:51:23 pm »
Raz w życiu mogę zaszaleć i kupić coś drogiego bo-mam-taką-ochotę :) Niestety, z tego co słyszałem, to w Polsce będzie dopiero pod koniec roku >_>

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:55:10 pm »
Ja bym trochę się bała z czymś takim wychodzić w nocy oO
Zwłaszcza po imprezie jak tyle nie wiadomych elementów się w tych godzinach szwęda :P

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:59:22 pm »
Jakoś dzięku a apple, dobre XD

Offline Bere

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:06:55 pm »
Pff, i tak jest tego od cholery, a jak Era i Orange wypuszczą swoje pod koniec roku to będzie jeszcze więcej. Nie wiem w czym w taki big deal, nie widzę też tej drożyzny, jest tym tańszy jeśli zaznaczyć że pierwszy kosztował praktycznie dwa razy więcej.

Bere zrobił sobie papu i idzie skończyć Bamboo Blade'a.

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:52:49 pm »
Hmm, dzisiaj tak w ogole byłem sobie roznosić ulotki, 3grosze od jednej płacą. Wydaje sie mało, ale po 4godzinach i 30 minutach 1757 mieszkań, a raczej skrzynek pocztowych zaliczyłem, co da mi 52zł :D
Kto by pomyślał, ze za tak łatwą pracę, mozna ciagnąć 10zł/h :o

I tak mało dość dzisiaj sie mi udało, bo kolega roznosząc dzisaj na perfidnym blokowisku znanym także jako rubinkowo wyciągnął 2300 w niecałe 4h 0_o

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:12:38 pm »
iPhone? Kumpel ma - szkoda, że na reklamach nie pokazują tego, że po 20 sekundach użytkowania wyświetlacz cały jest uje***ny odciskami palców ;x Do tego crapu trzeba podchodzić z jednorazowymi rękawiczkami/welurową szmatką, co to by się przypadkiem ekranik nie zabrudził, ach jej.

 Wilku, z ciekawości, gdzie Ty pracujesz?  :eek: Jakiś czas temu kupiłeś sobie niezły tablet, ostatnio porządna wiatrówka, teraz masz chętkę na ajfołna, na' bed after ol :U
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hamtaro666

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:16:08 pm »
Bere zrobił sobie papu

A co upichciłeś? :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:18:59 pm »
Jestem księgowym w dużej firmie :) Nie zarabiam kroci, ale nie mam też dużych wydatków, więc ten tysiąc mogę sobie miesięcznie wydać na co chcę (zbieram obecnie na nowego kompa). No i ta moja wygrana w lotka (choć większość na remont poszło - głupie 10m2 płytek chodnikowych to 700zł >_>)

A co do iPhona to właśnie zastanawiałem się jak to reaguje na kontakt z łapkami użytkownika - nieciekawie jak widzę. Cóż, szmatka powinna być dołączana w komplecie, względnie jakiś cwany futerał.

Offline Krova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:34:37 pm »
Szukałem zdjęcia tego iphone'a kumpla, no ale nie znalazłem, za to dowiedziałem się, że zatłuszczanie ekranika to problem jak najbardziej do obejścia ;) BTW typ zrobił niezły biznes - kupił przez rodzinę stanach 15 sztuk tuż po premierze, jedną zatrzymał a resztę sprzedał z ponad 100% przebiciem ;x Było go stać na CAŁY ŚWIAT.


 Jutro wystawienie ostatecznych ocen - mam do napisania pracę, odpowiadam z 2 przedmiotów :S Najśmieszniejsze jest to, że totalnie mnie to nie obchodzi, nie chce mi się uczyć =D Życie jest zbyt piękne na takie pierdoły!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline @

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:38:07 pm »
Ja mam nokie z fortepianowym lakierkiem, super zbiera wszyskie syfy, co chwila trza czyscic chociaz o koszulkę, bo shitnie to wygląda dość, iphone ma podobny problem. Ale jak czysty jest to piekny jak wszysto z takim lakierkiem :)
Krowa, na foli tez zostają ślady :)

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:44:29 pm »
Cytuj
Jutro wystawienie ostatecznych ocen - mam do napisania pracę, odpowiadam z 2 przedmiotów :S Najśmieszniejsze jest to, że totalnie mnie to nie obchodzi, nie chce mi się uczyć =D Życie jest zbyt piękne na takie pierdoły!
To zupełnie, jak Twój awatar.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol.14
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 10, 2008, 09:00:43 pm »
Cytuj
Jutro wystawienie ostatecznych ocen - mam do napisania pracę, odpowiadam z 2 przedmiotów :S Najśmieszniejsze jest to, że totalnie mnie to nie obchodzi, nie chce mi się uczyć =D Życie jest zbyt piękne na takie pierdoły!
To zupełnie, jak Twój awatar.
Konata zarywała nocke przed egzaminem żeby się nauczyć ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"