Autor Wątek: Szukam Anime Jakie??  (Przeczytany 2297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gumis007

Szukam Anime Jakie??
« dnia: Maj 21, 2008, 02:55:33 am »
Mam Pytanko szukam nowego anime. Oglądałem/oglądam  Bleach, Fate/Stay Night, Naruto, DB wszystkie czesci, i teraz nie mam co oglądać i szukam nowych tytułów o podobnych zarysach fabuły, magia, fantasy, walki. Bohater na poczatku jest nikim i nagle sie dowiaduje ze jednak ma coś w sobie. Znacie może tego typu tytuły??

Offline Hamtaro666

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2008, 05:16:02 am »
Polecam serię "Hamtaro" - nie zawiedziesz się :)

Offline Hollow

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2008, 08:29:09 am »
Jak szukasz anime w rodzaju bleacha i Naruto to polecam One Piece.

Offline Konował

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2008, 08:42:06 am »
Soul Eater, genialna seria (narazie 7 odcinków wyszło z 52, co tydzień nowy)
Są walki, bohaterowie to uczniowie szkoły Śmierci walczący w parach z których jeden jest mistrzem a drugi zmienia sie w jego broń. Dodatkowo wszystko posiada świetną oprawę graficzną.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2008, 08:57:17 am »
Tylko nie ma tu motywu z byciem nikim na początku i nienaturalnym przeskokiem w umiejętnościach "bo-coś-tam", nie ma żadnych bzdur z demonami/duszami zaklętymi w bohaterach dzięki którym maja oni dostęp do czegoś ekstra itp itd. Bohaterowie maja swoje możliwości i po prostu uczą się z nich korzystać. Pod względem wyważenia postaci (nauczyciele są potężniejsi od uczniów, a Shinigami deklasuje wszystkich totalnie), wytłumaczenia dlaczego ktoś potrafi to, a nie może tamtego, i naturalności rozwoju, seria stoi na wysokim poziomie (manga ma już prawie 40 odcinków odpowiadających odcinkom anime więc można to spokojnie ocenić).

Offline maszkov

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2008, 11:53:47 am »
Soul Eater, genialna seria (narazie 7 odcinków wyszło z 52, co tydzień nowy)
Są walki, bohaterowie to uczniowie szkoły Śmierci walczący w parach z których jeden jest mistrzem a drugi zmienia sie w jego broń. Dodatkowo wszystko posiada świetną oprawę graficzną.

to prawda.....Soul Eater jest gitarowe tez polecam...




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2008, 11:58:19 am »
Tak. Soul Eater też polecam. Nawet już robią grę na Wii

Offline maszkov

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2008, 12:10:03 pm »
eee.....to spoko pewnie bedzie super.....a wiesz moze czy to bedzier bijatyka czy cos innego???




I na ch*j się gapisz...

Offline Hollow

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2008, 12:15:56 pm »
Action-adventure. Czyli pewnie chodzisz i kroisz co popadnie. D.Gray nam też polecam.

Offline Frey Ikari

Odp: Szukam Anime Jakie??
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2008, 06:19:18 pm »
No dobra szukam anime z kategori fantasy albo action albo cos w tym stylu, może byc jakiśromans byle wiecie było trochę tego moe.
Na razie może zajme się Shaną, albo Death Note bo mam ładne obrazki z tego myślałem nad Gunslinger girl drugim sezonem ale ta nowa kreska nie przemawia do mnie zbytnio... :neutral: