Autor Wątek: Tytus, Romek i A'tomek  (Przeczytany 118221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Tytus, Romek i A'tomek
« Odpowiedź #360 dnia: Styczeń 31, 2019, 07:14:45 am »

Wolę jednak tych sympatycznych na górze zamiast tych wrogich spojrzeń z dołu. :sad:

Offline Arek76

« Odpowiedź #361 dnia: Wrzesień 21, 2019, 10:09:58 am »
Tytus geologiem... pierwszy komiks, który przeczytałem... Miałem wtedy chyba 9-10 lat...

Offline grzegorz.cholewa

« Odpowiedź #362 dnia: Grudzień 05, 2020, 08:21:36 pm »
Jakie księgi warto w ogóle pochwalić z tych po 20? Są jakieś w ogóle? Owszem, 22 wyróżnia się in plus na tle tej mizerii, 28 z internetem i 30. Reszta do piachu.

Najgorsze: 21 - co to za pomysł z mrówkami w ogóle?31- kompletne dno.25 i 26 - troszkę lepsze od tych dwóch powyżej. Ale bez klimatu starych epizodów i ogólnie pomysł był niepotrzebny do niczego. Po co Tytusowi żona? Romek i Atomek ich nie mają.
epizody 23, 24, 27 i 29 są tak bardzo nijakie. 23 przypomina 22 tylko nieco gorszy, 24 przypomina 4 tylko tam zabawa w wojnę miała swój urok, tu mamy gonienie za aktualnymi trendami. Nijak nie wpisuje się to w klimaty Tytusa. 27 jest trochę jak epizod 18 tylko pod każdym względem gorszy, a 29 to na pewno najsłabszy Tytus z epizodem ze średniowieczem.

Offline kaczogród

« Odpowiedź #363 dnia: Styczeń 22, 2021, 06:55:18 pm »
Wczoraj (21.01.2021r.) zmarł Henryk Jerzy Chmielewski (Papcio Chmiel).
tertium non datur

Offline michall

« Odpowiedź #364 dnia: Styczeń 24, 2021, 08:16:45 pm »
witam wszystkich fanów komiksów  :)  proszę o pomoc lub jakąkolwiek poradę w następującej sprawie---posiadam książeczkę-komiks Tytus, Romek i A’Tomek [/size]Księga IX na dzikim zachodzie.dziwne jest to że są wszystkie strony ale nie ma wydawcy oraz roku wydania, strony są raz kolorowe raz czarno białe i co najdziwniejsze strony są drukowane w poziomie czyli czytać można obracając komiks na bok [/color] :?: [/size]; poszukałem trochę w sieci i znalazłem trochę informacji że tak wydano pierwsze wydanie-- [/color][/size]Pierwsze wydanie komiksu zostało wydrukowane w formacie poziomym albumowym--[/color][/size]Następne wydania o ponad stutysięcznych nakładach drukowano już na bardziej wydajnych maszynach rotacyjnych. Spowodowało to zmianę formatu komiksu z poziomego na pionowy i konieczność przerysowania przez autora kadrów komiksu od nowa. proszę o pomoc w ustaleniu z którego wydania mogła by być moja księga ewentualnie z kim można to skonsultować.dzięki[/color]