Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Neon Genesis Evangelion

Rebuild of Evangelion

<< < (2/35) > >>

obik:

--- Cytat: Follow Me w Wrzesień 07, 2008, 02:58:55 pm ---No z tego co widze.To wreście jakaś godna kinówka.

--- Koniec cytatu ---
mi sie nie podoba puki co:/

Follow Me:
Ja mam przynajmniej nadzieje,ale z oficjalnym werdyktem poczekam,aż to wydania 4.0.Wczoraj zaczołem szukać Rebuilda 1.0,ściągłem już 2 party,ale to off-topic.Mam tylko nadzieje,że 4.0 to będzie naprawde godna część.

Zeromus:
Część pierwszą już widziałem,z końcowym werdyktem poczekamy do części czwartej w której autorzy zapowiedzieli zupełnie nowe zakończenie.Co do samej części pierwszej to nie mam żadnych specjalnych zastrzeżeń-różnice w stosunku do pierwowzoru są ale na tym polega przecież robienie wersji alternatywnej.
Jak znam świat japońscy radykalni fani nie zostawią na filmie suchej nitki-jak im się nie podoba że nie dokładnie tak samo jak w serialu  to mogli nie oglądać-nikt im nie kazał a autorzy od samego początku zapowiadali ze różnice będą więc mogli po prostu sobie odpuścić.         

Dino:
Na wczoraj była zapowiedziana premiera trailera drugiej części Rebuilda i oto jest. Póki co słabiutka jakość i brak dźwięku ale na tą chwilę lepszy rydz niż nic ^^ Proszem

Sajuuk':
Holy cow, nawet przy tak fatalnej jakości widać, że będzie na czym oko oprzeć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej