trawa

Autor Wątek: Rebuild of Evangelion  (Przeczytany 105298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 27, 2009, 09:24:10 am »
Jak na razie za dużo niewiadomych.Nie wiadomo nawet jak się będzie nazywała ta nowa pilotka ani,choćby w przybliżeniu,kim będzie,nie wiadomo jakie anioły wystąpią  więc trudno mówić jak to wszystko wyjdzie.Zostaje czekanie. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 27, 2009, 09:42:26 am »
Jak się będzie nazywała akurat wiadomo - Makinami Mari Illustrious. Co do szczegółów to na stronie Evy jest tylko że są utajnione czy nieznane czy coś w tym stylu.

Offline Revan

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 27, 2009, 12:12:17 pm »
Cytuj
A teraz najlepsze...Unit 05 i jego pilotka, uh, o ile Pilotka przejdzie i jej suit pasuje do Unitu, o tyle sam Unit...mam nieodparte wrażenie, że to ma być pomoc techniczna dla EV...taki swoisty medyk polowy.
Lecz nawet, to...ta EVA, sam kurde nie wiem, takie skrzyżowanie kraba z lancą rycerza z czułkami od żuczka na bindersach.
Ni jak to kurde nie pasuje do koncepcji EVY.
Pomoc techniczna? Z wielkim wiertłem i packami?

Cytuj
A wracając do pilotki 05..na tych artach wygląda jakby miała być dumna i pewna siebie, taka zadufana w sobie, hura bura szef podwóra, a przecież to Asuka była pewna siebie i zawsze się wywyższała. Nie jak mi teraz z Asuki zrobią drugą Rei to walę ten serial.
No nie jeszcze tego by brakowało. Jedna dumna pilotka na serie wystarczy.

Cytuj
A apropo żywości to otóż drugi trailer do 2.0. Jakość wprawdzie uber lejm ale lepszej chyba na tą chwilę nie znajdziemy. Z tego co pamiętam nigdzie na oficjalnej stronie Evy nie było o nim wzmianek (chyba) więc pewnie dopiero pojawi się w dobrej jakości do wglądu dla internautów. Może...

KLIKNIJ MNIE ^^
Wiele powiedzieć nie można, ale:
-mamy chyba coś w stylu pewnej lalki (0:18)
-tuż potem jakieś kable
-(0:23) jakiś anioł. IMO to nowy Sahaquiel/Matariel
-walka Evy 01 i 03
-(0:26) coś z głową Sachiela. To chyba jednak nowy Matariel. Nie podoba mi się to.
-nieco scen z akcji Evy 02 i jej lotniczego osprzętu

Z starego trailera dalej nie idzie stwierdzić czy ta pseudo Eva ma normalne nogi bo za ciemno i kiepskie ujęcia. Poza tym mamy scenę z Asuka przed jakimś akwarium (z najnowszego trailera wychodzi, ze Rei i Shinji chyba też tam są). Shinjiego wstającego nocy i Asuke, która nie może spać (czyli możliwe, że będzie walka z Israfelem czy czymś podobnym).

Cytuj
nie wiadomo jakie anioły wystąpi
-Bardiel
-Zeruel
-coś Matarielo podobne
-Sahaquiel (z ewentualnymi zmianami kosmetycznymi)
-Gahiel lub coś co go zastąpi.
-jakiś robal. Idealny przeciwnik dla Evy 05.

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 27, 2009, 05:35:04 pm »
Pomoc techniczna? Z wielkim wiertłem i packami?
Jakimi packami, ja tam widzę manipulatory, dwa mniejsze na bindersach i jeden większy na lewej ręce. Po za tym, na co EVie packi, żeby w NERVIe karaluchy ganiać? Bo na anioła to ta mają lepsze zabawki od packi, zatem jak by nie patrzeć to jakieś manipulatory, ale do czego to nie wiem.
Zaś to "wiertło" bardziej mi przypomina lance, możliwe że to broń, która strzela, którą się wbija w przeciwnika, albo to gigantyczny parasol wytwarzający AAT, albo cokolwiek innego...trzeba czekać i miec nadzieję że za bardzo tego nie udziwnili.

-Bardiel
-Zeruel
-coś Matarielo podobne
-Sahaquiel (z ewentualnymi zmianami kosmetycznymi)
-Gahiel lub coś co go zastąpi.
-jakiś robal. Idealny przeciwnik dla Evy 05.
Skąd te dane?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Revan

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 27, 2009, 06:46:42 pm »
Cytuj
Jakimi packami, ja tam widzę manipulatory, dwa mniejsze na bindersach i jeden większy na lewej ręce. Po za tym, na co EVie packi, żeby w NERVIe karaluchy ganiać? Bo na anioła to ta mają lepsze zabawki od packi, zatem jak by nie patrzeć to jakieś manipulatory, ale do czego to nie wiem.
Nie wygląda to jak to co ma w lewej ręce. Wygląd IMO właśnie jak packi czy coś w ten deseń.

Cytuj
Zaś to "wiertło" bardziej mi przypomina lance, możliwe że to broń, która strzela
Nie wygląd na coś do strzelania.

Cytuj
Skąd te dane?
Obserwacja trailerów i własne dedukcje.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 27, 2009, 07:00:37 pm »
LINK WTF. Kto wpadł...
Mnie to dalej przypomina rycerza z kopią na koniu. :P
I jakoś nie mogę się pozbyć tego skojarzenia...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 27, 2009, 07:29:06 pm »
Może ludzie z NERVu odkryli, że kawaleria bije piechotę?
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Frey Ikari

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 27, 2009, 08:39:19 pm »
Cytuj
LINK Strój pilotki EVY 05 (?). Nie podoba mi się. Po cholerę te "bransolety" na ręka. Czemu ma niekompletny plugsuit. NERV'u nie było stać czy co?
To ma być dobra wiadomośc??!!! :shock: :evil: Och, My Goddes dajcie mi Manę z Girfriend of stell!!! :idea:

A ta nowa Eva to co to k**wa ma być jebany transformers?! Bedzie się zmieniać w platformę wiertniczą?!

Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 27, 2009, 09:07:10 pm »
Nie wygląda to jak to co ma w lewej ręce. Wygląd IMO właśnie jak packi czy coś w ten deseń.
Jak dla mnie to właśnie ta lewa ręka przypomina najbardziej manipulator, wiem co mówię kończyłem techników mechatroniczne.

Nie wygląd na coś do strzelania.
Ramiel też nie wyglądał na coś co by strzelało ;-) wiem czepaiam się, ale na razie można zakładać wszystko.

Może ludzie z NERVu odkryli, że kawaleria bije piechotę?
Brakuje mu jeszcze tarczy i pawich piór na hełmie.  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 27, 2009, 09:19:46 pm »
Brakuje mu jeszcze tarczy i pawich piór na hełmie.  :lol:
Spokojnie, Eva-02 miała w osprzętowaniu skafander do nurkowania z magmie więc ta nowa pewnie ma gdzieś tarczę i pióra ^^

Offline Revan

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 28, 2009, 09:30:21 am »
Cytuj
To ma być dobra wiadomośc??!!!
To jeszcze nie jest takie złe, więc dałem do dobrych.

Cytuj
Jak dla mnie to właśnie ta lewa ręka przypomina najbardziej manipulator, wiem co mówię kończyłem techników mechatroniczne.
Lewa ręka owszem, ale to na bindersach to coś innego.

Cytuj
Spokojnie, Eva-02 miała w osprzętowaniu skafander do nurkowania z magmie więc ta nowa pewnie ma gdzieś tarczę i pióra ^^
Taa zróbmy z tego husarie ^^


Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 28, 2009, 03:03:08 pm »
Lewa ręka owszem, ale to na bindersach to coś innego.
Tośmy się zgadali, Ty o bindersach ja o lewej i w końcu wyszło że chodziło o nogę.  ;-)
Racja to na bindersach ciężko określić, zdjęcie za małe, ale trochę mi to przypomina łapki fuchikomy...a może to są antenki...może ta EVA jest sterowana na dżoja?  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Krova

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 06, 2009, 11:20:47 pm »
Widzieliście?



 :shock: Czyżby Gainax szykował niespodziankę i Rebuild miał być nie tylko remakiem ze zmianami w fabule?
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Dino

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 07, 2009, 02:29:39 pm »
Nie wiem na ile patrzę na to sucho a na ile widzę co chcę widzieć ale to naprawdę daje do myślenia. Jakaś GAINAXowa "Druga Próba" czy inny "Re-take"? Szczególnie zaciekawiły mnie te dwa obrazki z Księżycem maźniętym na krwisto.

Offline Zeromus

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 07, 2009, 02:58:34 pm »
Jak to zobaczyłem to też miałem skojarzenia z "Re-Take" ale w tym momencie nie można nic pewnego powiedzieć.Może po drugiej części.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything