Autor Wątek: Rebuild of Evangelion  (Przeczytany 105302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 19, 2009, 08:35:29 am »
Oglądając jeszcze raz 1.11 tak się zastanwiam - gdy Misato przed walką z Ramielem zabrała Shinjego do Central Dogma, to przez jaką organiczną warstwę ta winda przejeżdżała?

Offline Revan

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 21, 2009, 07:50:14 pm »
Cytat: Wilk Stepowy
Nigdzie nie powiedzieli, że gorszym. Powiedzieli jedynie, że ryzykownym. To Ty założyłeś, że gorszym, a jest masa innych możliwych powodów. Na podstawie tego jednego stwierdzenia uknułeś teorię o przyporządkowaniu Eve do pilotów pomijając dużo bardziej prawdopodobny powód słów Gendo - gratulacje.
To mogłeś mnie przy okazji oświecić co do powodu tych słów:
1. Na pewno nie chodzi o to, że Rei jest ważna dla jego planów bo to bez sensu. Czemu? Ano bo to Rei i można zastąpić kolejną. A jeśli jakimś cudem nie można to Gendo to skończony kretyn, że wybrał ją na pilota i naraża na śmierć.
2.Może obawiali się tego, że Eva 01 wpadnie w berserk i cały plan walki z Ramielem szlag trafi. Tylko jeśli coś takiego może się przytrafić Rei to równie dobrze innym pilotom gdy wsadzimy ich do innych jednostek.
3. Nie mam pojęcia o co mogło jeszcze biegać.
W każdym bądź razie jakiś czynnik decydujący o tym, że dana osoba będzie pilotem danej jednostki istnieje. Czyli nagle zorientowali się, że Mari pod tym względem jest lepsza (korespondencyjnie bez żadnego kontaktu na linii Mari-Eva 02) albo Asuka nagle się tu pogorszyła. Przekonywujące jak nie wiem co.

Cytuj
Poza tym psioczycie na wygląd tego czteronożnego unitu, a zapominacie o najważniejszym. Eva to klon więc jakim cudem ma 4 nogi, skarłowaciałe rączki i świdry? Nad tym lepiej się zastanówcie, a nie tylko piszczycie, że brzydka.
Nic trudnego.
1. Amerykańska baza NERV'u spartoliła sprawę i nogi się nie wykształciły w ogóle albo praktycznie wcale i dlatego dali jej sztuczne 4 (dwóch pewnie nie mogli bo obecna technologia nie pozwala na to by takie bydle ze sztucznymi nogami jak Eva dała rade ustać) zaś ręce mniej więcej do połowy, więc dodali tam resztę znanego nam ustrojstwa.
2. Eva nie rozwija się jak płód (czyli mniej więcej mamy to co w serii TV) i po prostu brakło im czasu, a Evy potrzebowali natychmiast, więc zrobili prowizorkę (co potwierdza napis na hełmie Mari). Co i tak jest dziwne bo na Księżycu przecież zbudowali Eve 06, więc z racji odległości i warunków powinno im zająć znacznie więcej czasu.

Spoiler: pokaż
Cytat: Krova
Ale to wszystko pikuś, ponieważ film KOŃCZY SIĘ TRZECIM IMPAKTEM
Skończyłoby się gdyby nie Kaworu.


Spoiler: pokaż
Cytat: Frey Ikari
OMG zabili Asukę i to tak na amen z tego co widziałem
rozwiązania:
Shinji + Rei(nadal mało prawdopodobne :doubt: )
Shinji+ Mari(kto wie...)
Shinji+Asuka(jesli po impakcie się odrodzi to moze nawet)
Akurat to pierwsze to prawie pewnik. Też nie jestem zadowolony z nowej Asuki, ale o tym później


Cytat: Wilk Stepowy
Oglądając jeszcze raz 1.11 tak się zastanwiam - gdy Misato przed walką z Ramielem zabrała Shinjego do Central Dogma, to przez jaką organiczną warstwę ta winda przejeżdżała?
Może GeoFrontu albo czegoś na wzór komory w której była Lilith.

Do, a teraz moje odczucia na temat drugiej kinówki (spoilery dotyczące prawie całej fabuły, więc nie czytać jak nie chcecie):
Spoiler: pokaż
-te packi na bindersach pseudo Evy to coś w stylu chwytaków, które prowadzą ją wzdłuż jakiś szynach. Nie rozumiem po co to. Jakby sam nie mogła kierować Evą.
-Anioł z którym walczy Mari to nr. 3. Szkoda. Liczyłem, że przesuniecie numerów ma jakieś większe znaczenie i pod trójka mamy Kaworu/ludzi. Walka nawet ciekawa. Ogólnie odnoszę wrażenie, że Mari traktuje to wszystko jak zabawę, gdzie sobie może pozabijać anioły. Jakim cudem ktoś taki został pilotem?
-Kaji przynosi zamiast embrionu jakąś strzykawkę. Ciekawe.
-Nowy Matariel jest zarąbisty.
-drift Misato na plus
-wyposażenie powietrzne Evy 02. Hmm... to trochę naciągane by takie skrzydła wystarczy, ale niech im będzie. Walka fajna. Na plus idzie kusza i szpikulec z pięty Evy.
-pierwsze wrażenie jakie daje Asuka? Nic nowego. Podcięcie Shinjiego na plus.
-powtórka ze spotkania z wiadomym pingwinem. Podoba mi się cenzura w postaci słomki do picia w puszcze piwa. A potem scena żywcem wyjęta z Girlfriend of Stell tylko Shinji miał trochę więcej czasu na frontu Asuki, a Asuka z nie znanego powodu miała bardzo wolną reakcje
-Asuka chyba lubi lalki ciekawe co z tego wyniknie.
-scena w której lud idzie do pracy, a obok wysuwają się budynki była fajna
-wycieczka by podziwiać rybki. Nie rozumiem po co była ta całą zabawa z odkażaniem naszych bohaterów, ale było fajnie. Fajna była też oczyszczalnia wody (chodzi oczywiście o budowę i rozmieszczenie zbiorników).
-Pen Pen zdobywa poparcie tutejszych pingwinów xD
-Asuka nie rzuca się na Kajiego.
-Second Impact. Na plus scena z Włóczniami i z Misato. Reszta IMO lepiej wypadła w serii TV.
-Gendo na Księżycu. Czemu mam głupie wrażenie, że to jest nieprawdopodobne by po czymś takim jak SI ludzie dalej mieli czas na podróże w kosmos. Baa zakładali bazę na Księżycu. No nic. Na plus idzie tekst Kawaru oraz Eva, która jest chyba robiona poprzez bezpośrednie pobranie materiału z Adama czy co tam leżało obok Kaworu (opcja, że ubrali to w zbroje raczej odpada bo sylwetka nie pasuje). Wygląd nowej Evy jest obiecujący. Przypomina 01.
-walka z Sahaquielem. Nie rozumiem czemu Asuka tak długo startowała. Ogólnie sprint wszystkich jednostek był fajny, ale moment w którym Shinji przyspiesza IMO mogli dać ten efekt rozmazującej się sylwetki Evy z serii TV (i ten dźwięk), a resztę (czyli "barierę" powietrza przed Evą i efekty tego sprintu) zostawić tak jak jest. Kompletnie nie przemawia do mnie pomysł z bieżnią dla Evy 01. Mam uwierzyć, że to tam było wcześniej i akurat tak ładnie się złożyło, że będzie z tego użytek bo trzeba skręcić (skakanie po budynkach to co innego)? To jest idiotyczne. Dobry jest też moment gdy Shinji wyhamowuje zwłaszcza gdy mamy sceny gdy zatrzymuje się wyraźnie pod aniołem (a nie w pobliżu jak w serii TV). Co do samego Anioła na plus idzie forma czarnej kuli, a potem to co się rozwija z tej tęczowej kuli. Ostatnia forma miażdży. Jest większy niż w serii TV i bardziej zarąbisty. Pomysł z sylwetką anioła siłująca się z Evą jest pro (chociaż ręce Evy już dawno powinny nie wytrzymać). Jeszce bardziej pro jest pomysł z ruchomym rdzeniem przez co Asuka nie jest w stanie go trafić i potrzebna jest asysta Rei. Śmierć anioła też jest fajna.
-Shinji ogólnie wydaje się być mniejszą ciamajdą niż w serii TV co jest plusem.
-Asuka po walce w swojej Evie ma emo mode. Nie rozumiem dlaczego. Bo Gendo chwali Shinjiego? Czy dlatego, że nie mogąc trafić rdzenia i potrzebna była asysta Rei?
-Asuka nie może spać i przychodzi do pokoju Shinjiegho. No dobra rozumiem, że chce pewnie pogadać, ale czemu się kładzie obok nie go? Trochę ciężko mi to pojąć zwłaszcza, że uważa go za zboczeńca. No nic poczekamy na suby. Co do rozmowy dobry moment gdy ruda wydała ostrzegawczy dźwięk gdy Shinji chciał do niej się zwracać pani Shikinami. Jeśli Asu była wcześniej zazdrosna o pochwale Shinjiego ze strony Gendo to tutaj raczej zmieniła zdanie.
-Mari ląduje na dachu. Czy tylko mnie się zdaje, że miał podejrzanie za dużą prędkość. Poza tym w ogóle co to za pomysł by rzucać ją ze spadochronem? No i ma kiepski wzrok. Czyli mamy osobę co traktuje to wszystko jak zabawę i ma kiepski wzrok (na klej tych okularów nie weźmie by w walce nie spadły). Znowu nie mam pojęcia jakim cudem ona jest pilotem.
-Shinji daje Rei bento (ta dziękuje, a potem w jej domu wiadoma scena) na plus, a Asuka jest chyba zazdrosna
-Rei je obiad z Gendo i o czymś gada. IMO o Shinjim i bento bo potem widzimy ja w domu gotującą.
-Asuka znowu zazdrosna. Na prawdę nie widzę póki co cienia powodu dla takiego zachowania
-Asuka by nie być gorsza postanawia coś ugotować, ale chyba jej nie idzie.
-arbuzy Kajiego na plus. Tym razem Shinji nawet mu pomaga. Yaoi hint przy automatach wyjątkowo u mnie na plus.
-sala konferencyjna SEELE. IMO to powinien być chyba blue screen, a nie green screen.
-ruda jest wyraźnie zaskoczona, że zostaje zdjęta z pozycji pilota Evy 02 (też bym był na jej miejscu) Wspomniane jest coś o back up'ie czyli pewnie chodzi o Mari tylko czemu ci durnie wsadzają Unit 02 do czegoś co w najlepszym wypadku można traktować jako "lodówkę" (czyli status taki sam jak Eva 01 po walce z Zeruelem). To nie ma sensu. Po diabła przysyłają zastępstwo (o którym też nie mają zielonego pojęcia czy się sprawdzi) skoro Eva ląduje w lodówce?
-gadka w w windzie. No to teraz jestem skołowany. Z tego co zrozumiałem mamy teksty Rei o otwarciu się Asuki na Eve czyli musiało jej spadną synchro czy co tam odpowiada za to, że nadaje się na pilotkę. Tylko nie widzę żadnej przyczyny dla czegoś takiego. Bo chyba nie mowa o tym, że nie mogła trafić rdzenia Sahaquiela czy o pochwałach pod adresem Shinjiego bo to jest śmieszne. Nawet manga w tym momencie prezentuje się lepiej. Jakby mało było postanawiają wsadzić Asukę do Evy 03. Po co? No chyba nie liczą, że to jej pomoże skoro nie może pilotować jednostki oryginalnie jej przydzielonej. Bo mają na stanie nową jednostkę? Do tego równie dobrze może nadać się Mari, która własnej jednostki jeszcze nie ma. Poza tym Asuka chyba zarzuca Rei bycie lalką. No cóż IMO lepiej by to wypadło gdyby nienawidziła lalek. Na plus idzie tu za to fakt, że Rei nie dała się spoliczkować. A potem mamy chyba jakaś gadkę o Shinjim i Asu chyba udziela Rei jakiejś rady bo potem gdy jedzie na miejsce testu dzwoni do kogoś i po dłuższym czasie mamy "Dziękuje" ze strony Rei.
-siostra Toujiego została dobrze narysowana
-Asuka pyta się Misato o wiadomy element nowego plugsuitu.
-scena w której Asuka zauważa działanie Bardiela jest fajna choć krótka.
-brak mi trochę tego ciężkiego stąpania Bardiela. Nie rozumiem też czemu do niego strzelają.
-no dobra czemu Shinji jest sam? Gdzie jest Eva 00? Nie wiadomo. Gdzie jest Eva 02? Ano w lodówce bo jacyś kretyni ją tam umieścili mimo, że Mari jest już w Tokio (no chyba, że cudownym zbiegiem okoliczności o tym nie widzą co jest absurdalne).
-wyskok Bardiela jest fajny
-ta walka mnie dość mocno zawiodła. Po pierwsze scena, której Shinji stawia opór duszącej go Evie. Już liczyłem, że przynajmniej gość pokaże, że chce pomóc Asuce, ale w końcu polegnie na placu boju (nie liczyłem na to, że mu się uda bo dummy musi być uruchomiony, a to byłby dobry powód. No i nie przeliczyłem się. Dodatkowa para rąk u Bardiela załatwiła sprawę). Ale nie. Bardiel go przyszpilił i tyle z jego prób pomocy (żeby chociaż wyraził chęć jej udzielenia). Wygląda no to, że mamy powtórkę z jego zachowania z serii TV. No trudno. Szkoda bo IMO lepiej by się to komponowało z tym co będzie przy Zeruelu. Drugi fakt to sam dummy plug. Nie czepiam się wyglądu chociaż ten wysuwany ekran nie wiem po co dali. Liczyłem, że poprawią błąd z serii czyli czemu nikt tego nie zatrzymał skoro widać, że system działa, a przeciwnik jest pokonany. Przecież wystarczyłoby wydać rozkaz zatrzymania systemu, a jeśli Eva musi już koniecznie zgnieść ten entry plug to niech to zwalą na to, że system nie odpowiada (bo w końcu nie jest jeszcze skończony). Rzeź w wykonaniu Evy wypadła dobrze zwłaszcza motyw z rozszarpywaniem przeciwnika zębami. Problem jest przy końcówkę gdzie entry plug kończy w paszczy Evy. Jakoś sobie nie wyobrażam tego by Asuka mogła to przeżyć, a na pewno by wyszła z tego i mogła dalej pilotować. Ale przeżyła i pewnie będzie mogła pilotować
-Shinji mający focha i tupiący w piramidę idzie na plus.
-pojawia się Zeruel i wreszcie jakiś geniusz postawia wyciągnąć Unit 02 z lodówki. Pogratulować pomyślunku. W ten sposób posyłamy do boju Mari, która nigdy nie pilotował normalnej Evy. Co do Mari ten plug suit ma fajny desain (dzięki czemu ten róż tak nie koli) tylko nie rozumiem czemu pozwala na znaczny ruch w wiadomej okolicy (btw dziewczyna ma czym oddychać)
-Eva 00 nie bierze udziału w akcji bo ma uszkodzona rękę. Z diagramu wynika, że została odcięta. Pytam kiedy? Chyba nie podczas walki z Sahaquielem. W jakiejś walce off screen? Sensu to nie ma.
-Kaworu przygotowuje się do wymarszu. All hail Kaworu.
-scena gdzie z Zeruela robią jeżozwierza jest super. Ciało anioła też wygląda lepiej, a to dopiero początek. Nie rozumiem tylko tego po co tyle strzelał skoro te strzały nie tworzyły mu drogi przez pancerz.
-pomysł z tarczą z serii pól AT jest genialny (co prawda dziwnie słabe są, ale pomysł jest fajny).
-"gwoździarka" użyta na Zeruelu jest fajna.
-Mari zostaje odepchnięta przez anioła. IMO trochę zbyt gładko wyszło jej zatrzymanie się po tylu koziołkach, ale to nie ma znaczenia. Co mnie razi to to, że w środku entry pluga nic specjalnego się nie dzieje. Zupełnie jakby w ogóle nie oberwała.
-berserk. Hmm... Mam wrażenie, że to jest jakiś tryb, który go przypomina i jest to coś czego numery 00 i 01 nie mają. 05 tez za pewne nie, a Mari na pewno nigdy go nie uruchamiała wcześniej ,ale co tam. Poszło jej gładko jakby nigdy nic. Co do samego trybu dalej nie rozumiem po co te pręty wystają. O ile za pewne są chronione polem to i tak nie widzę sensu by musiałby wystawać (oczywiście poza tym, że Eva wygląda fajnie).
-świecące się oczy. WTF? To nie Gundam 00. No nic. Za wiele tu nie można o tym powiedzieć.
-na minus idzie czekanie Zeruela, a na plus jego wygląd.
-wyskok Evy 02 na berserku i przebicie się przez warstwy tarcz anioła było pro. Chociaż tutaj Mari powinna była się zaraz wycofać do tyłu i to powtórzyć zamiast rozwalać je mozolnie ręcznie wystawiając się na atak.
-oderwany bok Evy jest przekonywujący. Po tym Eva obrywa w łeb.
-szarża Rei z nie bombą a rakieta jest genialna. I do tego Eva 02 rozrywająca pole za pomocą szczęk (mniejsza o to, że ona nie powinna się praktycznie ruszać przy takich obrażeniach).
-Mari pokazująca Shinjiemu krajobraz GeoFrontu po wybuchu. Wreszcie widać zniszczenia.
-Zeruel... zjadający Eve 00. To jest szok. A potem zmiana jego kształtu.
-Eva 01, która siłuje się z zabezpieczeniami przy odrzucaniu dummy pluga jak najbardziej na plus (tak powinno być zawsze przy odrzuceniu pilota/dummy).
-Shinji znowu pokazuje, że jest rożni się nieco od swojej wersji z serii TV. Na plus idzie fakt, że podczas nawalania w rdzeń Zeruela wpakował mu buta w twarz by ten do niego nie strzelił.
-transformacja rąk Zeruela z ludzkich w taśmy była pro.
-Shinji wprowadza Eve w berserk. IMO naciągane, ale niech będzie. Znowu świecące się oczy.
-Zeruel dolatujący do Evy by wygarnął mu strzałą z bezpośredniej odległości jest pro.
-regeneracja ręki u Evy 01. IMO mogli dać coś w stylu tego co było przy walce z Sachielem tylko lepsze i na większa skale natomiast ta obrączka z pola AT i cios zostawić tak jak jest.
-potem lecą dwa strzały z Evy. Na plus.
-i zaczyna się najlepsza część tego filmu. Cały ten pomysł z Shinjim wyciągającym Rei z Zeruela jest genialny. To co się dzieje w środku jest naprawdę genialnie zmontowane i to trzeba zobaczyć (i do tego odpowiednia muzyka) Fajniej by to wyglądało gdyby wcześniej próbował pomóc Asuce bo tym razem by mu się udało  to czego wtedy nie mógł zrobić no i wyraźnie by było widać, że różni się od tego Shinjiego z wersji TV. Scena gdy Zeruel się rozpada (a raczej jego większą cześć) jest nieźle zrealizowana. Eva wchłania to co zostało z Anioła razem z jego S2 (bo inaczej z jakiej racji miałaby nastąpić pewna rzecz). Oczywiście wchłonął pewnie też Rei (czyli teraz gdy w miejscu scen z Rei, Misato i Asuką będzie tylko sama Rei). Nowy wygląd Evy jest pro. No i tekst Ritsuko, że zaczął się Third Impact.
-no i nastąpiłby gdyby nie Kaworu, który ratuje wszystkich przebijając Eve Włócznią. Taa Eva zlatująca z niebios. I ten wzrok. Gość ma wejście. Przy okazji jak się tak przyjrzeć sytuacji NERV'u to Eva 01 będzie nieczynna, stracili Eve 00. Unit 02 jest ciężko uszkodzony (IMO bardziej niż w serii TV). Pozostaje tylko Kawarou z swoja Evą. Co do sytuacji pilotów jak wyciągną Shinjiego i Rei z Evy, a Asuka wróci do zdrowia to okaże się, że mają trochę za mało jednostek na stanie. A z zapowiedzi trzeciej części wynika, że Asuka wróci do służby, wiec tym bardziej nie rozumiem po diabła pchali ją do Evy 03.
-muzyka była jak zwykle dobra. Mnie szczególnie wpadły w ucho trzy kawałki.
-jeszcze co do nowej Asuki. Odnoszę wrażenie, że twórcy chcą z niej zrobić miła osobę i jednocześnie dalej wredną co jak dla mnie na razie im średnio wychodzi.
Ogólnie film był dobry, a to co się dzieje od momentu berserku Evy 01 jest genialne. Nie musze pisać co jest IMO największym minusem.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 21, 2009, 08:03:43 pm »
Pomyśl czyja dusza jest w 01. Dzięki niej Shinji miał od ręki dobre synchro nawet bez kombinezonu. Podejrzewam, że z tego właśnie powodu Rei mogłaby mieć problemy z pilotowaniem konkretnie tego Unitu.

Offline Revan

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:36:59 am »
No w sumie ta sytuacja to jedyny dowód na to, że Yui jest w Evie 01. Bo poza tym nie ma żadnych. A i mamy przecież powiązania na linii Yui-Rei, wiec nie koniecznie musi ją odrzucić zwłaszcza, że przy Sachielu nie martwili się tak bardzo tym problemem, a jakieś testy odnośnie Rei jako pilota Shogoki zrobili. Nie wiem co z dummy plug bo póki co nie wygląda na to by system składał się z wtyczki z gołą babą (Rei) w środku. No chyba, że sygnał idzie radiowo.
Dalej nie widzę sensu umieszczania Asu w Unicie 03 skoro koniec końców w trzecim filmie i tak wraca do 02. No wytłumaczeniem IMO mogłaby być sytuacja, że nie znaleźli jeszcze pilota dla Evy 03, a trzeba dziada włączyć by sprawdzić czy działa poprawnie i Asuka najlepiej się do tego nadaje i potrzebna jest im tylko do tego jednego testu. Ale wtedy nie wkładaliby Evy 02 do lodówki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:56:17 am »
Testy robili gdy nie pojawił się jeszcze Shinji - jego pojawienie się i zostanie pilotem 01 mogło wiele zmienić. Oczywiście to moje gdybanie, ale imo to najbardziej prawdopodobny powód, na pewno bardziej niż założenie ad hock, że unity są przyporządkowywane do pilotów.

ps. przy Sachielu nie mieli wielkiego wyboru, bo unit Rei nie był sprawny. Zresztą nie wiemy jak szło dla Rei pilotowanie 01 - walka z Sachielem skończyła się dla niej fatalnie, choć sama Eva na uszkodzoną nie wyglądała.

Offline Ginko

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 20, 2009, 10:16:10 pm »
A ja palne takie pytanko bo nigdzie w necie nie mogę wyczytać(wujek google jednak nie morze mi pomóc), a mianowicie czym się różni wersja 1.01 od 1.11? Jest tylko poprawiona rozdzielczowo czy może ma większą ilość dodatkowych scen?
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Hunter Killer

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 21, 2009, 05:53:09 pm »
Ponoć to wersja reżyserska, z kilkoma dodatkowymi ujeciami, czy poprawkami, ale to tylko plotka, wiec na 100% nie potwierdzę.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ryba

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 24, 2009, 09:02:13 pm »
Evangerion Shin Gekijōban: Q  ma zostać wydany na lato przyszłego roku i niestety nie razem z czwórką... :/

Offline Zeromus

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 09, 2010, 09:44:13 pm »
Na angielskiej Wikipedii piszą ze wersja DVD drugiego filmu wyjdzie 26 maja.W końcu będzie dane mi obejrzeć cześć drugą bo do tej pory były tylko wersje kinowe w wyjątkowo fatalnej jakości. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Frey Ikari

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 06, 2010, 09:48:25 am »
Taaa-a, oby wyszła bo z tej kinowej to nawet czasami sam nie wiedziałem co oglądam...

Offline Ganossa

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 07, 2010, 10:42:11 am »
Jej, akurat w moje urodziny.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Zeromus

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 07, 2010, 01:43:46 pm »
Prezent urodzinowy od Gainaxu?
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Ganossa

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 24, 2010, 01:38:20 pm »
Widzę, że już pojawiły się ripy z DVD w wersji RAW.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Qraq

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 24, 2010, 08:58:56 pm »
tia :/
ja chce suby!!!!

a i btw: po ki uj wrzucac film do kontenera mkv, jeżeli nie ma ani napisów, ani różnych sciezek dialogowych? a na ps3 mkv nie odpale :/ debile

Offline Qraq

Odp: Rebuild of Evangelion
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 25, 2010, 11:43:17 pm »
O_O


 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Właśnie odmłodniałem o 10 lat  :eek: :eek: :eek:


Jestem absolutnie ZACHWYCONY!




Jezusie, to ma mieć jeszcze 2 kolejne filmy??>!?!?!?!?!


AAAAAAAAA!!!!!!! :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:






Spoiler: pokaż

Zmiany są cudowne:
- czemu Asuka?!?!?!!? :shock: :???: ??:
- końcówka zamiata


Co z Kaworu? jaka będzie rola Mari?

1.11 było super, ale 2.22 przebija wszystko. A już się bałem że po prostu zrobią remake z małymi zmianami. :biggrin:


...i jak ja mam zasnąć? pracować trzeba :/


 

anything