Autor Wątek: Na Szybko Spisane...  (Przeczytany 33656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dembol_

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:59:09 pm »
Na szybko spisane - zajebioza.
Lubię takie nostalgiczne podróże w przeszłość. Mój życiorys może nie był tak burzliwy jak gł. bohatera, ale takie rzeczy jak pierwsze Lego, Św. Mikołaj (z kumplami się pobiliśmy jak mi któryś powiedział, że nie istnieje), pierwsze bójki, programy dla dzieci, które się oglądało za młodu wywołują niepohamowaną falę wspomnień z dzieciństwa. W wywołaniu sentymentu i wspomnień tkwi chyba największa siła tej pozycji. Eh, stary już chyba jestem, że mnie takie rzeczy biorą. Czekam na kolejną cześć z niecierpliwością, tylko boje się, że może za bardzo trzymać się klasycznego schematu: "nieśmiały nastolatek i problemy z dziewczynami".

Offline P. Śledziu

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 19, 2007, 12:44:19 pm »
Arcz - powolutku, pomalutku, na NSS:1990-2000 rezerwuję sobie wakacje, więc bardzo prawdopodobną datą wydania będzie Łódź (oczywiście). Za to zamknięcie trylogii planuję na grudzień i jeśli chodzi o "datowanie" tej części to będzie to nie... nie... Niewypał? A nie, bo niespodzianka.
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline P. Śledziu

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 12, 2007, 11:59:46 am »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Trochę niusów:
Na 99% "Na Szybko Spisane 1990-2000" w październiku.


Już 0%. "NSS:90-00" pojawi się z ostatnim pakietem KG w tym roku. Przełom listpada i grudnia. W Łodzi z moich rzeczy pojawi się Bearsowy zbiorek wydany przez Timofa. Mały zeszycik A5, 24 strony w kolorze za atrakcyjną cenę.
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline tranway

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2007, 07:39:31 pm »
Pozwolę sobie na posta nic nie wnoszącego i napiszę:

Zacna to informacja....

Offline Raf Fariszta

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 12, 2007, 09:07:39 am »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
.
Dla mnie nius - co najmniej - tygodnia :)
Wróciłem, lecz nie na długo.

No no Grzybiarzu - jakże profesjonalny post wyprodukowałeś....moje uznanie.
A wiadomość rzeczywiście bardzo ciekawa (zwłaszcza, że początkowo KG (a za nią Aleja) mylnie podawała że ma być to integral NSS).
Nocy Matko Dnia

Offline kultura gniewu

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 12, 2007, 10:29:19 am »
Raf Fariszta napisał:

Cytuj
A wiadomość rzeczywiście bardzo ciekawa (zwłaszcza, że początkowo KG (a za nią Aleja) mylnie podawała że ma być to integral NSS).


Sytuacja tak się rozwinęła, że wymaga sprostowania. Po pierwsze - nigdzie nie pisaliśmy, że planujemy wydanie zbiorczego NSS. Więc prosilibyśmy Aleję, żeby swoich pomyłek nie tłumaczyła domniemanymi naszymi. Póki co, NSS jest dopiero w 1/3 drogi, ciężko w tej sytuacji publikować wydanie zbiorcze tego komiksu.

Po drugie: niegdzie nie napisaliśmy, że wydamy zbiorcze OS. Śledziu na spotkaniu powiedział, że CHCIELIBYŚMY. I to prawda, te słowa potwierdziliśmy na naszym blogu. Nawet bardzo byśmy chcieli, bo to fantastyczny komiks i świetny materiał na takie "dzieło zebrane". Ale, jak na tym samym spotkaniu stwierdził Michał, są dwa wydawnictwa zainteresowane tematem. Informację tę przekazał zresztą Jarek Obważanek na WRAKU.

pozdrawiamy
kg
ww.kultura.com.pl

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 12, 2007, 05:55:51 pm »
Za WRAKiem:
Jak wiemy - 2 NSS w grudniu,a 3 ponoć w marcu.
W marcu Śledziu chce wydać też OS, które natomiast chce wydać Kultura... ale kto w końcu co wyda, jeszcze nie wiemy ;) :)

P.S. Żbika po Śledziu przejął Adler (czytałem gdzieś tak). I dobrze.

P.S.2 Kurcze, znowu zaczynam robić coś w stylu : ctrl+c, ctrl +v...  :oops:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 10, 2007, 03:47:35 pm »
Na Szybko Spisane 1990-2000 w przyszłym roku.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 21, 2008, 05:48:35 pm »
"Na szybko spisane 1980-1990" - zaiste udany komiks. Generalnie melancholijny, z małymi kontrapunkcikami humoru, zrobiony w ciekawej estetyce, imponujący błyskotliwością komiksowych rozwiązań.

Szkoda, że korekta nie wyłapała "owinęłem" ani "wziąść".
Słowo daję, jak się doczekam w końcu na polskim rynku sytuacji, kiedy w przewadze będą komiksy bez żadnych błędów czy redakcyjnych zaniedbań, to wykrzyczę to wielkimi literami na forum!

Offline Pstraghi

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 10, 2008, 11:51:07 am »
Dziś miała być premiera tytułu? Była? Ktoś widział już nowe dzieło Śledzia, jakieś opinie? A jeżeli tak, to gdzie to można kupić w Trójmieście, przydałoby mi się do magisterki.

Offline tranway

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 10, 2008, 12:22:48 pm »
Informacje na temat premiery są różne - komikslandia podaje, że dopiero 15 czerwca komiks się pojawi. A samo KG nadal ma NSS2 w zapowiedziach, nie premierach.
Ale czekam na komiks ze zniecierpliwieniem....

P.S. Nie można by połączyć tego tematu z oryginalnym "Na Szybko Spisane"?
edit: zdaje mi się, że o pierwszej części NSS rozmawialiśmy w temacie "Nowe propozycje Śledzia". Nie dałoby by się stworzyć jednego, spójnego tematu (wspominał o tym CD Jack)?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2008, 01:23:01 pm wysłana przez tranway »

Offline Pstraghi

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 10, 2008, 12:31:44 pm »
Szukałem oryginalnego Na szybko spisane, ale nie znalazłem, może źle szukałem. Gildia jako date premiery ma 10 czerwca.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Nowe propozycje Śledzia...
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 10, 2008, 12:43:52 pm »
Premiera miała być w połowie miesiąca. W praktyce komiks wyjdzie z drukarni w piątek. Jutro rusza sprzedaż na stronie KG.

A odpowiadając na drugie pytanie: jak dla mnie zupełnie inny klimat, dużo lżejszy, dużo śmieszniejszy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2008, 12:45:44 pm wysłana przez Jarek Obważanek »
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Jarek Obważanek

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 13, 2008, 11:35:19 am »
No niestety delikatny poślizg. NSS2 i 73304 będą po weekendzie.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Pstraghi

Odp: Na Szybko Spisane...
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 14, 2008, 07:16:27 pm »
Kolejny poślizg i niestety druga część nie pojawi się w mojej pracy magisterskiej  :sad: