Autor Wątek: KEY - Air, Kanon, Clannad  (Przeczytany 26847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:05:06 pm »
Cieńka ta OAVka jak siki węża, naprawdę ledwo zdzierżyłem obejrzeć ją do końca.
Nie cierpię takich forsowanych na siłę dramatów, a ten - z gatunku "ojej, jak to możliwe że przewodnicząca szkoły może się zadawać z takim łobuzem" - jest jednym z bardziej oklepanych i tandetnych.

Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:22:05 pm »
Toś mnie zaskoczył, towarzyszu, no ale co kto lubi. Mnie się bardzo podobało, choćby ze względu na happy end. Kto wie, może mi brakuje ostatnio jakiegoś romansu szkolnego i dlatego tak gorąco ją przyjąłem. Anyway, czekamy na Kotomi Arc. :P
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:24:36 pm »
Ja tez powiem ze mi sie podobało i tyle w tym temacie.. nawet jeżli motyw oklepany to ładnie wykonany ;).
Właśnie będą jeszcze jakieś OVA? z Kotomi? Łeee szkoda ja bym zobaczył z Kyou bo właśnie razem z Tomoya 2 ulubione bohaterki moje z Clannada ;)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 25, 2008, 10:36:34 pm »
Nie wiem czy będą, to taki mój wishful thinking. Ale jakby już były to bardzo chciałbym z Kotomi, bo ona jest tam najfapuśniejsza. I wcale nie chodzi mi o jej tragiczną przeszłość, która praktycznie nie zrobiła na mnie wrażenia. Po prostu uwielbiam takie ciche myszki, she's totally my type.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 26, 2008, 06:34:23 am »
przepraszam, że tak z nienacka, ale "najfapuśniejsza" staje sie moim nowym ulubionym słowem :)

A u na s na tapecie "Little Bastards" - w sensie piosenka z nowej produkcji KEYa - świetne,świetne. Na zmianę z OSTa z Aira, choć ten ostatni zawsze mnie wprowadza w sentymentalny nastrój...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 26, 2008, 08:59:00 am »
Najciekawszy to mógłby być ending z bliźniaczkami. Znaczy się, z Kyou. A może z Ryou? No właśnie, mogłoby być ciekawie. Ale możemy sobie pomarzyć, alternatywny ending z Tomoyo zaistniał tylko dlatego że zaistniał wpierw sequel gierki z nią w roli głównej.
Z innymi nie było więc... :(
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Deedlith_Anthy

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 10, 2008, 03:08:50 pm »
A dla mnie najlepszy zdecydowanie jest ending Nagisy. Po prostu najlepiej ona pasuje do naszego bohatera.
Zaraz bede oavke ogladac. Czysty masochizm, bo Tomoyo mnie od zawsze denerwowala  :roll: Jak mnie wkurza twierdzenie, ze "dziewczyna, ktora umie mocno przywalic= dziewczyna silna psychicznie, przeciwienstwo Nagisy". Choc przyznaje, ze Tomoya jest bardzo ladna. Tylko ten charakterek...
Nie wiem, kto mnie bardziej wkurzal, Kotomi czy ona.
Obejrzalam.
Spoiler: pokaż
Odcinek bez sensu i glupi. Dramat naciagany strasznie...Ojejkujejku, bo on jest takim zlym chlopakiem, a one panna porzadnicka! Szkoda, ze nie widzieli kwiatu polskiej mlodziezy, zmienili by zdanie co do "lobuzostwa" Tomoyi i Sunohary. Wogole dziwilo mnie to, jak waznym powodem do kochania Tomoyi bylo to, ze przylazil do szkoly na czas i zachowywal sie zgodnie ze szkolnymi przepisami. WTF..Jakby to bylo najwazniejsze na swiecie.

Z calego odcinka tylko piosenka towarzyszaca zimowym scenom mi sie podobala.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2008, 04:13:34 pm wysłana przez Deedlith_Anthy »
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Jackal

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 13, 2008, 09:18:45 pm »
mam pytanie w Air puzniej tak w ciele tego kruka kto jest bo mi nie pasuje czy to ten yukito kunasaki czy ktoś inny?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 13, 2008, 10:08:43 pm »
Tak, to właśnie Yukito.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 14, 2008, 09:07:42 am »
Jakiś czas temu słyszałem, że jest manga, która jest połączaniem Kanon i Air (chyba nawet nazywa się Kanon & Air). Wie ktoś coś o tym?

Offline Deedlith_Anthy

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 14, 2008, 11:38:58 am »
Tez o czyms takim kiedys slyszalam...a to nie doujinshi jakies przypadkiem?
Nie wiem czemu, ale mysle, ze strasznie cienkie to musi byc.
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 15, 2008, 07:16:52 am »
Wiem, co mnie irytuje w Clannadzie. Te wiecznie smutne oczy. Ja wiem, że to taki design, ale jeśli bohaterka mówi o śniadaniu, a równocześnie wygląda, jakby jej ktoś dildem szpiczastym groził, to ja nie potrafię. Smutniaste głosiki grzecznych japońskich żon i te opadajace kąciki sprawiają, że oglądam przeuroczy odcinek z Sunoharą, zabawny jak żółtaczka i inne choroby zakaźne, a równocześnie odczuwam irytację jak stąd do Australii. I mimo  tego, zę ogólnie KEY biszyki są słodziutkie i dreamy, to sam Tomoya (nawet w parringu z Sunoharą :P) nie daje rady. Nie wiem, moze w Air było mniej tych moe i jakoś nigdy nie było ich na ekranie więcej niż trzy, więc dało się znieść, ale teraz mamy kombo pięciu i szyszki nie dają rady. fizycznie mnie odrzuca.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 15, 2008, 07:33:41 am »
Ja darowałem sobie nową serię właśnie z tego powodu. Od początku mnie to odrzuciło, ale pierwszą serię oglądnąłem. Więcej jednak nie zdzierżę.

Offline Shirosama

Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 15, 2008, 08:57:04 am »
Po prostu nie oglądać teraz, a jedynie później jak wyjdzie w całości. I wtedy za jednym zamachem obejrzeć całość.
To jest dosyć dziwne że Clannad tak wiele osób lubi, a jeszcze dziwniejsze że chyba nawet bardziej od Kanon i Air.
Widocznie jest taka mentalność że skoro bardziej komediowe, rozrywkowe, na luzie, a mniej dramatyczne to bardziej się podoba. O jacy żałośni ci ludzie są.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: KEY - Air, Kanon, Clannad
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 15, 2008, 09:01:56 am »
Nie obrażaj mnie.

 

anything